2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Bebekleri ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:08:56

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Mart , 2012, 14:27:51
oğluşum bi kase muz ve elma püresi yedi şimdi  :hungry:

oturdu su şişesiyle oynuyor. onca oyuncak var yüzüne bakmıyor  :laughing7:
benimkide hep saçma sapan şeylerle oynamak istiyo.sağlık olsun yiğit paşaya
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben de armut elma havuç veriyorum.ananas verdim.kivi ve çilek vermiyorum.muzuda bi kaç kez verdim kabız olur diye vermiyorum.2-3 gündür portakal sıkıp veriyorum sevdi ama asitli ya poposu kızarır diye bakıyorum sık sık
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

havucu ben rendeleyip çorbalarına koyuyorum. suyunu verince içmiyor kekremsi geliyor tadı.

yaz olsun da karpuz kavun yesin toslaklar  :binkybaby:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Mart , 2012, 14:39:15
havucu ben rendeleyip çorbalarına koyuyorum. suyunu verince içmiyor kekremsi geliyor tadı.

yaz olsun da karpuz kavun yesin toslaklar  :binkybaby:
tam güzel zamana geliyo yaşları bütün meyvelerden yerler yazın allahın izniyle benimki temmuzda yaşına girecek gelsin kirazlar karpuzlar çilekler vişneler kiviler yenidünyalar ohhh  :hungry:

muhribe

yarasın kuzucuklaraaaa  :opucuk:

eşimin babasının meyve bahçeleri var, her şey yetiştiriyor sağolsun. kışın bol bol elma yiyoruz, yazın armut, şeftali, kiraz, ne istersen var. kasa kasa gönderecek torununa  :hello2:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Mart , 2012, 14:46:49
yarasın kuzucuklaraaaa  :opucuk:

eşimin babasının meyve bahçeleri var, her şey yetiştiriyor sağolsun. kışın bol bol elma yiyoruz, yazın armut, şeftali, kiraz, ne istersen var. kasa kasa gönderecek torununa  :hello2:

ohhhh şöyle bi kayınbaba bulamadık haaaa  :ehi:

muhribe

Shadowqueen

;D Ben genel forumu ihmal ettim giremedim ama beni hiç soranda olmamış  :crybaby2: :crybaby2:

muhribe

öyle deme canım, merak etmez miyiz. ama biliyorsun bebeler akıl mı bırakıyor  :opucuk:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 29 Nisan , 2012, 12:17:48
öyle deme canım, merak etmez miyiz. ama biliyorsun bebeler akıl mı bırakıyor  :opucuk:

Canım benim biliyorum ama kayıp üyelere baktığım da herkes birilerini sormuş ama o kadar sayfa boyunca bir Allah'ın kulu bizi merak etmemiş, ne yapalım sağlık olsun. Şükür çok hastalıklar geçirdi ama şimdi iyiyiz  :amin:

muhribe

ne hastalığı canım? üşüttü mü minnoş?

Yiğit de hasta bu aralar. diş çıkarmaya çalışıyor, ateş yapıyor çok. boğazları falan da şişti. üç dört günde süzüldü gitti eski tombişliği kalmadı sanki  :-\

Shadowqueen

Biraz rahatsızdı diş çıkartıyor diye oluyor sandık pek önemsemedik ilaç verdik ama doktora geç götürdük, meğersem bronşiloit diye bir rahatsızlığa çevirmiş. Koca adam gibi öksürüyor krizlere giriyordu. Hastaneye yatıracaklardıda zor olur diye eve alet alıp hava verdik ilaç vs 15 günde anca toparlandı ama yavrum memeyi bile zor emiyordu o yüzden üstüne birde diş çıkartınca çok zayıfladı.

Sende ihmal etme canım doktora götür sonra daha büyük sorunlar çıkabiliyor  :sad1:

muhribe

öksürmeye başladığının ertesi günü götürdük canım doktora. ciğerlerini dinledi temiz dedi. boğazına baktı kızarıklık yok dedi. viral bulgu vs de yokmuş. diş acısına bağladı öyle olunca.

yarın kontrolü var tekrar baktırıcaz bakalım. inş iyileşir artık.

kızına çok geçmiş olsun gizemcim. ufaklıklar hasta olunca biz perişan oluyoruz  :sad1:

Shadowqueen

Sağol canım size de çok geçmiş olsun, umarım ağrısız sızısız dişleri çıkar hastalıkları biter  :amin: Öp benim için kocaman  :love7: