***CAN ERİĞİM, BAL KÜPÜM, AY PARÇAM'a ***

Başlatan aydinays, 12 Mart , 2011, 10:43:15

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

amin canım şimdi senin sayfanı katletmeyeyim  :k06: :k06: güzel dileklerin için Allah razı olsun inşaallah hepimiz sağlıkla kavuşuruz meleklerimize  :amin: :amin:

aydinays

03 Ağustos , 2011, 20:10:47 #196 Son düzenlenme: 03 Ağustos , 2011, 20:52:05 aydinays
Canım oğlum. Sen ne güzel bir şeysin. Senin gelmenle hayatıma öyle bir huzur gelsi allahım bu huzurumuzu hiç bozmasın benim minik ördeğim. İçimde bir oyana bir buyana hareketleniyorsun. Çaktırmadan kuvvetli kuvvetli vurmaya başladın annem ya. Seni yaradana kurban olurum ben canım oğlum. Bu zamana kadar hamilelliğim çok güzel  geçti oğlum. Çok pozitifim oğlum. Öyle sinir krizi geçiren annelerden olmadım çok şükür.  Sanırım seninle ben yeniden doğacağım. Bir yerde okumuştum canım Ayhan Kayram bir bebek doğduğunda bir annede doğar yazıyordu. Allah nasip ederse sen dünyaya geldiğinde bende anne olarak tekrardan doğucam. Varlığım farklı bir anlam kazanacak sayende. Seninle tekrardan çocuk olmayı öğrenicem. Unnuttuklarımı hatırlayacağım, bilmediğim şeyleri öğreneceğim. Ama var ya ben bunlardan çok zevk alıcam. çünkü annem sen benim eserim olacaksın. Günün birinde bu dünyadan göçüp giderken arkamdan bana dua edicek, beni anacak seni bırakacağım bu dünyada. O günler çok uzak gibi görünyor şimdi ama hayat çok kısa yavrum daha dün bende ilkokulda okumayı öğrenmekteydim. Şimdi ise anne olmak üzereyim. Allahım bana her yaşımı laikiyle yaşamayı nasip etsin canım oğlum. Neyse annem çok çok derin konulara daldım. Sen sıkılma emi. Büyüyünce seninle iyi bir diyologu olan anne oğul olacağız.  :opucuk: :opucuk:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Canımmm oğlum çok özledim seni. Yarın seni görücez meleğim, İnşallah büyümüşsündür. Babaannen dün senin için yaptırdığı pike takımını almış. Baban gece sahurda bana anlatıyordu. O kadar güzeldi ki babanın gözündeki o ışık, o gurur annem çok mutlu oldum. oğlumun cicişleri geliyor çok şükür. Allahıma emanet ol canım evladım.

aydinays

Canım oğlum seni gördük bebeği. Uyuyordun. Seni çok göremedim bebeğim. Bol bol beynine baktık. Şu beynindeki sıvı canımızı sıkıyor iyice. Çok üzüldüm ben annem. Bizi doktorumuz fakülte hastanesine sevk etti. Bakalım orada ne çıkacak. İçimin bir tarafı rahat anneciğim. Senin sağlığından hiç bir şüphem yok ama yinede insan merak ediyor canım oğlum. Bakalım en yakın zamanda randevu alacağız. Sana baktıracağız. Allahım ne kadar zor bir sınavmış. Canım oğlum inşallah iyisindir bebeğim. Aklımız sende anneciğim. İnsanın içine bir kere kurt düştü mü o kurt bizi kemirecek duracak. Bu 14 hafta bizim için geçmez artık. Can suyum bir tanecik evladım 1038 gram olmuşsun maşallah gelişimin iyi gidiyor. Birde şu omirilik sıvın toplanmasaydı süper olacaktı. Annem birbirimize kavuştuğumuzda bu günlerimizi çok şükür atlattık diyeceğiz. Bu sınavıda alnımızın akıyla vereceğiz canım oğlum. Allaha emanetsin. Yardanım her şeyi biliyor. Sen çok özel bir bebek olacaksın. Buna inanıyorum bebeğim. Ve sen çok güçlüsün. Sağlıkla sıhhatle kucağıma alayım seni, başka bi şey istemiyorum canım oğlum.

aydinays

Kayram benim babana bir kez daha aşık oluyorum. iyiki babanı tanımışım. iyi benim kocam ve senin baban olmuş. şimdi sen farkında değilsin ama büyüdükçe inşallah sende bizim gibi bir aileye sahip olduğun için yaradanıma şükredeceksin.

Bugün evlilik yıldönümümüz sabah seni gördük çok şükür. Melek yüzün her zamanki gibi büyüledi beni oğlum.

Sonra işe geldik. Ve baban işyerimize evlilik yıldönümümüz için hediye getirdi bana. Çok güzel mavi taşlı bir kolye. Taşı neden maviymiş biliyormusun oğlum. Mavi senmişsin. Allahıma binlerce şükürler olsun oğlum. Bal küpüm.

hüzünden_gelme

Evlilik Yıldönümünüz kutlu olsun Bitanem  :love9: :love9: Daha nice senelere eşinle  :amin: Şimdi bı melek daha gelıyor mutlulugunuz bin kat daha artar inşallah :amin: :amin:
Hediyemızde çok romantık  :nazar: Çok düşünceli bir baba eniştemız :icon_thumright: Güle güle kullan bacım  :opucuk: :opucuk:

aydinays

Saol canım Daha güzelleri senin olsun. İnşallah sende senin kıymetini bilen biriyle evlenirsin.  :amin: :amin: :amin:

aydinays

Canım oğlum nasılsın bir tanem? Maşallah oğlum bence çok iyisin anneciğim. :nazar: :nazar: :nazar: Başladığımız hatimimiz var ya evladım bunu senin sağlıklı sıhhatli doğman için başta Hz. Muhammed (s.a) ve sonra diğer peygamberlerimizin ruhlarına derken bütün ölmüşlere hediye etmeyi düşünüyorum. Canım annem inşallah rabbim kabul eder. Ve sağlıkla sıhhatle sorunsuz bir şekilde seni kucağıma alırım. Bu gün namaz kılarkende bol bol dua ettik anneciğim. İnşallah herşey yolunda olacak meleğim. Allahım kimseyi evladıyla sınamasın.  :amin: :amin: :amin:

Senin sağlığından başka bir şey düşünmüyorum. Senin için plan yapmıyorum, hayal kurmuyorum. yüce mevlama güveniyorum. Ne verirse herşeye razıyım anneciğim. Allahım hakkımızda hayırlısını versin canım oğlum. :amin: :amin: :amin: :amin:

aydinays

08 Ağustos , 2011, 08:36:48 #205 Son düzenlenme: 08 Ağustos , 2011, 08:42:57 aydinays
Canım oğlum bal oğlum nasılsın meleğim. :icon_scratch: :icon_scratch: Dün izinlidik. Ohhh bir güzel tatil yaptık ki sorma. öğlene kadar yattık uyuduk. Babişinde oğlum uyandı mı diye sordu. Efet dedim. Bir 15 dk bekledikten sonra babışinde hareketlerini hissetti. İlk başta sıkılan baban bir daha hareket etmen için bekledi. Ama sen uyanıksın. O elini kaldırdığında atıyosun tekmişlerini. Canım oğlummm dün namazlarımızı kıldık seninle. Kuranımızı okuduk. Ne güzelsin kimbilir. Benim kapalı kutum. Açınca seni nasıl bişi olarak çıkacaksın canım yavrum. :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

Bugün senin oda için aldığımız bazan gelicek anneciğim. Odanı toparlayacağım. Ohh ohh mis gibi olacak oğluşumun odası.  :nazar: :nazar:

Sabah aradık fakülte hastanesini anneciğim. İnşallah yarın bakılacağız. Aklım sende meleğim ama sen çok akıllı olacaksın benim bal küpü oğlum. Sana nasılsın diyince sanki iyiyim der gibi tekmelemiyor musun beni işte o zaman bitiyorum sana annem. Herşeyden habersiz orda öylece büyümeyi yanımıza gelmeyi bekliyorsun can oğlum benim.

Cumartesi gece rüyamda çok korktum bebeğim. :BangHead: :BangHead: Gerçi rüyada değildi. Belim çok ağrıdı. Birde şu ultrason sonuçları beni iyice bunalttı annem sanırım. Sandım ki erkenden geleceksin. :caca: :caca: :caca: Hep yarı uyanık yarı rüyada daha çok küçük şimdi gelmesin ben ona bakamam dedim durdum.  :cildir: :cildir: :cildir: Cumartesi gecesi uyuyamadık bir türlü. Ama benim oğlum çok akıllı hiç üzmeyecek annesini. Allahıma emanetsin canım oğlum. Rabbim herşeyi en iyisini bilendir. Sen suyumun keyfini çıkar bebeğim. İçinde rahatına bak. Büyü istediğin gibi. Burda duyduklarına takılma. Çünkü biz senin çok iyi olduğunu biliyoruz. Her ihtimale karşı bütün olabilecek sonuçlara karşı hazır olmak için onların sözünü dinliyoruz canım oğlum.

KasrıCinan

CANIM RÜYAN HAYRA ÇIKSIN.VAKTİNDE GELSİN PASAMIZ.OHH MASALLAH ODANIZDA HAZIRLANIYOR ALLAHIM İÇİNDE YATIRMAYIDA NASİP ETSİN :nazar: :nazar: :nazar: BABASINADA NAZ YAPARMIS YARAMAZZ BIDIK.YERİM BEN ONUU :love9: :love9: :love9:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

...ŞehzadEfe...

veeeeee yavaş yavaşşşşşşşşş odalarımız hazırlanıyoooo  :hello2: :hello2: ayşecim oyle boyle derken zaman geçiyo sanırım yavaş yavaş bize geliyo sıraaa  :nazar: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

aydinays

Alıntı yapılan: nagihannn - 08 Ağustos , 2011, 08:55:17
veeeeee yavaş yavaşşşşşşşşş odalarımız hazırlanıyoooo  :hello2: :hello2: ayşecim oyle boyle derken zaman geçiyo sanırım yavaş yavaş bize geliyo sıraaa  :nazar: :nazar:

Efet canım ne kaldık ki şurda 30. haftaya gelmeye. Ondan sonra daha çabuk geçecek bence. Ayy ne büyük zevk bunlar.  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2:ALlahım herkese ağız tadıyla yaşatsın. :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

DUNURUM EVLİLİK YILDÖNÜMÜNÜZ KUTLU OLSUN

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url