***CAN ERİĞİM, BAL KÜPÜM, AY PARÇAM'a ***

Başlatan aydinays, 12 Mart , 2011, 10:43:15

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

maşaallah annesi bebişinizle hep güzellikleri yaşamanız duasıyla mink kuzucuk büyüyecek annesinin kollarını dolduracak inşaallah  :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Mart , 2011, 20:19:33
maşaallah annesi bebişinizle hep güzellikleri yaşamanız duasıyla mink kuzucuk büyüyecek annesinin kollarını dolduracak inşaallah  :amin:

AMİN CANIM :amin: :amin: :amin: :amin:

Allah isteyen herkese nasip etsin.  :amin: :amin: :amin:

Şu an daha başındayım ama çok güzel bir duyguymuş. :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 15 Mart , 2011, 20:25:01

amin canım inşaallah sizlerin duasıyla birgün bizde mutlu haberler veririz  :amin: :amin:
olsun başında da olsa o annelik duygusu içine düştü bir kere rabbim sağlıkla büyütsün bebişini   :nazar: :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Mart , 2011, 21:19:14
Alıntı yapılan: aydinays - 15 Mart , 2011, 20:25:01

amin canım inşaallah sizlerin duasıyla birgün bizde mutlu haberler veririz  :amin: :amin:
olsun başında da olsa o annelik duygusu içine düştü bir kere rabbim sağlıkla büyütsün bebişini   :nazar: :nazar:

:amin: :amin: :amin: :amin: amin canım allah gönlünüze göre versin. En kısa zamanda sende bebeğin için günlük açman dileğimle. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Balböceği

aydinays

Alıntı yapılan: Văň!ʟўă - 15 Mart , 2011, 21:47:43
Sayfaniz Hayirli olsun  :flowers:

:binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

Çok teşekkür ederim bende sizin günlüğünüze bakıyordum allah analı babalı büyütsün..

aydinays

Canım meleğim bugünde işe geldik çalışıyoruz. Ama benim bu akşam çok başım ağrıdı. Sanırım bizi bahar çarptı bebişim. Meleğim sen içimde büyüyor musun? Umarım herşey çok güzel olacak canım yavrum. İlk başta sana bakamayacağım diye korkum vardı şimdi ise canım bebeğim keseni görebilecek miyim, kalp atışlarını duyabilecek miyim sağlıkla büyüyecek misin diye seni düşünüyorum. İçimde bir evham sorma gitsin. Demek anne olmak böyle bir şeymiş. Sen benim herşeyim oldun şimdiden. Baban kıskanmaya başladı bile bebeğini benden daha çok seviyorsun diye. Bende diyorum ki o ikimizin aşkımızın meyvesi, allahın bize verdiği bir emanet o, senin ve onun yeri ayrı bebeğim. O benim ömrümün sonuna kadar her geçen gün severek taptığım hayat arkadaşım senin baban, sende bizim kanımızdan canımızdan var olan bir meleksin. Şimdi mercimeksin. Ben çok sevdim mercimeğimi. Hayatımıza hoş geldin canım bebeğim.

seda87

canm hayırlı olsun günlüğün inş görürsün de mercimeğini hayırlısıyla  :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Hayırlı olsun tatlım sayfanız  :flowers:
Daha nice güzel günlerinizi paylaşın bakalım mercimeğinle sen bizde zevkle takip edelim büyümenizi gelişiminizi  :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

CANIM HAYIRLI OLSUN SAYFANIZ  :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

HEP GUZEL SEYLER PAYLAŞIRSINIZ MELEGINLE INSALLAH  :amin:

KasrıCinan

CANIM SAYFAN HAYIRLI OLSUN İNSALLAH DOĞDUGU GÜNLERİDE GÖRÖRSÜNDE BURAYA YAZARSIN.BEBEĞİMİ İLK KUCAĞIMA ALISIM DİYE  :amin:  HEP GÜZEL GÜNLER RAHAT HAMİLELİK GECİRİRSİN BEBEĞİNLE VE BURAYA HEP İYİ SEYLER YAZARSIN İNSALLAHH :love9: :flowers: :amin: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

aydinays

Alıntı yapılan: seda87 - 17 Mart , 2011, 01:30:24
canm hayırlı olsun günlüğün inş görürsün de mercimeğini hayırlısıyla  :nazar: :nazar:

Çok teşekkürm ederim canım. Canım en güzel zamanda sende meleğine kavuşursun inaşallah.  :amin: :amin: :amin: Mercimeğimde sana slm söylüyor  :k06: :k06:

aydinays

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 17 Mart , 2011, 02:31:57
Hayırlı olsun tatlım sayfanız  :flowers:
Daha nice güzel günlerinizi paylaşın bakalım mercimeğinle sen bizde zevkle takip edelim büyümenizi gelişiminizi  :love9:

Çok teşekkür ederim canım. Biz şimdi çok sağlıklıyız. Yani ben daha onu göremesemde öyle hissediyorum.  :love9:

aydinays

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 17 Mart , 2011, 02:55:24
CANIM HAYIRLI OLSUN SAYFANIZ  :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

HEP GUZEL SEYLER PAYLAŞIRSINIZ MELEGINLE INSALLAH  :amin:

Bu güzel dileklerinize ancak Amin denir canım :amin: :amin: :amin: Çok sağolun.

aydinays

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 17 Mart , 2011, 07:43:29
CANIM SAYFAN HAYIRLI OLSUN İNSALLAH DOĞDUGU GÜNLERİDE GÖRÖRSÜNDE BURAYA YAZARSIN.BEBEĞİMİ İLK KUCAĞIMA ALISIM DİYE  :amin:  HEP GÜZEL GÜNLER RAHAT HAMİLELİK GECİRİRSİN BEBEĞİNLE VE BURAYA HEP İYİ SEYLER YAZARSIN İNSALLAHH :love9: :flowers: :amin: :nazar: :nazar:

Canım çok teşekkür ederim. Allah sanada en kısa zamanda öyle bir melek verecek ki. Bunca beklettiğine değecek.  :amin: :amin: :amin:Bizde meleğimle senin meleğine öpücükler göndereceğiz. :opucuk: