2011 Armine Eşarp Modelleri

Başlatan hüzünden_gelme, 13 Ocak , 2011, 11:48:10

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

BENDEE COKK BEGENDIMM BORDOLUYU ÖZELLİKLEE

OFF YAZIN FARKLI KISINN FARKLIII  :-\  ŞAL BAGLAMAYA TAKTIM BU ARALAR NORMAL BASORTUSU YAPAMIYORUM DAHA RAHAT GELIYOR

derbeder

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 07 Eylül , 2011, 18:06:17

OFF YAZIN FARKLI KISINN FARKLIII  :-\  ŞAL BAGLAMAYA TAKTIM BU ARALAR NORMAL BASORTUSU YAPAMIYORUM DAHA RAHAT GELIYOR
hehe onlarda para kazanacak dimi  :k06:

kisin genelde daha koyu renkler/ sicak renkler kullaniliyor, yazinda daha acik ve ferah renkler.

sal bencede rahat bazen utu bile istemiyor onunun olmama gibi bi durumu pek olmuyor cunku.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 07 Eylül , 2011, 18:06:17

bende bayramda sal kullandim pek beceremezdim bi kere denedim guzel oldu..
bakayimmm guzel sallar bulursam esarptan sala transfer olacam  :ehi:

Balböceği

ツgöçmen_54 ツ

bu sene bütün mağaza vitrinleri tarçın rengi kıyafetlerle süslenmiş.süper bi renk şuana kadar kullanmadım alıp denicem  :D

Balböceği

ツgöçmen_54 ツ

edacım ben bizim burdaki TEKBİR ,BENAN ,ESER MAĞAZALARINDA gördüm.nette yok  :D
armine katoloğuna bi bak ama ;)

Balböceği

simdi bakiyorum parduse ve esarplara   :k06:
ama o dedigini bulup bakicam

Lă_Tăhzen!

TARCIN RENGİ NASIL OLUYOR KAHVE RENGİMİ  :suclu:

elif35

6. resimdeki eşarpa bayıldımmmm  :love9: :love9: :love9: :love9:

Balböceği

Gecen gece esim mac oynuyordu..
dedimki bu sene parduse alacammm egerki modeli hosuma giderse dedim..
hemen maci iptal etti parduse modellerine bakti  :ehi: :ehi: :ehi: esim benim modacimmm  :ehi: :ehi:
su guzel bu guzel diye geciyorrr dedim kocacimmm modelli guzel moda olmayani almam dedim..
pantolonum gozukmesin hosuma gitsin tamam dedim.. 1 saat parduse baktik  :ehi:

elif35

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 14 Eylül , 2011, 14:30:51
Gecen gece esim mac oynuyordu..
dedimki bu sene parduse alacammm egerki modeli hosuma giderse dedim..
hemen maci iptal etti parduse modellerine bakti  :ehi: :ehi: :ehi: esim benim modacimmm  :ehi: :ehi:
su guzel bu guzel diye geciyorrr dedim kocacimmm modelli guzel moda olmayani almam dedim..
pantolonum gozukmesin hosuma gitsin tamam dedim.. 1 saat parduse baktik  :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: benim eşimde öyledir kapanacağım zaman o da benle alışverişe geldi %80 kıyafetimi o beğendi  :k06:  ben pardesü sevmiyorum kullanmayı düşünmüyorum şimdilik  ???

Balböceği

bende parduse sevmem genelde hic giymedimdeee  :ehi:
ama tr'de hic kapali dolasmadimm.... etek bluz kombini yaparim cokda guzel olur ama
yinede oyle gezememmmm  :ehi: :ehi: :ehi: en iyi bi parduse aliyim altina ne giymisim hic onemi yok dedim  :ehi: :ehi: :ehi:
ama parduseler harikaaa  :love3:

doğangüneş

bende armine kataloğunda bi eşarpla deri bi kap gördüm vee bayıldım.. inş. boyuda dizaltıdır ve inş. ben bu kış onun içine sığabilirim ve inşallah  :k06: :k06: alabilirim  :toothy10: :toothy10:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: doğangüneş - 14 Eylül , 2011, 17:25:37
bende armine kataloğunda bi eşarpla deri bi kap gördüm vee bayıldım.. inş. boyuda dizaltıdır ve inş. ben bu kış onun içine sığabilirim ve inşallah  :k06: :k06: alabilirim  :toothy10: :toothy10:
hangisine insallah dicegimi sasirdim  :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: