2011 Armine Eşarp Modelleri

Başlatan hüzünden_gelme, 13 Ocak , 2011, 11:48:10

« önceki - sonraki »

elif35

Alıntı yapılan: --€lif-- - 26 Ağustos , 2011, 04:10:43
ELİFCİM BUGÜN BÜYÜK GÜN BEN BİLE ÇOK HEYECANLIYIM  :hello2:  :hello2:  :hello2:

evet canım yaaa çok şükür geldim bugüne akşam dua ve namaz ile bu güzel olayı taçlandırıcam yarın bni görenler ne yapıcak çok merk ediyorum  :laughing7:

Lă_Tăhzen!

elif35

elif35

işte o gün geldi çok şükür Rabbim'e bu yoldan beni ayırmasın,nefsime göz açıp kapayıncaya kadar dahi olsa bile uydurmasın inşallah  :y25:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: elif35 - 27 Ağustos , 2011, 14:04:53
işte o gün geldi çok şükür Rabbim'e bu yoldan beni ayırmasın,nefsime göz açıp kapayıncaya kadar dahi olsa bile uydurmasın inşallah  :y25:
aminnn inşalahh daim olun inşşş ben sna guvenıyorum cnm sen acılmazsın daha cunku senın içinde var   :opucuk:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

elif35

Alıntı yapılan: ♥ღ♥  JADE  ♥ღ♥ - 27 Ağustos , 2011, 14:06:30
aminnn inşalahh daim olun inşşş ben sna guvenıyorum cnm sen acılmazsın daha cunku senın içinde var   :opucuk:

hayır canım inşallah olmuycak açılmıycam dün gece kadir gecesi olarak hayal ettiğim ne varsa hepsini hatta daha fazlasını yapabildim sahura kadar uyumadık gece 2'ye kadar camideydik sakal-ı şerif'i bile gördüm o kadar duygulandımki doğru bişey yaptığımı daha da iyi anladım inanıyorum ki bundan sonra herşey daha da güzel olucak  :love9:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: elif35 - 27 Ağustos , 2011, 14:12:51

hayır canım inşallah olmuycak açılmıycam dün gece kadir gecesi olarak hayal ettiğim ne varsa hepsini hatta daha fazlasını yapabildim sahura kadar uyumadık gece 2'ye kadar camideydik sakal-ı şerif'i bile gördüm o kadar duygulandımki doğru bişey yaptığımı daha da iyi anladım inanıyorum ki bundan sonra herşey daha da güzel olucak  :love9:

insallah canımmm tebrikk ediyorum daimi olsun insallah

Balböceği

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 27 Ağustos , 2011, 17:11:55
Alıntı yapılan: elif35 - 27 Ağustos , 2011, 14:12:51

insallah canımmm tebrikk ediyorum daimi olsun insallah
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

derbeder

elif canim kapanmissindir herhalde, hayirli etsin Rabbim  :amin:

cevrendekilerden olumlu/olumsuz tepki aldin mi canim? alisabildinmi ortuye?
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

elif35

Alıntı yapılan: derbeder - 29 Ağustos , 2011, 14:13:33
elif canim kapanmissindir herhalde, hayirli etsin Rabbim  :amin:

cevrendekilerden olumlu/olumsuz tepki aldin mi canim? alisabildinmi ortuye?

evet zehracım çok şükür kapandım çevremde olumsuz tepki veren 1 kişi bile olmadı hatta aksine daha genç gösterdiğini,bu kadar yakışcağını tahmin edemediklerini vs sözler söylediler hatta eşimin babaannesi lokum dağıtıcaktı  :k06: örtüye alıştım ama tam örtme şeklini daha beceremiyorum bozuluyor hemen sanırım ona da zamanla alışıcam  :basardim:

elif35

nurcum edacım çok teşekkür ederim desteklerinizi esirgemediğiniz için  :flowers:

banu_fth

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: daimi olsun inşallah .. eminim çok yakışmıştır ..  :nazar: :nazar:

elif35

Alıntı yapılan: eylül_üm - 29 Ağustos , 2011, 18:44:04
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: daimi olsun inşallah .. eminim çok yakışmıştır ..  :nazar: :nazar:

teşekkür ederim eylülcüm resmini çeker özelden atarım sana  :hello:

banu_fth

Alıntı yapılan: elif35 - 29 Ağustos , 2011, 18:59:06
Alıntı yapılan: eylül_üm - 29 Ağustos , 2011, 18:44:04

teşekkür ederim eylülcüm resmini çeker özelden atarım sana  :hello:

AYY ÇOK SEVİNİRİM ..
:love9: :love9:
kısa elbise giymem .. dirsekten yukarı kısa kollu giyinmem .. boyunu acık giysiler giymem .. ama kapanmak  :dontknow:  ailede yoktu ..hiç gözüm alışmadı büyürken .. sonrada hiç öle bişe gelmedi aklıma ibadetimi yaptım  .. inşallah nasip olur banada  :amin: 

elif35

eylülcüm benim ailem açık bir aile açık giyinmeme kısıtlama getirmeyen bir ailede yetiştim bu durumda bile ben kendime yakıştırmadığım için hiç açık giyinmedim namazımı kıldım,orucumu (adet harici) hiç bırakmadım elimden geldikçe kendimi haramdan ve günahtan korudum 18 yaşında kuranı öğrnedim kapanmak istedim fakat ailem karşı geldi yaşın küçük evlen bakalım belki kapalı svmeyen birini seveceksin zorlanacaksın vs gibi nefsimi kamçılayan bir çok söz söylediler ben de cahillik onları dinledim (şimdiki aklım olsaydı kimseyi dinlemezdim)
evlendim eşimin tarafı %80 kapalı onları gördükçe yaptıklarını yaşadıklarını gördükçe ben hiçbişey yapmamaışım dedim yağmur olduktan sonra kararımı verdim artık kapanıcaktım ama lanet olası nefsimi yenemedim ramazan ayına yakın gördüğüm rüyalar,içime dolan huzur ile bunu başardım sanki yıllardır kapalıymışım gibiyim şu an içimdeki huzuru tarif edemem  :love9: eğer ibadetlerini yapıyorsan emin ol bana gerisi de geliyor  :y25: