***CAN ERİĞİM, BAL KÜPÜM, AY PARÇAM'a ***

Başlatan aydinays, 12 Mart , 2011, 10:43:15

« önceki - sonraki »

aydinays

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 26 Temmuz , 2011, 09:14:34
iyi çok şükür canım kucagımda emıyor yeni uyandı :)

yerim onu ben maşallah ona. Ay bizimkide kucağımızda olup emecek mi öyle :flowers: :flowers:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

...ŞehzadEfe...

eriğinin yerim bennn  :love9: büyüyolar artık ayşecim baksana az kalıyo bizede  :nazar: :nazar: :nazar: buu ayda geçsin telaşlarımız başlıcak
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

aydinays

Alıntı yapılan: nagihannn - 26 Temmuz , 2011, 10:31:21
eriğinin yerim bennn  :love9: büyüyolar artık ayşecim baksana az kalıyo bizede  :nazar: :nazar: :nazar: buu ayda geçsin telaşlarımız başlıcak

efet nagihancım şu ramazanın geçmesini bayramın geçmesini 4 gözle bekliyorum o zamanda sıcakalr biraz azalmış olcak. Odasıydı eşyalarıydı derken bizde birbirimizden doğum haberi bekliyor olacağız.  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

canım oğlum maşallah dün akşam bayağı hareketliydin artık seni daha net hissediyorum. Dün baban uyurken göbişimi izliyordum dün göbişimi karadeniz gibi dalgalandırdın oğlum.  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :laughing7: :laughing7:Bittim o anki hareketlerine. Can eriğim bugün nasılsın bakalım sabahtan beri maşallahın var kıpır kıpırsın. Hep böyle uslu ol oğlum. Baban ne zaman elini koysa onu tekmelemiyorsun. Babanda benden utanıyor diyor  :k06: :k06:

aydinays

Can suyum nasılsın bakalım? Oğlum ne olalım büyüyoruz işte. Melek oğlum benim bizi bu sıcaklar çok yorruyor. Sende yoruluyorsun değil mi canım? Dün akşam babacığınla sahilde yürüyüş yaptık aferim bize. Annem bayağı yürüdük. 2 saat yürüyüş yaptık ama annem eve geldiğimizde ellerim davul gibi şişti. Ayaklarımın şişi indi.  :toothy10: :toothy10: :toothy10: Oğlum dün akşam evde sıkıldık. dedim ki oğlum burda olsaydı maması çişi gülücüğü derken vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaktık dedik. Hadi zaman çabuk geçsin şu sıcaklarda bitse de sana kavuşsam can oğlum.

derbeder

yuruyus cok iyi hamileler icin  :hello2: :hello2:

dur sen bi gelsinde pasamiz kafani kasiyacak zaman vermeyecek sanaa  :k06: oh olsun sana  :k06: ..ama sonra bi bakacaksin sana gulumsuyor  :binkybaby: ve iste o anda tummm yasadigin sIkintilari unutacaksin  :love9: :love9:

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Aynen oyle cocuk oldugu zaman, insan saatin farkina bile varmiyor..

Gunler geceler birbirine karisiyor  :k06: :k06: :k06:

aydinays

Alıntı yapılan: derbeder - 28 Temmuz , 2011, 14:05:51

dur sen bi gelsinde pasamiz kafani kasiyacak zaman vermeyecek sanaa  :k06: oh olsun sana  :k06: ..ama sonra bi bakacaksin sana gulumsuyor  :binkybaby: ve iste o anda tummm yasadigin sIkintilari unutacaksin  :love9: :love9:

Amin canım inşallah. Allah isteyen herkese nasip etsin. Daha doğmadan insan bu kadar seviyorsa doğunca nasıl olucaz bilmiyorum.
Cannım senin isim ne ? Ben ayşe, Kaç yıllık evlisin?

aydinays

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 28 Temmuz , 2011, 14:08:30
Aynen oyle cocuk oldugu zaman, insan saatin farkina bile varmiyor..

