27 Nisan , 2024, 19:44:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

MİNİKİM BENİİMMMMMMMM........

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 09 Eylül , 2011, 18:31:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Kuzum bugün iki kez kaka yaptın ve gayet kıvamlıydı ve annen mutluluktan uçuyor bitanem,okuyanlara garip gelecektir ama kaka yapma problemimiz olduğunu ve sana kaka yaptırmak için neler neler yaptığımı bilenl teyzelerin bana hak verecektir
Elifim,emerken göğsümü bırakıp bana gülüyorsun ya ve benımle aynı tarafta olan o gamzen çıkıyor ya ortaya öyle duygulanıyorumki eriyip bitiyorum miniğim....bütün gün aguu aguuuu demelerinin yanısıra eger ılgılenmediğimizi hissedersen aaaa,huuuuuuuuuu diye çığlık atmaların bile bana öyle bir haz verıyorki.Rabbim acını göstermesin sağlık sıhhat versin minik kızım benim ,seni çok seviyorum...yarın ve öbür gün annen işe gitmeyecek,tatil....bütün gün senleyim minnoşum :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

yapsınlar tabi kakalarını ya.. anne olan birisi ne demek istediğini çok iyi anlayacaktır canım merak etme  :icon_thumright:

az önce kayınvalideme onu dedim  ::) bezler ıslak mendiller feda olsun onlara  :love9: yeterki yapsınlar kakalarını  :binkybaby: büyük insan bile yapamayınca ne kötü oluyoda bu minicikler ne yapsınlar kıyamam ben onlara  :opucuk: maşallah gelinime nice kaka yapmalara  :love9:

suzannn

Sonunda uyudun miniğimmm :-\her akşam 7 gibi ağlayıp duruyorsun karnında tok üstelik zor skinleştiriyoruz öyle üzülüyorumki neden ağlıyorsun diye :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

dünürümmmm müthiş bi krem bulduuuummm  :muzz:

ismi Nogass

içinde bitkisel yağlar var. tamamen bitkisel yani. 16 küsür bişey tutuyo fiyatı

dün aldım Oğuza

bu akşam sürdüm göbeğinin etrafına masaj yaparak anında gaz çıkardı  :occasion5:

sende almalısın bence  :icon_thumright:

Balböceği

Masallah canim  :nazar: :nazar:  gamzesimi var ay bayilirimm  :k06: :k06:
Ne guzel kakasinida yapmis  :nazar: :nazar:

karapnr

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Eylül , 2011, 20:26:08

ismi Nogass

dün aldım Oğuza

bu akşam sürdüm göbeğinin etrafına masaj yaparak anında gaz çıkardı  :occasion5:

dünürüm çok şükür gaz cıkarıyor ma aglamaları oluyor arada yıne hep aynı saatleerde hemde :-\bende prebiyotik bakteri içeren bir damla kullanıyorum işe yarıyor çok şükür

°•.ℓανιηуα.•°

canıımmmm sayfan hayırlı olsun... ah o kakalar yok muuuuu... bizim de 4. günümüz. hala tık yok. ilk kez bu kadar uzadıııı...

kız ayten,o kremin adı ne güzelmiş öle. no gazzzzz   :k06: :k06: :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 09 Eylül , 2011, 20:51:13
canıımmmm sayfan hayırlı olsun... ah o kakalar yok muuuuu... bizim de 4. günümüz. hala tık yok. ilk kez bu kadar uzadıııı...

kız ayten,o kremin adı ne güzelmiş öle. no gazzzzz   :k06: :k06: :k06:

adı üstünde  :laughing7:

karapnr

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Eylül , 2011, 20:26:08

ismi Nogass

dün aldım Oğuza

not aldım kenara hemen  :laughing7:

Miniğim akşam hep tavşan uykusu yaptın 1 saat aralıklarla uyandın sürekli açsan emzirdim değilsen emzik verdim salladım beşiğini ama uykuya dalar dalmaz ellerınle ya basını ya yüzünü ovuşturup duruyorsun öyle uykusuzumki yavrum sabah 7de faltaşı gibi açıktı gözlerin agulayıp gülüyordun sabah saat 10da mamanı verip ancak uyutabıldım şuan yanımda uyuyorsun ama ara ara yıne uyanıyorsun miniğim akşam okadar çok uyanık durdumki hem yorgunluk hem uykusuzluk annenin göğüsleri bomboş :sad1: şimdi güzelce beslenip sütümün gelmesini sağlamalıyım sadece senin içim pamuk kızım sadece senin için yaptığım herşey......

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM SAYFANIZ HAYIRLI OLSUN HEP GUZEL ŞEYLER YAZMAN DİLEĞİYLE  :love9: :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

sağol kevsercim aminnnnnn :amin: :amin: :amin: esilamız dünyaya geldiğinde sizinde güzel anlarınızı burada okuruz inşallah tatlım :amin: :amin: :amin:

nazo-58

MAŞALLAH  :nazar: :nazar: :nazar: inş dahada kaka sorunu olmaz bebişinin..RABBİM bir ömür boyu saglık sıhhat versin size.. :flowers: :amin: