19 Mart , 2024, 05:48:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

♥ ♥ ♥ Şirinler ♥ ♥ ♥

Başlatan serife26, 30 Eylül , 2011, 14:41:32

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

hay maşallah sıpaya yaa... şimdi en tatlı dönemleri değil mi şerifecim... tam olarak ne zaman doğdu kuzu?

serife26

29 haziranda doğdu teyzesi:))tatlı&acı bir dönem,ama geçsin gitsin modunda değilim, hergün farklı sesler çıkarıyor ya bayılıyorum o güzelliklere,dönmeye çalışması (tabi henüz erken )ama dönememesi,küçücük canıyla hayatta ben de varım deyip,bişeyler için çabalaması çok hoş,hele mamma memme için ortalığı yıkması harika:))))şimdi ben ücretsiz izinde evdeyim ya bir tek deşarj olacak zaman&yer bulamıyorum o kötü,onun dışında herşey yolunda çok şükür.

serife26

bıdığım bugün dönencenle ilk defa bu kadar  ilgilendin,normalde sadece bakarken nesnelere, bugün elinle tuttun önce kırmızı kelebeği,sonrada bal arısını:)ee tabi ağzına götürdün haliyle,ne de olsa herşeyi ham yapma modundayız şu sıralar...

°•.ℓανιηуα.•°

canım beniimmmm.... çok sıpa oluyolar ya bu dönemde. o mücadeleleri öldürüyo beni zaten.  :k06: :k06: :k06:

evdeyken ben de sıkılıyodum ama geçen pazartesi yani ayın 3ünde ben de işe başladım... ve sıkılacak zamanım olmadı :k06: evde olmanın tadını çıkar canım. oğluşunla bol bol zaman geçir.

serife26

hala biberonu reddediyorsun bebeğim,bilsen ne kadar üzüldüğümü:(meyve suları,bitki çayları,formül mamalar,kendi sütüm hepsini denedim ama yok yok,gitti benim doğduğundan beri biberon kullanan oğlum,resmen savaş içindeyiz,bakalım ne kadar sürecek bu durum.farklı bir içecek olsun diye sulu inek sütü verdim sana ama onu da kabul etmedin biberonla olunca,birkaç yudum sadece...hayırlısı artık ne diimmm...

serife26

bugün tartıldık bebeğim,400 gr. almışsın 2 haftada ve boyun 1 cm. uzamış 63 cm. olmuşsun.bugün 2-3 kaşık meyveli yoğurt verdim sana,tadını çok ama çok sevdin,dünkü elmasuyuna yüzünü buruşturan oğlum gitti,daha da ver ,hep bana hep bana diyen bir bebek geldi:)4 gündür kakanı yapamıyordun,2 çay kaşığı zeytinyağı içtin,dürttüm dürttüm kulak çöpüyle yok yok derken bugün maşallahın vardı oğlum yahu:)))))))akıllı bebek seviyorum seni...

AyNi

Alıntı yapılan: serife26 - 12 Ekim , 2011, 00:07:44
hala biberonu reddediyorsun bebeğim,bilsen ne kadar üzüldüğümü:(meyve suları,bitki çayları,formül mamalar,kendi sütüm hepsini denedim ama yok yok,gitti benim doğduğundan beri biberon kullanan oğlum,resmen savaş içindeyiz,bakalım ne kadar sürecek bu durum.farklı bir içecek olsun diye sulu inek sütü verdim sana ama onu da kabul etmedin biberonla olunca,birkaç yudum sadece...hayırlısı artık ne diimmm...

canım niye sıkıntı  yapıyorsun, bence almasın nolacak ki? benim kız 2 aylık olduğundan beri reddediyor, ve hiç bir sorun yaşamadık... sütün yettiği sürece sorun yok... mama vermek zorunda kalırsan zor olur, ama inşallah öyle bir durum olmaz... 6 aylık olduğu zmaan suluk denersin, onuda sevmezde bardaktan içer benim kız kız gibi annesi  :icon_thumright:

serife26

inşallah sıkıntı yaşamayız bu konuda,ya mama gerekirse fln diye korktum aslında ama şu an daha rahatım,senin de durumunu okuyunca daha bir rahatlattı beni açıkçası.

serife26

evettttttttttt minik bebeğim uyudun sonunda,sabahtan akşama kadar evde beraberiz,artık uyurken de yanımdasın sabahları,Allah ayırmasın bizi balküpüm:)
kendi kendine konuşur oldun bu günlerde,biz muhabbete dalalım deyince fazla gülümsüyosun,haliyle konuşmaz oluyosun,2 işe birden kanalize olamıyoruz oğlum:)))
hala tam dönemedin,tembellik yapıyorsun birkaç gündür,çalışmaları askıya aldın,sanırım hayat seni baya baya bir yordu yakışıklı oğlan:D

serife26

yanak yanak yanak kulak kulak kulak buun buun buun dudak dudak dudak şarkımızı eskiden severdin,bugün nostalji yaptık seninle,gözlerinin taaaa içi güldü yine...
Ahmet Abin sana bir ad daha takmıştı,düşündüm düşündüm bulamadım,aklıma gelir gelmez yazacağım buraya...

serife26

aşkirummm:D üşüttün yine,o kadarda dikkat ediyorum ama dışarı çıkar çıkmaz havadan hemen hastalık geçiyor sana miniciğim,yarın misafirlerimiz var,baba ilgileniyor senle,anne de mam mamlar hazırlıyor,büyü de hepberaber yiyelim minik kuşum  :love9:

serife26

hani yanağımı uzattığımda emmeye çalışıyorsun ya,her sabah gülümseyen bir yüzle,sıcacık gülüşünle selamlıyorsun ya beni,oğğğvv deyip dudak büküyorsun ya arasıra,üzerime kusup rahatlıyorsun ya hergün,kakanı yapıp mutluluktan elini,kolunu,ayaklarını durmadan  kıpırdatıp duruyorsun ya... işte ben sana müptela,seviyorum&seviyorum&seviyorum seni,her halini...

serife26

o mahsun,sevecen bakışta neydi öyle akşamki,gel beni sev der gibi,biraz hüzünlü biraz sevimli...
düzenimiz tamamen bozuldu yine,kendi kendine uyumaya çalışan bebeğim gitti,memeye düşkün bebek geri geldi,biberon zaten out meme in  olmuştu,maşallah sıpaya anneci oldu çıktı eskisi gibi,bir dakika izin verde oğlum bir su içeyim dimi ama:)))
yüzüme dokunup tanımaya çalışıyorsun  anneni birkaç gündür ,bitiyorum o haline,daha neler neler keşfedeceğiz birlikte,sabırsızlıkla bekliyorum....

serife26

yine herzamanki gibi şarkı söylüyordum sana karnını doyururken,amanda aman ne de çok sevdin hatırla sevgili parçasını:)gülücükler gülücükler,eee ilk dansımız kaçınılmazdı bu ortamda,parmaklarımızı birleştirdik ve dans dans dans dans da ra ra rammmm yaptık oğlumla:))))
dün banyonu geceden yaptırdık babanla,hakikaten işe yarıyor sanki,1 1,5 saat fazladan uyudun öncesine nazaran,johnson baby bed time thanks a lot ;)

Balböceği

Sayfan hayırlı uğurlu olsun canım, Rabbim yavrunu sana bağışlasın  :opucuk: