***CAN ERİĞİM, BAL KÜPÜM, AY PARÇAM'a ***

Başlatan aydinays, 12 Mart , 2011, 10:43:15

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

RABBİM SİZİ HİÇ AYIRMASIN  :amin: :amin: OĞLUNA TEZ ZAMANDA KAVUSURSUN İNŞALLAH BACIM  :amin: :amin:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

aydinays

Amin canım allah bütün isteyenlere nasip etsin. Sende sözleniyormuşsun tebrik ederim. Serkan hızlı çıktı :nazar: :nazar: :nazar:

Ama hala paylaşmadın eniştemizin fotosunu bizimle. :director: :director: :director:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Canım oğlum nasılsın bakalım? Bence içerde çok iyisin maşallah uyuyorsunda annem özledim seni ben ya. Ben sana ne ciciler aldım ne ciciler aldım. Annem dayanamıyorum kendime bişiler almaya çıkıyorum kendime hiç bişi almadan geri dönüyorum her şeyim sen oldun canım oğlum. Sana bugün küçük ayakkabıcıklar aldım ben. Attaya gideceğimiz zaman kullanacağımız battaniyemizi de aldık. Maşallah oğlum benim kıyafetlerin artmaya başladı. Anneanneyide bekliyoruz anneciğim sen geldiğinde burda her şey senin için hazır bekliyor olacak. Aferim oğluma benim. Sen uslu uslu göbişimde büyü yeter anneciğim. Annem çok sıcak bir haftadır düzgün yemek yiyemiyoruz. Ama olsun bol bol suyumuzu meyvemizi yiyoruz. İnşallah sağlıkla besleniyorsundur benim paşam, evimin neşesi,can suyummmm
Seni çok ama çok seviyoruz canım bebeğimmmm
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

o ayakkabıların içine girecek küçük pamuk ayaklarını severim onun güzel günlerde giysin cicilerini inşallah paşamızzz  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

karapnr

maşallah size canım  :nazar: :nazar: :nazar: şu ağustosu da bir atlatsak diye bakınmaya başladım daha ağustos başlamadan gerçekten aşırı sıcak  son zamanlarda serinler ama hayırlısıyla  :hello2:

aydinays

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 30 Temmuz , 2011, 15:26:21
o ayakkabıların içine girecek küçük pamuk ayaklarını severim onun güzel günlerde giysin cicilerini inşallah paşamızzz  :amin:

İnşallah canım. Allah bize o günleride gösterir ya ne bütük aşk bu Nur. Daha doğmadan biz böyleyiz. Doğunca nasıl olucaz acaba. :k06: :k06: :k06:

aydinays

Alıntı yapılan: karapnr - 30 Temmuz , 2011, 15:28:48
maşallah size canım  :nazar: :nazar: :nazar: şu ağustosu da bir atlatsak diye bakınmaya başladım daha ağustos başlamadan gerçekten aşırı sıcak  son zamanlarda serinler ama hayırlısıyla  :hello2:

Saolasın canım. inşallah şu ağustosu bir atlatsak. Vallahi sıcaklarda yemek yiyesim gelmiyor. Allah herkese yardım eder inşallah. Bu sıcaklar herkesi bunaltıyor vallahi. :BangHead: :BangHead: :BangHead:

aydinays

Canım oğlum benim dün ilk bezini aldım. Nasıl güzel bir koku sardı odanı. Bebek kokusu. Sen gelmeden kokun geldi evimize. Mutluyum oğlum. Artık kıyafetlerin artıkça senin gelmene az kaldığını anlıyorum. Allahıma binlerce şükürler olsun ki baban ve sen hayatımdasınız. Dün babana sahur hazırladım oğlum benim. Tabi bizde yedik. Yemeği yiyince sende uyandın. Seni yaramaz seni. Bu hafta inşallah seni göreceğim oğlum. Çok özledim seni. Gözümde tütüyorsun. Minik paşam. Yiğit abine top aldık. Allahım görseydin ondaki sevinci. Yiğit abi hiç bir oyuncakla oynamazdı. Top o kadar çok hoşuna gitti ki anneciğim sen zaten hissettin. Yiğit abinle oynayınca sende içeriden beni tekmeliyorsun. Kıskanma annem ben seni çok seviyorum.  Maşallah büyüdükçe çok tatlı oldu yiğit abin. inşallah sende büyüyünce onun gibi gülücükler atacaksın. Canım oğlum babamızla geçen sene bu zamanlarda evimizin hazırlıklarını bitiriyorduk. Ne zorlu günler yaşadık geçen sene bu zamanlarda. Ama allah o kadar büyükki oğlum geçen seneki stresin ardından senin verdiğin huzuru yaşıyoruz. Sabredince her kötülüğün ardından güzellikler yaşıyoruz çok şükür. Oğlum namaz kılmaya tekrardan başladık. Şimdi işe geldik. Eve gidince ikindi ve akşam namazını kaza edicez annem. Yatsı namazımızı kılmaya başlıcaz. Baban babaannene gidecek iftara. Bu cuma evlilik yıldönümümüze muayane kontrolümüzü alalım diyorum oğlum. Evliliğimizin en güzel meyvesi, zorlu yolumuzun mucizesi, yaşama sevincimiz 5 ağustos buluşoruzzzz. :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz:

