MİNİKİM BENİİMMMMMMMM........

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 09 Eylül , 2011, 18:31:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

annemmmm canım kızım daha iyisin şükürler olsun Rabbime arada öksürüyorsun yinede ama buna şükür uykundan boğulurcasına uyanıp dakikalarca öksürdüğün günleri hatırladıkça tüylerim hala diken diken oluyor :-\
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Annemmm artık çorbalarına et katıyorum  et ve tavuk olayına geçtik.yürütece koyuyorum seni emeklemede başarılı oldugun söylenemez ama yürümek için gayet heveslisin acaba emeklemedenmi yürüyeceksin :) hala geri geri gidiyorsun .sana havuz aldık şişme içinede bir sürü balon koydum öyle güzel oynuyorsunki.artık desteksizde oturabılıyorsun kendi kendine öylece oynuyosun ,parçam benim şuan mışıl mışıl uyuyorrsun bu saate kadar hiç uyumamışsın işten eve geldim beni gördün gülümsedin yatagına yatırılır yatırılmazda uyudun sanırım beni bekledin canım kızım,prensesim,herseyim çok seviyorum senii çokkkkkkkkkkkkkkkkk..... :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

maşallah benim kuzumaaa  :nazar: :love9:

bizde çok seviyoruz Elifimizi  :love9: :opucuk:

elifimmmm artık gündüzleri hiç uyumuyorsun bugün sadece 1 saat uyudun uykun var çok ama yerıne yatırınca öyle bir ağlıyorsunki,akşamlarıda çok geç uyuyorsun ve uyutasıya kadar canımız çıkıyor neden böylesin annemmm bu aralar bir huysuzluk var üstünde herseye ağlayasın var sanki :-\dişlerinmi çıkacak acaba diyorum ondanmı böylesin ???

aydinays

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 23 Şubat , 2012, 16:30:27
elifimmmm artık gündüzleri hiç uyumuyorsun bugün sadece 1 saat uyudun uykun var çok ama yerıne yatırınca öyle bir ağlıyorsunki,akşamlarıda çok geç uyuyorsun ve uyutasıya kadar canımız çıkıyor neden böylesin annemmm bu aralar bir huysuzluk var üstünde herseye ağlayasın var sanki :-\dişlerinmi çıkacak acaba diyorum ondanmı böylesin ???

Canım bende ilk okuduğumda diş çıkarmasının huysuzluğudur diye aklımdan geçirdim. Şu dişler çıksada mamalarını bir güzel yeseler.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

hemşom bilmiyorum neden böyle anlayamıyorum bittimm  şuan...sabahın köründe uyandı ve daha yeni uyudu evet bu saatte yeni uyudu öyle bitkinimki yınede oturup dınlenemıyorum yemek,çamaşır...... inşallah düzelir elifim enkısa zamanda :amin: :amin: :amin: :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 25 Şubat , 2012, 17:40:20
hemşom bilmiyorum neden böyle anlayamıyorum bittimm  şuan...sabahın köründe uyandı ve daha yeni uyudu evet bu saatte yeni uyudu öyle bitkinimki yınede oturup dınlenemıyorum yemek,çamaşır...... inşallah düzelir elifim enkısa zamanda :amin: :amin: :amin: :amin:

inşallah canım ya. Diş çıkarmasından büyük ihtimalle. Bir an önce çıkartsalarda rahat etse gariplerim.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

minikimmm ön taraftan soldaki incin patladı inşallah diğeride çıkar biran önce  :amin:gündüz hiç uyumuyosun yavrum ya annen öyle bitkin ki şu günleri hayırlısıyla atlatsak

Aytii

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah benim kızıma diş çıkarmış  :hello2: :hello2: :opucuk:

inşallah ağrısız sızısız çıkarır hepsini  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: MASALLAH ELİFİMİZE İNŞ DİĞERLERİDE AGRISIZ SIZISIZ PATLAR  :amin: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

elifimmm bittimm anneemmmm okuldan geldim sabah 7 buçukta kalkmıştın hiç uyumamışsın kollarımda uyudun yıne hemen uyandın ve hala uyanıksın bu saat oldu karnın tok,altın kuru,oynadımda seninle mızmız ağlayıp duuryorsun uykun var ve uyumuyosunnn annem nolur gündüzleri birazcık uyu kendine gel :-\

canım kızımmmm annecik bugün okula gidip geri döndü akşam seni uyutur uyutmaz yattığım için gece yapılan açıklamadan haberim olmadı,tatilmiş okullar bugün .annecik seninle ama sen çok huysuzsun uyumuyosun hiç yine nolacak halimiz böyle bilmiyorum  :dontknow:

°•.ℓανιηуα.•°

CANIM YAAA...ALLAH KOLAYLIK VERSİN BİZE GERÇEKTEN BİTTİK YAAA...

HEM OKUL HEM EV HEM BEBEK.... YETİŞEMİYORUZ. HERŞEYİMİZ YARIM YAMALAK OLUYO...

BARİ UYUSALAR DİMİ  :y25:  AMA DİŞTENDİR BÜYÜK İHTİMAL...

öznurum öyle bitkinimki inan hem okul işleri sınav hazırla onları ödevleri oku,birsürü sınıfım var hem 1. hem 2. kademe,eve gel evi toparla elif ten bir şekılde fırsat bul yemek-temızlık yap buaralar canım çok sıkılıyor bittiğimi hissediyorum bazen :-\

°•.ℓανιηуα.•°

SENİN BRANŞINDA MI İNGİLİZCE CANIM?

SENİ BENDEN DAHA İYİ KİMSE ANLAYAMAZ  :-[ NASIL UYUDUĞUMU HATIRLAYAMIYORUM MESELA YORGUNLUKTAN. AMA AZ KALDI GEÇECEK. BU GÜNLER DE GEÇECEK...