29 Mart , 2024, 13:38:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2011 Armine Eşarp Modelleri

Başlatan hüzünden_gelme, 13 Ocak , 2011, 11:48:10

« önceki - sonraki »

elif35

Alıntı yapılan: derbeder - 13 Temmuz , 2011, 13:41:29
Rabbim laikiyla kapanmayi nasib etsin canim  :amin:

aminn inşallah dün bir tane elbise baktım ama harika bir şey eşim diyo sen kapanmayı taktın kafaya sanırım evet istiyorum dedim inşallah en kısa zamanda da olucak dedim güldü.o hep der ben seni bu şekilde sevdim aldım sen nasıl olmak istersen öyle ol ben seni yine severim diye en büyük destekçim o benim Allah razı olsun ondan  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: derbeder - 13 Temmuz , 2011, 13:38:38
elifcim benim dedigim seyi ozellikle buyuk topuz yapmak isteyenler kullaniyorlar, ben kendim yapmiyorum.

yani sacini normal toplayip bone kullanabilirsin icine ve uzerinede esarp takabilirsin.

zamanla zaten sacini icerden nasil yapman gerektigini kendiliginden ogrenirsin yapa yapa.
oyle yapanlara uyuz oluyorum  :cildir:

elif35

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 13 Temmuz , 2011, 13:47:35
Alıntı yapılan: derbeder - 13 Temmuz , 2011, 13:38:38
elifcim benim dedigim seyi ozellikle buyuk topuz yapmak isteyenler kullaniyorlar, ben kendim yapmiyorum.

yani sacini normal toplayip bone kullanabilirsin icine ve uzerinede esarp takabilirsin.

zamanla zaten sacini icerden nasil yapman gerektigini kendiliginden ogrenirsin yapa yapa.
oyle yapanlara uyuz oluyorum  :cildir:

bende sinir oluyorum sanki ayrı bir kafa var orda uzaylı gibi  :caca: zaten peygamberimiz başını deve hörgücü yapanları sevmezmiş

derbeder

Alıntı yapılan: elif35 - 13 Temmuz , 2011, 13:46:19

aminn inşallah dün bir tane elbise baktım ama harika bir şey eşim diyo sen kapanmayı taktın kafaya sanırım evet istiyorum dedim inşallah en kısa zamanda da olucak dedim güldü.o hep der ben seni bu şekilde sevdim aldım sen nasıl olmak istersen öyle ol ben seni yine severim diye en büyük destekçim o benim Allah razı olsun ondan  :love3:
ne guzel esinin destek cikmasi, Allah razi olsun esinden  :amin:

genelde insanlar kapanmak istiyorlar ama gardroplarini yenilemek biraz pahali ve mesakkatli geliyor.

once nasil kapanmak istedigine karar vermen lazim. yani pardesu mu giymek istiyorsun yoksa normal kiyafet tarzimi giyinmek istiyorsun? ya da yarim pardesu seklinde seyler var onlarda guzel ve pantolonla guzel ve rahat oluyorlar.
diz hizasinda elbiseler alabilirsin pantolonla giymek icin onlarda cok cok rahat, ben genelde oyle giyiniyorum. birde yaz icin tunikler cok kullanisli.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

elif35

Alıntı yapılan: derbeder - 13 Temmuz , 2011, 13:53:14
Alıntı yapılan: elif35 - 13 Temmuz , 2011, 13:46:19

ne guzel esinin destek cikmasi, Allah razi olsun esinden  :amin:

genelde insanlar kapanmak istiyorlar ama gardroplarini yenilemek biraz pahali ve mesakkatli geliyor.

once nasil kapanmak istedigine karar vermen lazim. yani pardesu mu giymek istiyorsun yoksa normal kiyafet tarzimi giyinmek istiyorsun? ya da yarim pardesu seklinde seyler var onlarda guzel ve pantolonla guzel ve rahat oluyorlar.
diz hizasinda elbiseler alabilirsin pantolonla giymek icin onlarda cok cok rahat, ben genelde oyle giyiniyorum. birde yaz icin tunikler cok kullanisli.

eşim pardesü pek sevmiyor kullanmam sanırım ben şimdi uzun kollu üst blüz alıyorum dediğin gibi popomun az aşşğısında tunikler alıyorum yazlık etek alıyorum yavaş yavaş sonra da onlara uygun eşarp alıcam en son benim niyetim ramazan girdiğinde kapanmak ama kahrolası nefsimi yenmem lazım  :BangHead: :BangHead:

derbeder

pardesu yeni kapanmis biri icin agir gelebilir ya da nefsine cok agir gelebilir diyeyim. yavas yavas yapabilirsin tabiiki.

ilk baslarda bir kac tane disari icin kiyafet alsan ve uzerine esarp uydursan tamamdir. yani birden 20-30 tane kiyafet alinmaz. almak istesende zevkine gore bulmak zor olabilir. sonra yavas yavas bi bakmissin giymek istemeyecegin kadar kiyafet var  :k06:

Balböceği

Birden bire zaten kapanamazsin yavas yavas zaten en iyiiside oyle olur..

dediginiz gibi nefse agir geliyor ..

muhribe

kızlar aslında kapalı bir bayan için en rahat kıyafet ferace  :k06: hani koyu renk, boydan ipek kıyafetler var. belki başka isim de söyleniyordur ama biz ferace diyoruz. geçen sene umredeyken 15 gün ferace giymiştim. hayatımda ilk kez. ama rahatlığını unutamıyorum. ne terletiyor ne vücuduna yapışıyor. keşke normal hayatta da giyme şansım olsa ama çalıştığım için mümkün değil

derbeder

muhribe haftasonlari filan giyebilirsin o zaman hafta ici giyemiyorsan. oghh ferah ferah  :k06:

muhribe

akşamları eşimle yürüyüşe çıkıyoruz canım o zaman giyiyorum oh püfür püfür. ama bu sayede mahallede adım "çarşaflı gelin"e çıkmış  :k06:

derbeder

hehe  :k06: salla sen nasil rahat ediyorsan oyle giyin. yuruyus cok iyiymis hamileler icin masaAllah sana  :nazar: :love9:

muhribe

çok şükür canım bu sayede hem fazla kilo almadım hem de ödem oluşmadı hiç  :nazar:

derbeder

cok sukur canim  :nazar: kac kilo aldinki toplamda? bugunden sonra izne cikiyorsun birde degil mi? ogghh sefan olsun hamileligin son demlerini evde guzel guzel gecireceksin. hee birde yemek yapacaktin dimi  :k06:

cok guzel bekleyisler bunlar, ins. sag saglim bebisinide kucagina alirsin.  :amin:

muhribe

canım 9 kilo civarı aldım. ama şükür kalçalarımdan değil  :k06: cuam günü paydos diyorum Allahın izniyle. ay ne çok özledim evde vakit geçirmeyi. 4 senedir dur duraksız haftada 6 gün çalışıyorum. tembellik etmeyi özledim  :laughing7:
sen de çalışıyor musun canım?

derbeder

iyi almissin canim masaAllah dogumdan sonra cogu gider zaten kalir 2-3 kilo onuda zaten azicik bogazina dur desen 3-4 haftada verirsin. ama tabii bebegi emzirme dertlerin olacak o zamanda  :k06: bol bol sivi tuketimi yapacaksin vs. tatli telaslar bunlar.

evet canim neyseki haftasonlari evdeyim cok sukur. yap sende tembelligini, hic olmadi esine naz yap  :k06: