***CAN ERİĞİM, BAL KÜPÜM, AY PARÇAM'a ***

Başlatan aydinays, 12 Mart , 2011, 10:43:15

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

DÜNÜRÜM NERDESİNİZ YAAA MERAK ETTİM İYİCE SİZİ  :y25:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 10 Ağustos , 2011, 12:28:05

Dünürüm iki gün izin yaptık oğlumla. Şimdi çok iyiyiz. Bol bol duamızı ettik. Ve yarın doktorla randevumuz var.  Yarın aranıza güzel haberlerle döneceğiz inşallah. Allah kimseye yaşatmasın çok kötü bir duygu. İnsanın evladı söz konusu olunca insanın gözü hiçbirşey görmüyormuş. Ama ben çok iyiyim canım benim. Çok pozitifim. Damadın aslan gibi annesi. Ben ona çok iyi bakıyorum. O annesini hiç üzmedi bugüne kadar bundan sonrada üzmeyecek inşallah.  :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 11 Ağustos , 2011, 08:14:25

Dünürüm iki gün izin yaptık oğlumla. Şimdi çok iyiyiz. Bol bol duamızı ettik. Ve yarın doktorla randevumuz var.  Yarın aranıza güzel haberlerle döneceğiz inşallah. Allah kimseye yaşatmasın çok kötü bir duygu. İnsanın evladı söz konusu olunca insanın gözü hiçbirşey görmüyormuş. Ama ben çok iyiyim canım benim. Çok pozitifim. Damadın aslan gibi annesi. Ben ona çok iyi bakıyorum. O annesini hiç üzmedi bugüne kadar bundan sonrada üzmeyecek inşallah.  :amin: :amin: :amin: :amin:
:opucuk: canım aman ii olun inşallahh yarın guzel haberlerle gelirsiniz  :amin: kurban olurum onu veren ALLAH A  :amin: :opucuk: :opucuk: her daim A.E.OLUN  :amin:

karapnr

Alıntı yapılan: aydinays - 11 Ağustos , 2011, 08:14:25

:nazar: :nazar: :nazar:

aydinays

Merhaba  canım  oğlum.  Bugün  çok  stresli bir  gün  yaşadık.  Ultrason  muyanelerini normalde  çok  severim  ama bugün  doktor  amca senin  her  yerine  baktı  annem.  Çok  uzun  sürdü  muayene ben  çok  kasıldım annem.  Ama sonunda  güzel  haberlerle döndük annem.  Çok  şükür sapasağlamsın. Düşük  bir  riskimiz yok  değil  ama bütün  organların tam  ve  gelişimi normal  olduğu ıçin  bu  riski çok  düşük olduğunu söyledi. Babanda  bende  çok  korktuk  çok  stres yaptık  annem. Ömründen ömür  gitti  canım  yavrum  ne  zormuş annelik. Daha  doğmadan  senin  ıçin  bütün  hastaneleri gezdik. Gelişiminde  bir  hafta  önde  gidiyor.  1158 gramcık.
Oglum bal küpüm annen ne  kadar  korkmuş  ki  eve  geldiğimde  dudağım  uçukladı.  Söz  annecigim bir  daha  seni  bu kadar üzmeyecegim.  Sen geldiğinde  her şey daha  güzel  olacak  canım OĞLUM    canım  yavrum  ne  zormuş annelik. Daha  doğmadan  senin  ıçin  bütün  hastaneleri gezdik. Gelişiminde  bir  hafta  önde  gidiyor.  1158 gramcık.
Oglum bal küpüm annen ne  kadar  korkmuş  ki  eve  geldiğimde  dudağım  uçukladı.  Söz  annecigim bir  daha  seni  bu kadar üzmeyecegim.  Sen geldiğinde  her şey daha  güzel  olacak  canım OĞLUM 
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

13 Ağustos , 2011, 13:13:08 #215 Son düzenlenme: 13 Ağustos , 2011, 13:33:57 aydinays
Canım oğlumm baban bize ne güzel bir mesaj yollamış.

Bak annem bunu senin günlüğünde seninle paylaşmak istedim.

Musatafa Ceceli (hastalıkta sağlıkta)  bızım sarkımız ve hayatımızın baslama anı devamında cocugumuzun olusumu adını henz kara veremedıgımız ama bızıe anlama kazandıran tek canlı varlıgımız herseyımız bıze sımdıden korkular yasatan sımdıden kendıne deger kazandıran ama bılerek ama bılmeyerek bızı yerımızden hoplatan bızım haylasımız herseyımız bebegımız hayt bu sankı sevmek sevdıgın sey ugruna uzulmek sonra uzuldugun olay karsında mutlu olmak ... ben bunları bılerek evet dedım 5 agustos aksamı ve devamında her aksam evet dıyecegım soz

