29 Mart , 2024, 11:47:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2011 Armine Eşarp Modelleri

Başlatan hüzünden_gelme, 13 Ocak , 2011, 11:48:10

« önceki - sonraki »

muhribe

:) canım benim, kapanmak her kadına yakışır. ben şahsen örtülü halimi açık halimden daha çok beğeniyorum. hem artık örtülüler için büyük bir sektör var, 10-15 yıl öncesi gibi anneanne gibi kapanmak zorunda kalmıyor örtülüler :) her tarza göre kıyafet bulabiliyorsun  :icon_thumright:

elif35

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Temmuz , 2011, 13:50:24
:) canım benim, kapanmak her kadına yakışır. ben şahsen örtülü halimi açık halimden daha çok beğeniyorum. hem artık örtülüler için büyük bir sektör var, 10-15 yıl öncesi gibi anneanne gibi kapanmak zorunda kalmıyor örtülüler :) her tarza göre kıyafet bulabiliyorsun  :icon_thumright:

evet hele izmir kıyafet yönünden çok uygun harika etekler,kıyafetler var hem de çok ucuz özelliklere eteklere bayılıyorum artık pantolondan çok eteğe bakıyorum  :laughing7:

muhribe

etek işini ben pek beceremiyorum. rahat giyinmeye alışkınım, etek olunca illa daha şık olmak durumunda hissediyorum kendimi. o yüzden genelde tunik-pantolon ya da dize altı manto-pantolon giyiyorum. spor daha rahat hissettiriyor kendimi.

elif35

zaten benim şu anda kafamda bir tarz yok şunu giyerim bunu böyle yaparım diye
yavaş yavaş kuruyorum artık zehranında dediği gibi zamanla kendi tarzımı yaratırım istemediğim kadar kıyafetimolur ama bende sadece etek giymem canım pantolon etek karışık giyinirim yerine göre duruma göre zaten çocukla etek daha zor olur peşinde koşmak  :tongue3:

derbeder

elifcim sana laf atanlar once kendilerine baksinlar bence. insana ciplaklik yakismaz, bilakis kapalilik yakisir.

gercekten bazen cok ciplak giyinmis kadinlari goruyorum sokakta tabii havalar isiniyor yavas yavas, inan bayan olarak ben tiksiniyorum bazilarindan. yani hic disari cikarken kendilerine bakmiyorlar mi diye dusunuyorum.

icinden geliyorsa insaAllah laikiyla yaparsin ve tabiiki sana destek olanda olacak kostek olanda. ama azmin elinden bisey kurtulmaz.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

elif35

Alıntı yapılan: derbeder - 14 Temmuz , 2011, 14:30:38
elifcim sana laf atanlar once kendilerine baksinlar bence. insana ciplaklik yakismaz, bilakis kapalilik yakisir.

gercekten bazen cok ciplak giyinmis kadinlari goruyorum sokakta tabii havalar isiniyor yavas yavas, inan bayan olarak ben tiksiniyorum bazilarindan. yani hic disari cikarken kendilerine bakmiyorlar mi diye dusunuyorum.

icinden geliyorsa insaAllah laikiyla yaparsin ve tabiiki sana destek olanda olacak kostek olanda. ama azmin elinden bisey kurtulmaz.

evet zehracım haklısın valla bende geçen gün gördüm bayan beyaz dapdar pantolon giymiş altına da tanga nasıl balliydi bayan olark ben utandım gerçekten  :igrenc:  o olucak canım her konuda insana destek olanda çıkar köstek olanda çıkar inşalllah layıkı ile bunu başarıcam biliyorum çünkü Allah korkum ve sevgim var hiçkimse için değilse bile onun için bunu yapıcam  :basardim:

βαlκιz

elif inşallah kapanırsın çok istiyorsun belli

bende bikaç kere kapanıp açılmıştım malesef allah affetsin inşallah
ama en son bir kapandım tamam dır daha asla açılmam  :amin:

ben dolap yenilemedim zaten kapalı giyinirdim açık olsamda
etek ve tunik almıştım bir ikitane
sonra eşarp falan

şimdi feracede giyiyorum
pardesüde almıştım ama 1 kere giydim ferace daha rahat ve vucut hatlarımı belli etmior

inşalah sende ramazanda kapanırsın camiye git akşamları teraviye nasıl olsa başın kapalı olcak öylece alışırsın hem insanlar alışır seni öyle görmeye hem sen alışırsın daha iyi olur  :icon_thumright: bi dene bence 
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

elif35

Alıntı yapılan: βαlκιz - 15 Temmuz , 2011, 03:21:17
elif inşallah kapanırsın çok istiyorsun belli

bende bikaç kere kapanıp açılmıştım malesef allah affetsin inşallah
ama en son bir kapandım tamam dır daha asla açılmam  :amin:

ben dolap yenilemedim zaten kapalı giyinirdim açık olsamda
etek ve tunik almıştım bir ikitane
sonra eşarp falan

şimdi feracede giyiyorum
pardesüde almıştım ama 1 kere giydim ferace daha rahat ve vucut hatlarımı belli etmior

inşalah sende ramazanda kapanırsın camiye git akşamları teraviye nasıl olsa başın kapalı olcak öylece alışırsın hem insanlar alışır seni öyle görmeye hem sen alışırsın daha iyi olur  :icon_thumright: bi dene bence 

saol gülşahcım desteğin için böyle destekleri gördükçe daha çok hevesleniyorum ben  :love9:  inşllah başarıcam bunu köstek olanlara da aldırmıycam benimde %80 kıyafetim kapalıdır uzun koluular tunik etek pantolon vs ama eşarbım hiç yok tülbent olarka var zaten kapanmamı isteyen veya destek olan herkes kapan benden 1-2 eşarp diyenler var eşarplarım şimdiden hazır  :ehi: :ehi: :ehi:

elif35

alışverişimi yaptım dün ihtiyaç olanların bir kısmını aldım eşarp,etek,tunik,bluz,pantolon etek   işte cicilerim  :ehi:

bunlardan hari

Lă_Tăhzen!

harıkaaa canımm bunlarr yaa ınan suandaa tuylerım dıken dıken olduuu kadır gecesıydı sanırım buyuk gunn

şafak 4 insallahhh  :hieyt:

elif35

elif35

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 22 Ağustos , 2011, 16:13:07
harıkaaa canımm bunlarr yaa ınan suandaa tuylerım dıken dıken olduuu kadır gecesıydı sanırım buyuk gunn

şafak 4 insallahhh  :hieyt:

evet canım cumartesi sabah inş kapalıyım artık  :basardim:

derbeder

gule gule kullan elifcim cicilerini, daim olur insaAllah  :love9:

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

elif35

elif35

bu da canım arkadaşım ayşeden hediye  :love9: