2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Bebekleri ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:08:56

« önceki - sonraki »

muhribe

ya ben de yürüteç almak istiyorum ama doktor erkek çocuklara önermiyoruz dedi. şimdi de eşimi ikna edemiyorum  :-\

°•.ℓανιηуα.•°

yahu bizimkinin var ama binmiyo artık. oturuyo bizimki bi güzel kuruluyo ve yürütecin oyuncaklarıyla oynuyo.  :toothy10: :toothy10: biz de koymuyoruz artk. yere koyuyprum ben ve baya baya emeklemeye çalışıyo.

muhribe

totoşu ne güzel görünüyordur öznur o emeklemeye çalıştıkça  :k06: ısırırım ben onu  :hungry:

Aytii

Oğuzu yere koyunca emeklemeye çabalamıyor hiç

sadece yuvarlanıp oyuncaklarla oynuyo dondik

muhribe

yiğit sünnetten önce bayağı ittiriyordu kendini ileri doğru yere koyunca. ama bayağıdır koymuyoruz pipisi acımasın diye. bakalım yarası iyice geçsin antrenmanlara devam edicez  ;)

Aytii

zorluk çekmedin umarım sünnetiyle ilgili  :-\

muhribe

yok canım ya maşallah çok kolay atlattı  :nazar:

hiç huzursuzlanmadı ağlayıp sızlamadı.

kanama falan da olmadı. salı günü kontrolü var, bakalım doktoru ne diyecek.

kesiğin altında minik minik kabarcıklar var bir-iki tane, sizde de olmuş mıuydu? dikiş yerlerinin çevresinde

Aytii

evet vardı

ama ben Oğuzun pipisinin kıvrım yerlerini hala temizliyorum

çünkü pislik birikiyo

muhribe

artık acayip tazdikli çiş yapıyor yiğit  :)

geçen babası altını açtı, hava alsın diye. karşısında oturuyordu, bi çiş yaptı adamın tam üst pijamasına geldi. bi çığlıkla kaçtı babası, kaçmasam ağzıma gelecekti çişi diyor  :ehi:

Aytii

:ehi: :ehi:

evet öyle canım

Oğuz sabahları öyle yapıyor

altını açınca sanki açmamı bekliyormuş gibi anında çişşşş  :k06:

muhribe

anne günaydın, yüzünü yıkamış mıydın diyordur o  :laughing7:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

:k06: :k06: :k06: maaşallah ya çok tatlılar dimi ,bizimkiside emeklemeye çabalamıyrki yuvarlanıp oyun oynuyor kıkır kıkır gülüyor,emekleme pozisyonuna getiriyorum balıklama denize dalış yapar gibi ileri fırlatıp dört parça seriliyor yere,yürüteci çok seviyor
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

muhribe

ben yiğite kemik suyuna çorba yapıp veriyorum 2 gündür. siz verdiniz mi hiç?  ???

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

verdim canım kemik suyuyla yaptım sırf öğürdü yavrum kusacaktı hiç zorlamadım sadece kırmızı eti kıyma şeklınde yaptırdım ceviz büyüklüğünde onu atıyorum çorbalarına yada ceviz büyyüklüğünde tavuk.kemik suyunu hiç sevmedi tiksinip hiç soğutmaya gerek yok etten diye düşündüm bende,kırmızı et ve tavuğa devam yani,hergun değil tabi 4 kezden fazla et verılmemesi gerekıyor haftada diğer günler brokoli,kereviz gibi sade sebze çorbaları yada mercimek yapıyorum
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.