banu_fth

ballı lokmam kıskanç yeğenim benim  :k06: :k06: babişe de bi kaç depük salla.. bak özenmiş annişe ..  :aferin:
evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun . nice senelere inşallah birlikte yavrularınızla kutlayın .. kocaman bi aile olun  :love9:  :hieyt: :hieyt:  :amin: :nazar: :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: eylül_üm - 01 Ağustos , 2011, 18:47:51
ballı lokmam kıskanç yeğenim benim  :k06: :k06: babişe de bi kaç depük salla.. bak özenmiş annişe ..  :aferin:
evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun . nice senelere inşallah birlikte yavrularınızla kutlayın .. kocaman bi aile olun  :love9:  :hieyt: :hieyt:  :amin: :nazar: :nazar:

İnşallah canım. Allah hepimizin huzurunu bozmasın. Hep öyle dua ediyorum. Çok güzel duygularmış be eylülüm. Allahın şanslı kullarındanmışız bize anne olmak şansını veriyor.

aydinays

CANIM OĞLUMM RANDEVUMUZU ALDIK 05. 08.2011 11:50 seni göreceğim yaşasın  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

xxcansuxx

ayyy aayyyy bezleride alınmış paşanın... görüşde yakınmış oğlunun  :love9: :love9: bende çok istedim geçen hafta evlilik yıl dönümüzde cinsiyetini öğrenmek, onu görmek ama ertesi güne kısmet oldu tabiii babamız ilk kez göremedi yetişemedi  :suclu: :suclu:
Sabredince her kötülüğün ardından güzellikler yaşıyoruz çok şükür demişsin ya geçen akşam eşimle bunu konuştuk isyan etmedik boyun eğdik rabbim meyvesini verdi dedi gözlerim doldu... şükürler olsun rabbime kimseye aratmasın  :amin: :amin: 
paşan güzel pozlar versin annesi sizlere   :opucuk: :k06: :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 01 Ağustos , 2011, 19:01:56
CANIM OĞLUMM RANDEVUMUZU ALDIK 05. 08.2011 11:50 seni göreceğim yaşasın  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
oy oy hasret bitiyor he.bizimde 6 ağustos 10 buçuk ,ayy kuzucuklar kimbilir ne kadar büyüdü.masallah oğluna canım.sağ selamet alalım kucaklarımıza insallah.çok yakısıklı bi oğlun olacak bak senin demedi deme

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Ağustos , 2011, 19:05:42
ayyy aayyyy bezleride alınmış paşanın... görüşde yakınmış oğlunun  :love9: :love9: bende çok istedim geçen hafta evlilik yıl dönümüzde cinsiyetini öğrenmek, onu görmek ama ertesi güne kısmet oldu tabiii babamız ilk kez göremedi yetişemedi  :suclu: :suclu:
Sabredince her kötülüğün ardından güzellikler yaşıyoruz çok şükür demişsin ya geçen akşam eşimle bunu konuştuk isyan etmedik boyun eğdik rabbim meyvesini verdi dedi gözlerim doldu... şükürler olsun rabbime kimseye aratmasın  :amin: :amin: 
paşan güzel pozlar versin annesi sizlere   :opucuk: :k06: :k06:

Amin canım. Allah o kadar büyükki onu bir kez daha anlıyorum. çok şükür şimdi bir can var bedenimizde. Hemde canımızdan bir parça. Sende çok uğraştın ama allah nasip etti. Senin meleğinde bir mucize. Tıpki Nilinki gibi. Alllhım kucağımıza sağ salim aldırsın. Hep dualarımda allahıma eşimin ve çocuğumun acısını bana göstermesin diye dua ediyorum. Dünyanın en güzel şeyiymiş bir canın büyümesi. Rabbim çok büyük her sabrın sonu selamettir boşuna dememiz atalarımız. Çok şükür canım sana ve eşinin mutluluğu kızınızın doğumuyla bin kat artsın. Allah isteyen herkese nasip etsin.

aydinays

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Ağustos , 2011, 19:11:06
Alıntı yapılan: aydinays - 01 Ağustos , 2011, 19:01:56
oy oy hasret bitiyor he.bizimde 6 ağustos 10 buçuk ,ayy kuzucuklar kimbilir ne kadar büyüdü.masallah oğluna canım.sağ selamet alalım kucaklarımıza insallah.çok yakısıklı bi oğlun olacak bak senin demedi deme

Sorma sümeyyecim sende de heycan var son sürat değil mi meleğimizin cinsiyetini öğreneceksin. ohhh ne kadarda büyümüştür. Şimdi siz gramlara geçeceksiniz. Milimlerden :)