aydinays

Canım oğlum benim bal küpüm nasılsın annem. Maşallah çok kuvvetlendin.Sanırım artık daha az uyuyorsun. Ve canımı yakmaya başladın. 
Bide oğlum biliyormusun ben ne zaman seninle sessiz konuşsam sen hemen beni tekmeliyorsun. Annem sen beni nasıl hissediyorsun öyle. Bana cevap veriyorsun. Maşallah oğlum benim bal küpüm. Kraliçe arı seni çok seviyor canım oğlum.
Sabah seninle konuştum acaba içerde canın sıkılmıyor mu oğlum dedim. Sen başladın beni tekmelemeye sanırım sende sıkıldın. Ama büyümen lazım meleğim. Büyü ki annem sağlıkla gelki daha güçlü daha güzel günler yaşıyalım seninle. :love9: :love9: :love9:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 12 Ağustos , 2011, 12:39:41
Merhaba  canım  oğlum.  Bugün  çok  stresli bir  gün  yaşadık.  Ultrason  muyanelerini normalde  çok  severim  ama bugün  doktor  amca senin  her  yerine  baktı  annem.  Çok  uzun  sürdü  muayene ben  çok  kasıldım annem.  Ama sonunda  güzel  haberlerle döndük annem.  Çok  şükür sapasağlamsın. Düşük  bir  riskimiz yok  değil  ama bütün  organların tam  ve  gelişimi normal  olduğu ıçin  bu  riski çok  düşük olduğunu söyledi. Babanda  bende  çok  korktuk  çok  stres yaptık  annem. Ömründen ömür  gitti  canım  yavrum  ne  zormuş annelik. Daha  doğmadan  senin  ıçin  bütün  hastaneleri gezdik. Gelişiminde  bir  hafta  önde  gidiyor.  1158 gramcık.
Oglum bal küpüm annen ne  kadar  korkmuş  ki  eve  geldiğimde  dudağım  uçukladı.  Söz  annecigim bir  daha  seni  bu kadar üzmeyecegim.  Sen geldiğinde  her şey daha  güzel  olacak  canım OĞLUM    canım  yavrum  ne  zormuş annelik. Daha  doğmadan  senin  ıçin  bütün  hastaneleri gezdik. Gelişiminde  bir  hafta  önde  gidiyor.  1158 gramcık.
Oglum bal küpüm annen ne  kadar  korkmuş  ki  eve  geldiğimde  dudağım  uçukladı.  Söz  annecigim bir  daha  seni  bu kadar üzmeyecegim.  Sen geldiğinde  her şey daha  güzel  olacak  canım OĞLUM
ayy canım çook sevindim sonuçların iyi çıkmasına.canım ne kadar korkmussun öyle kıyamam ben sana.ahh annelik babalık iste böyle birsey,masallah oğlumuza bak bir hafta büyükmüs bile.yenim ben kayramı.üzme bu kadar kuzumu annesi.yerim ben sizi :opucuk: :binkybaby: :opucuk: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

aydinays

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 16 Ağustos , 2011, 19:06:18
Alıntı yapılan: aydinays - 12 Ağustos , 2011, 12:39:41
ayy canım çook sevindim sonuçların iyi çıkmasına.canım ne kadar korkmussun öyle kıyamam ben sana.ahh annelik babalık iste böyle birsey,masallah oğlumuza bak bir hafta büyükmüs bile.yenim ben kayramı.üzme bu kadar kuzumu annesi.yerim ben sizi :opucuk: :binkybaby: :opucuk: :nazar: :nazar:

Çok şükür canım  içim rahatladı. Ama çok zormuş sümeyye alalhım kimseyi evaldıla sınamasın. Ömrümden ömür gitti. Eşim sabah yolu karıştırdı. Stres yaptı. Ben ultrasonda kasıldım kaldım. Resmen vücüdum titriyordu. Ağlamak istiyorumdum ama ağlayamıyordum doktordan çekindiğim için. Doktor eşimi çağırdı yanına. Nasıl korktum o an. Kötü bir şey diyecek diye düşündüm ama sonuç iyiydi. O an sevinçten ağladım. Ellerim ayaklarım doktorun odasından çıkarken titiriyordu. Yüzüm bembeyazmış. Ama şimdi çok iyiyiz. Biliyormusun o bir hafta kuzum çok sessizdi. Şimdi maşallahı var. Kıpır kıpır teyzesi

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

DÜNÜRÜM MASALLAHHH ASLANIMIZA AMAN TEKMİKLESİNDE BENİM DAMADIM SIKILMIŞTIR AMA ZAMANINDA GELİRLER İNŞALLAHH  :amin:
:amin: :nazar: :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 17 Ağustos , 2011, 08:22:28
DÜNÜRÜM MASALLAHHH ASLANIMIZA AMAN TEKMİKLESİNDE BENİM DAMADIM SIKILMIŞTIR AMA ZAMANINDA GELİRLER İNŞALLAHH  :amin:
:amin: :nazar: :nazar:

İnşallah kevsercim zamanında gelişimlerini tamamlayıp gelsinlerde. Sıkılmasınlar içerde ohh keyifleri yerinde içerde.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

damadımada söyleyeyim esilamın oda takımını aldık canım damadım  :laughing7: :k06: darısı sana olsu en güzelleri  :k06:

aydinays

20 Ağustos , 2011, 19:15:14 #222 Son düzenlenme: 20 Ağustos , 2011, 20:31:08 aydinays
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 20 Ağustos , 2011, 19:07:47
damadımada söyleyeyim esilamın oda takımını aldık canım damadım  :laughing7: :k06: darısı sana olsu en güzelleri  :k06:

Canım damadın duydu. Hemen hareketlendi bile. Ayy bide esilam doğsa diyor.  :k06: :k06: :k06:

Balböceği

Oy kuzuma yaaa hamilelik bambaska birsey  :k06:

Rabbim bebegini sana bagislasin  :amin: korkma Allah'in izniyle sag salim alacaksin kucagina melegini  :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 20 Ağustos , 2011, 19:15:14
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 20 Ağustos , 2011, 19:07:47

Canım damadın duydu. Hemen hareketlendi bile. Ayy bide esilam doğsa diyor.  :k06: :k06: :k06:
:love8: :binkybaby: :love3: :binkybaby: :binkybaby: :love3: :love3: :love9: :love9: :k06: :k06: