Yürütec Kullanmak Avantaj mı Dezavantaj mı? Kullanmaya Ne Zaman Başlamalı?

Başlatan uğurböceği, 17 Ocak , 2007, 23:40:04

« önceki - sonraki »

helalim

ben birincidede kullandım ikincisindede kullanıyorum hic bir yan şey görmedim benim büyük kızım anca yürütecde susuyordu onu yere koy yer gök iniytordu ama yürütecte melek oluyordu ikinci cadımda hem yeri seviyor hem yürüteci ikisinin arasında gidip geliyo benim yigenlerim hepside kullandı bi zararını bi şikayet görmedik hatta daha 1 yaşına girmiş yigenim var 7 aylık annesi yürütece koydu cocuk 9 aylık yürüdü bence cocuktan cocuga degişiyo
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

elvan

kızlar dün yürüteç aldım.tuğra 1 kaçkez bindi ama kullanamıyo hala. acaba geç mi kaldım ben almakta.hata mı ettik acaba. çok eğlenir diye düşünmüştüm

Alıntı yapılan: cerenay - 31 Aralık , 2007, 01:05:12
güle güle kullansın ayberk paşa...
bizim için çok geç artık  keşke daha önce farketseymişim :k06:

cerenay  bu arabalar 9+,geç kalmadınız yani ;)

-Butterfly-

-Butterfly-

DIER SAYFADA GORDUM CANIM BEBEGININ AYINI  8.5 AY BIRAZ GECIKMIS GIBI GORUNUYOR BENCE CUNKU EN AZINDAN BENIM ALDIGIM 4+ AKTIVITE SANDALYEYDI  TABIKI ORADA  YURUTEC OLARAK KAC AYLIKKEN BASLATIYORLAR BILMIYORUM AMA  BURADA 4+ DAN BASLIYOR  9 AYINDA COGU COCUKTA YURUME ASAMASINA GELIYOR ..  FAKAT ENDISELENME  CUNKU HER COCUK AYNI OLMUYOR  ER GEC OGRENECEN YARADILISIMIZDA VAR BU BIRDE COK UZUN SURE KOYMANI TAVSIYE ETMICEM  BENIMKI YURUTEC OLMAMASINA RAGMEN  GUNDE EN FAZLA 20 DAKIKA OTURTUYORUM ODA BACAK KASLARI GUCLENSIN DIYE  AMA BENIMKI SANDALYESINDE  KOPEGIMIZI IZLIYEREK ILERI GERI GIDIYOR YADA USTUNDEKI OYUNCAKLARIYLA OYNUYOR ..

elvan

ya sanırım geciktik. bi  dolu para verdik yaa.

istediği yere sürünerek ulaşmayı tercih ediyo yaramaz.bunda sıkılıyo haliyle.

Almiş'inAnniş'i

elvan

NEDEN SATTINIZ. ALMİRA YÜRÜYO MU ARTIK

scmthn

bizde yurutec kullanıyoruz cok uzun sure oturtmamak kaydıyla..koltuk altından tutunca metehan pıtır pıtır yuruyor rahat 8-10 adım atıyo.. saatlerce ıcıne hapsetmedınız muddetce yurumesı ıcın atremanmıs seklınde yaptırdınız muddetce zararı olucanı dusunmuyorum..özgur oldunu hıssedıyo aksıne benden bagımsız hareket edebılıo onun ıcındeyken yakalamac bıle oynuyoruz saklanbac ..bız cok eglenıyor mutluyuz yanı

gul_06

merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacak benim 10 aylık oğlum var örümceğe biniyor zaralımı acaba merak ediyorum  :nazar:

sevda

Hayatım benimde oğluma aldım falakat çok fazla bindirmedim çünkü bana göre erkek çocukları bu tarz şeylere fazla binmemeli dr larda aynı fikirde zaten günde en az 1 saati geçmemeli diye biliyorum ama ben bir saat bile koymadım hiçç kendi emekleriyle hareketlerine devam etti ... ;)

elen

12 aya kadar yürütece koymadım kayınvalidem kızım bunun yürüyeceği yok git al dedi 3 ay koydum 15.ayı bitti hala yürümüyor yürütece yatar gibi uzanıyor ona güveniyor ben de içindeki bezini çıkardım ağlıyor içine düşüyor ama hala yürümüyor.benim kızım çok rahatına düşkün.yürümesini çok istiyorum.yani yürüteç yürümesinde olumlu bir etkisi var diyemiycem.

bengü

aslinda artik yürümesi gerekiyo bence dr sordunmu belki bacak kaslari zayiftir dr bana 9 aylikken getir yürüme cabasi varmi diye kontrol edicem demisti 15 aylik bi cocuk yürümemesi aslinda normal gibi gelmedi bana belki üsenciliktendir ama yinede dr a danis canim sen.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: elvan - 12 Ocak , 2008, 22:59:25
NEDEN SATTINIZ. ALMİRA YÜRÜYO MU ARTIK
yeni görüyorum bunu elvancım  :-[
tembelliğe alıştırdığını düşündüğüm için sattım  ;)
şu anda kendi başına 4 adım falan atıyo  :nazar:

Organik_Seker

bende erene  aldım  yürüteç ama şuan içinde oturuo ;D Biraz daha buyumesı lazım sanırım adım atabılmesı ıcın

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

oceanside

:hello2:
aaaa yazdiklarim nereye gitti,tuhhh..neyse kisaca soyle diyim ben yurutec degilde jumper kullandim iki cocugumdada,cok eglenceliydi.cok guzel zipliuyordu bir ileri bir geri,iki cocugumdada kullandim hic sikayetim olmadi,tavsiye ederim..hemde jimnastik gorevide yapiyordu bebekler icin..
David Emircan : 13-03-2004

Jasmine ecem : 09-26-2005