2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Bebekleri ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:08:56

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

iyiyim tatlım sağol sen nasılsın  ;)

işteyim birazdan çıkçam

yarın çarşıya gidip güzel pasta süslemeleri almayı planlıyorum

tabi aksilik çıkmazsa

acayip heves sardı beni pastacılıkla ilgili  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

meraba kızlar.ayten hayırdır nerden başladı bu hevess
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

hoşgeldin Nurum  :-*

bilmiyorum ya nette gördükçe yapasım geliyo :D

facete bir albüm yaptım. bişeyler yaptıkça oraya eklicem  :laughing7:

oo nurum hoşgeldin nerelerdesin canım ya özlettin kendini
dünürüm hayırdır nerden çıktı bu pastacılık ya :icon_scratch:bende kaçacagım birazdan muhallebi yapacagım elifçiğe

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

hoşbuldum kızlar..pek fırsatım olmuyor akşamları giriyorum ondada siz olmuyosunuz.pisiciğim muhallebiyi suylamı yapıyorsun?
fırsat bulup yapabilecenmi aytenim.hem iş hem oğuz hem pastacılık..facem yok artıkın burayada koy da burdan takip edelim  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

aa ayıpsın Nurum

sen beni evde görsen

speedy Gonzales kardeş yanımda halt etti  :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 16 Aralık , 2011, 16:42:51
aa ayıpsın Nurum

sen beni evde görsen

speedy Gonzales kardeş yanımda halt etti  :ehi:

maşallahhhhhhhhhhh kırkbin kere  :nazar: :nazar:
bizde gezmeye gidicez oğluma ne giydirsem diye bakıp duruyorum podyuma çıkarcam sanki hep bi yerlere giderken böyle oluyorum sizdede varmı bu durum

Aytii

podyum sendromu yok bizde

ben çıkıyorum kızlar öpüyoring sizi muah muah  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 16 Aralık , 2011, 16:45:35
podyum sendromu yok bizde

ben çıkıyorum kızlar öpüyoring sizi muah muah  :opucuk:

öptükkkk aytencikkkkk harbi gonzales gibisin bi vardın bi yoksunnn birazdan da evdeyim diye yazarsan hiç şaşırmıycam  :opucuk:

izemsevi

slm kızlar uzun aradan sonra ben geldim bundan sonra eskisi gibi sık görüşeceğiz depresyona girebilirim kızımı bırakmanın bu kadar zor olacağını tahmin etmemiştim çok moralim bozuk kendimi teselli etmeye çalışıyorum sanki benim dışımda kimse ona benim kadar iyi bakamayacak gibi geliyor hep korku,hep endişe var biliyorum fazla abartıyorum ama elimde değil bu arada mama sandalyesi aldık suny babynin yeni çıkmış 3yatma kadamesi var tam yatırma pozisyonuna getiriyorum yatak gibi oluyor önünede oyuncakları veriyoruöm oynuyor bizde rahat yiyoruz tavsiye derim 200tlye aldık ek gıda havuç ve elma suyu ver dedi dr havucu sevmedi elma hoşuna gitti günde 1 defa veriyorum 30-40cc kadar içiyor birde şekersiz kayısı hoşafı yapıyorum onuda beüğendi biberonda içiyor anne sütüne ve mamaya devam durumlar böyle hepinizi özledim selamşlar minnoşlarınızı öptüm

Aytii

merhaba Seval

bende oğlumu tam 3 aylıkken bırakıp işe döndüm malesef

kayınvalidem bakıyor

ama benden daha iyi bakamıyo

bende aynen senin gibiyim. tabi bunu ona söyleyemem. hemen ben iki tane büyüttüm der ::) zaten herşeyde öyle diyo bozuk plaka gibi. neyse bizde durumlar böyle işte. sağlık olsunda çalışalım.