19 Mart , 2024, 12:00:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

♥ ♥ ♥ Şirinler ♥ ♥ ♥

Başlatan serife26, 30 Eylül , 2011, 14:41:32

« önceki - sonraki »

serife26

bitmek,tükenmek bilmeyen şirinliğin ve bu günlerdeki asabiyetinle tam gaz devam ediyoruz anneannenlerde kalmaya,pazara yolculuk var:)
yatırdığım yerden kalmaya çalışırken ki çabaların harika,resmen yerden kalkmaya başladın(başının altındaki yastık olmasa napardın bilmem tabi)kimi görsen beni al,beni al bakışınla aklını çeliyorsun herkesin, zıp zıp zıplıyorsun kucağında teyzelerin,amcaların,dayıların:) uçak hareketi bu günlerdeki favorin,3 aylıkken çok daha fazla gülümserdin hoş şu anda gayet güleryüzlüsün gerçi:)gülen gözlerine nazar değmesin bebeğim...

RuHGuZeLi

aminnn nazar değmesin minik şirinine  :nazar: :nazar:  :amin:

serife26

serife26

elini kafana götürüp başına sağa,sola hareket ettirmeye başladın dün,sürekli yerden kalkma mücadelesi içindesin,artık yatarak oyun oynamıyorsun,1 dk. sürmeden sıkılıyorsun ve de haliyle ağlıyorsun.ya kucakta duruyorsun ya da yanına yastıkları diziyoruz anneannenle oturma pozisyonuna getiriyoruz seni,yanınada ufak bir oyuncak...
dün gece 4 kez uyandın yine,şu an fena uykusuzum,gözlerim kıpkırmızı,uyandığımda da baş ağrısı vardı,demekki annecik uykusuzluğa pekte katlanamıyor,tabi bugünümüze hamd olsun,beterin beteri var çünkü...
bir gülümsemen,kucağıma atlamak için çırpınmansa kaybolan enerjimi geri getiriyor desem yeri,mışıl mışıl uyuyorsun şu an meleğim,mis kokunu şimdiden özledim....

serife26

dün akşam Şafak Vaktini izlemeye gittik Aylin Teyzenle,anneannen baktı o ara sana.hep sinemada sen vardn aklımda,3-4 defa aradım evi,Bellanın kızını görünce daha bir özledim oğluşumu...napıyor,nasıl,ağladı mı,mamasını yedi mi vs. vs. bin tane soru aklımda...ayrılığımız 3 saat fln sürdü aslında sadece...
eve dönünce bir de ne göreyim sonunda sonunda bebeğim tamamen dönmeyi becerdin:)))maşallah sana,bununla yetinmedin aytaç dayınla yerde oynarken ona doğru hareket ettin,demekki gel gelll deyince yakında üzerimize atlıcannnn,canım benimmmmm.

serife26

2. uçak yolculuğumuzda uykun geldi ama bu sefer sil baştan emerek uyumaya başladığın için,bastın çığlığı uçakta,emzireyim dedim,yanıma bir adam vermişler,aramızdaki koltuk boş aslında ama olsun,sonuçta ne yaptığımı görebilir diye utandım fln biraz,suçlandım da millet rahatsız olur diye ama neyse montomu üstüne örttüm,dişimlede sabitledim,açılır maçılır,rezil olmak var bunun sonunda,bir güzel emzirdim seni,tabi kan ter içinde kaldım o sıra:))ve uyudun 5-10 dk. içinde,sonrası ztn gayet kolay geçti,çünkü inişe kadar hiç uyanmadın.
son günlerde evimizdeyiz ve dönmeye başladığından beri,geri dönüşleri yapamadığından yerde ağlayıp duruyorsun,abartısız her dönüşte yanına koşuyorum,bekliyorum acaba yapabilir mi diye ama yok yok,çığlık çığlığasın,çok yorucu oluyor böyle ama zamanla düzelecektir inşallah.işe başlamamakta ne kadar doğru bir karar verdiğimi şu günlerde daha ii anladım.her anında ihtiyacın var annene çünkü,babanın kucağında bile beni görsen hemen atlayıp koşmak istercesine bakışların,gülüşlerin var bana karşı,beni çok mu seviyorsun ne:)inan bana hayatta kimseden böyle açık açık sevgi gösterisi görmedim sen gelmeden önce,sen benim hayatımın aşkısın annecim der gibisin,seni seviyorum bebeğim...

KasrıCinan

canım günlüğünüz hayırlı olsun. :love9: :love9:
ne güzel seyler yazarmıs oğluna.
yerim ben senin şirinini.
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
masallah size

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

serife26

sağol tatlım,başlarda günlük fikri pek hoşuma gitmemişti aslında,hatta banal gelmişti ne yalan söyleyim:))şimdilerde ise iyikide yazmışım,hatta daha önceden başlasaymışım diyorum.
dilerim sen de bebişinle çok daha güzel günler geçirirsin... :love9:

serife26

dün akşam mamanı yedirirken olağanca gücünle mama kaşığını tuttun ve ağzına götürmeye çalıştın,elinden almaya çalıştım kaşığı ama öyle sıkı sıkı kavramıştın ki inan zorlandım ya bebiş,aguuuu diye sesleniyorsun bana ama eskisi gibi sohbetlerimiz aguuu dan ibaret değil,binbir türlü  ses çıkarıyorsun artık,çok kıpırdak bir bebeksin sen,henüz destekli otursanda orda sıkılıyorsun,olmadı yere bırakıyoruz oyuncaklardan sıkılıyorsun,sürekli dönmek istiyorsun,ama her dönüşün ağlamakla sona eriyor,çünkü henüz geri dönüşü yapacak kadar güçlü değilsin ve ağzın yüzün yerlerde,debelenip duruyorsun.ee haliyle ben de sürekli indir,kaldırla meşgulüm seni:)