Gunler geceler birbirine karisiyor  :k06: :k06: :k06:

Annelik çok zorlu bir şeymiş. Şimdi daha dışarı çıkmadan bir tek kılını kimseye değişmem. Ne güzel bir şey görümcemin bebeği var 10 aylık. Eşimle durmadan onu sevmeye gidiyoruz. Eşşek  o kadar tatlı ki kendini sevdiriyor :k06: :k06: :k06:

derbeder

Alıntı yapılan: aydinays - 28 Temmuz , 2011, 14:09:39

Amin canım inşallah. Allah isteyen herkese nasip etsin. Daha doğmadan insan bu kadar seviyorsa doğunca nasıl olucaz bilmiyorum.
ismim zehra canim memnun oldum  :flowers:
2 yildir evliyim ve yaklasik aslinda evlendigimizden bu yana istiyorduk ama kendiliginden olursa diye bekledik. sonrada zaten doktorlar hastaneler 1-1,5 yildirda onlarla ugrasiyoruz.

aydinays

Alıntı yapılan: derbeder - 28 Temmuz , 2011, 14:12:32
Alıntı yapılan: aydinays - 28 Temmuz , 2011, 14:09:39

ismim zehra canim memnun oldum  :flowers:
2 yildir evliyim ve yaklasik aslinda evlendigimizden bu yana istiyorduk ama kendiliginden olursa diye bekledik. sonrada zaten doktorlar hastaneler 1-1,5 yildirda onlarla ugrasiyoruz.

Anladım canım doktorlar ne diyor? Herhangi birinizde sorun var mı?

derbeder

hareket sorunumuz var biraz..bende klomen kullandim bi 3 ay kadar..bu ay adetim sanirim 25 gun filan gecikti hala adet olmadim. ama gebelikte yok. idrar tahlili kan tahlili yaptirdim jinekologum muayne etti. ilaclar dengemi bozdu sanirim.

adet sokturucu verdi jinekologum ama henuz icmedim, tekrar gebelik testi yaptim gebe olmadigimdan emin oldum. olsaydi zaten cikardi. birazda Ramazandan dolayi icmek istemiyordum adet sokturucuyu..ama bugunden itibaren icmeye basliycam sanirim.

bu sekilde tedavidede ilerleyemiyoruz maalesef. klomen kullanmam icin adet olmam sart cunku.

aydinays

Alıntı yapılan: derbeder - 28 Temmuz , 2011, 14:20:23
hareket sorunumuz var biraz..bende klomen kullandim bi 3 ay kadar..bu ay adetim sanirim 25 gun filan gecikti hala adet olmadim. ama gebelikte yok. idrar tahlili kan tahlili yaptirdim jinekologum muayne etti. ilaclar dengemi bozdu sanirim.

adet sokturucu verdi jinekologum ama henuz icmedim, tekrar gebelik testi yaptim gebe olmadigimdan emin oldum. olsaydi zaten cikardi. birazda Ramazandan dolayi icmek istemiyordum adet sokturucuyu..ama bugunden itibaren icmeye basliycam sanirim.

bu sekilde tedavidede ilerleyemiyoruz maalesef. klomen kullanmam icin adet olmam sart cunku.

Canım benim allah bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmestine sanada meleğini versin inşallah. Normalde hava değişikliği bile adet düzenimizi etkilerken ilaçalar stres mutlaka dengesini bozmuştur canım. En kısa zamanda seninde hayırlı haberini alırız inşallah.

Balböceği

Alıntı yapılan: aydinays - 28 Temmuz , 2011, 14:47:40
Alıntı yapılan: derbeder - 28 Temmuz , 2011, 14:20:23

Canım benim allah bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmestine sanada meleğini versin inşallah. Normalde hava değişikliği bile adet düzenimizi etkilerken ilaçalar stres mutlaka dengesini bozmuştur canım. En kısa zamanda seninde hayırlı haberini alırız inşallah.
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

aydinays

Canım içi oğlum. Bugün sessizsin annem. Bu gün güzelce uyuduk değil mi oğlum Maşallah bize. Annem ramazan geliyor. Ama biz oruç tutamayacağız. Ramazanda namazlarımızı kaçırmamaya dikkat edeceğiz oğlum. Bir de hatim başlıcaz oğlum. Sen gelmeden önce sana dua edeceğim bol bol. Hayırlı sağlıklı bir evlat olarak aramıza katıl diye. Allahım senin ve babanın acısını bana göstermesin.  :amin: :amin: :amin: