28 Nisan , 2024, 13:05:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

MİNİKİM BENİİMMMMMMMM........

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 09 Eylül , 2011, 18:31:53

« önceki - sonraki »

Aytii

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

içimden hiç bir şey yazmak gelmiyor annemmmm akşam sabahladık senle hiç uyumadın ateşin var ve çok hastasın,içim acıyor :y25: :y25: :y25:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 02 Ocak , 2012, 16:03:50
içimden hiç bir şey yazmak gelmiyor annemmmm akşam sabahladık senle hiç uyumadın ateşin var ve çok hastasın,içim acıyor :y25: :y25: :y25:

çok geçmiş olsun canım... anlıyorum seni,biz de sabahlıyoruz 2 gecedir. hatta yılbaşı gecesi hastanede girdik yeni yıla  :y25:

Rabbim acil şifalar versin kuzularımıza  :amin:

nolmuş neyi var peki elifimin ?

öznurum ateşi var çok halsiz gözleri kırmızı:(uyumuyo geceleri :sad1: hafif grip olmuşa benziyor dedi doktor dişlerde belirginleşmiş onlarda sebep olabılır dedi içim çok acıyor bitek onu bılıorum :sad1:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

canım nerelerdesiniz siz ya ben çok özledim seni ve Elifimi  :'(

hastalıklarla boğuşuyoruz dünürüm bir kez daha olmuştu ama o bir hiçmiş.şuan çok ağır bir grip oldu deli gibi öksürüyor tıkalı burunları sürekli dolup tıkanıyor serum fizyolojik  yapıp temizlesemde yavrum geceleri hiç uyumuyor öksürüyor ağlıyor dayanamıyorummm :sad1:

Annemmmmm öyle kötüsünki gözümün önünde seni böyle görmeye dayanamıyorum o boğmaca gibi öksürüklerin içimi acıtıyor canım öyle yanıyorki....Rabbim sana şifalar versin canım yavrumm günlüğüne içimden birşey yazasım gelmiyor çok üzülüyorum :y25:

Aytii

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 07 Şubat , 2012, 15:35:05
hastalıklarla boğuşuyoruz dünürüm bir kez daha olmuştu ama o bir hiçmiş.şuan çok ağır bir grip oldu deli gibi öksürüyor tıkalı burunları sürekli dolup tıkanıyor serum fizyolojik  yapıp temizlesemde yavrum geceleri hiç uyumuyor öksürüyor ağlıyor dayanamıyorummm :sad1:

:sad1: of of of

kıyamam yaa  :-[

çok geçmiş olsun canım benimmm  :opucuk:

düzelsin inşallah tez sürede Allahım şifalar versin minnoşuma  :amin: :amin: :amin:

AMİNNNNNNNNNNNaytenimm inşallahhh öyle çok dua ediyorumk ki :amin: :amin: :amin:,Allah razı olsun canım benim

suzannn

HASRET!M S@N@

cok gecmiş olsun ya kıyamam ben
allahım biran önce sifasını versin

cananımmmm sağolasın tatlım Allah razı olsun,Rabbim kimsenin çocugunu hasta etmesin,şifasını versin,şifasız dert vermesinn :amin: :amin: :amin: :amin: canından can kopuyor