serife26

dün ilk defa yüzükoyunken sırtüstü,sırtüstünden de yüzükoyun  dönebildin ama sonra tekrar unuttun mu nedir,hala ağlamaya ve dönememeye devam:)beni gördüğün her yerde bana gülücüklerle bakıyorsun,tabi karnın aç değilse,ağlamaklı olduğun vakit annecik seni alıyor kollarına ve bir güzel besliyor,kucağımdaki o bakışlarını büyüyünce göremicem için elimden geldikçe tadını çıkarmaya bakıyorum ben de,bana anneliğin güzelliklerini tattırdığın için senin yerin hep ayrı olacak,Allahıma şükürler olsun ki Sen'i bana bahşetti,Rabbim acını yaşatmasın...

serife26

acı içinde kıvranarak ağlamanı görmek hem babanı hem de beni mahvetti dün,gülücüklerini görememek gerçekten çok can sıkıcı...ek gıdaya geçtik geçeli kabızlık belirtilerin vardı ama dün tam manasıyla kabızdın,fitil attık,onla bile zarzor yapabildin,debelendin durdun ama yine de Allah daha büyük dert vermesin diye teselli olmak gerek.zeytinyağı içirdim sana zorla,sebze çorbanı da zeytinyağıyla yaptım,su içmemek için direniyorsun ama bitanem ben de zorlayarak bile olsa vermeliyim,hepsi senin sağlığın için.
yaklaşık 3-4 haftadır ağlama modunda devam ediyorsun,bir dakika yalnız kalmak bile istemiyorsun,yemek yapacak vakit bile bulamıyorum.şu an bile mızmızlanıyorsun daha fazla yazamayacağım çünkü anakucağından kendini atmana yine az kaldı:)))

serife26

uzun zamandır günlüğümüze yazamadım,o kadar yoğunki Sen'li hayat,canımdan Can,vazgeçilmez Canan oldun bana...
bebeğim Allah beterlerinden saklasın baya sancılı günlerimiz geçti geçen haftaibir yandan kabızlık,öte yandan ağlayışların derken zaman nasıl aktı geçti acıta acıta bilemedim,şükürler olsun ki o günleri bir nebze de olsa geride bıraktık.geçen gün sana birkaç oyuncak daha aldık,uğurböcekli emeklemeye yardımcı oyuncağını babacığın beğenerek aldı,malum sen doğmadan sözü vardı:)uğurböcekli kıyafet gitti,yerine oyuncağı geldi ama ;) olacak o kadar.bir de uyurken tavana deniz yıldızı ve balıkların yansımasını yapan projektörlü uyumaya yardımcı,müzikli bir oyuncak aldık,artık uykuya daha kolay dalabiliyorsun sayesinde,neler çekmiştik bu güne kadar(önceleri iyiydi ama son 1,5 aydır kabus gibiydi)
bu sabah baban ilgilendi senle,ben de biraz uyudum,şu sıra babanın işleri çok yoğun,bir yandan yüksek lisans,bir yandan hukuk,bir yandan kendi işi,çok yoruluyor ve stresli ama senle vakit geçirmek ona eminim doping oluyordur(çook ağlamadığın sürece ) :) sabah dönüşleri tam yaptığını gördüğünü söyledi,derken biz sohbete koyulmuşken bir de ne göreyim,oğlum bıraktığım yerde değil:)maşallah oğluma benim,artık dönebiliyorsun,koltuğun altına kaçmaya bile kalkışmışsın,minik firarim benim:)))))

serife26

boşu boşuna ağlayıp durmuşsun meğer,ee tabi zamanında kafayı önce gövdeyi sonra yuvarlamayı deneseydin,yerlerde bağıra bağıra ağlamamış,dakikada bir de anne yanına gelmek zorunda kalmazdı,aklını kullan be oğlum ya  :laughing7:  :laughing7:

serife26

pamuğum bugünde kelebekli emeklemeye yardımcı oyuncak aldık sana,bayıldın resmen ona:)geçen gün biraz rahatsızlandın,doktora götürdük seni,doktor teyze reklam çocuğu musun sen dedi,çok sevdi seni tıpkı hemşire teyzeler gibi:)alışveriş merkezinde bugün istisnasız her tipten genç sana bayıldı,uzaktan uzaktan seven de oldu,yanına gelmeye çalışan da,bu ilgi nolcak böyle bilmiyorum,nazar değmesin bebeğime...
az önce uykudan uyandırırken seni öptüm öptüm öptüm,aman Allahım beyfendi yumuk yumuk gözlere bile anneciğine gülümsüyor,yerim seni ben şeker oğlum.
belirtmeden edemeyeceğim,ankamall de bir ara arabanda çok huzursuzlandın,babacık aldı seni kucağına,bir yandan alışveriş yaptım bir yandan sizi izledim uzaktan,inan senin baban seni çoooooooooook çoooooooooook seviyor,kaç defa öptü farkına varmadan,kaç defa canım tatlım dedi bilmiyorum sonra,babacık sana aşık oldu,ama olsun sen bana aşık baba sana,böyle de güzel hayat:)

serife26

16 Şubat 2012:)
ve sonunda,huzursuz gecelerin ardından,ilk incimiz hatta ilk 2 incimiz patladılar:)