2011 Armine Eşarp Modelleri

Başlatan hüzünden_gelme, 13 Ocak , 2011, 11:48:10

« önceki - sonraki »

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

YOK CNM 2010 ÇOK TUTULDU DİE 2010 HEM YAZ HEM KIŞ ÇIKMIŞTI AMA CİDDEN SÜPER DURUYO BAŞTA...

ツgöçmen_54 ツ

siyah beyaz tüm eşarplara bayılırım. :icon_thumright:
benim kardeşim arminede çalışıyor bulamadığınız eşarp veya kıyafet olursa bana bildirin ben size indirimli gönderirim  :icon_thumright:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

BUNUN AYNISINI ALSAM NEKADAR OLUR????
ALMIŞTIM AMA VİŞNE ÇÜRÜGÜYDÜ SİYAH BEYAZINI ALMADIGIMA ÇOKKK PİŞMAN OLDUMMM...

βαlκιz

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 10 Mayıs , 2011, 18:12:56
benim kardeşim arminede çalışıyor bulamadığınız eşarp veya kıyafet olursa bana bildirin ben size indirimli gönderirim  :icon_thumright:
hımmmm ürünler zaten indirime giriyo indirimde degilse indirimli mi yollar kardeşin  ;D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

Alıntı yapılan: βαlκιz - 10 Mayıs , 2011, 20:44:53
hımmmm ürünler zaten indirime giriyo indirimde degilse indirimli mi yollar kardeşin  ;D

EWET MESELA KIŞIN Bİ EŞARP BEGENDİM ARMİNE 75 DEDİ KIŞDAN İLKBAHAR YAZ SEZONUNA GEÇTİ AYNI EŞARBİ 2AY SONRA 30 A ALDIM...
BİDE BU GEÇEN SENENİN 2010 MODELİ ONDAN BAYAA DÜŞMÜŞ OLMASI LAZIM...BİKAÇ AYDAN BİLE FARKEDİYO...

derbeder

11 Mayıs , 2011, 00:02:19 #50 Son düzenlenme: 11 Mayıs , 2011, 00:05:01 derbeder
guzelmis busra bu esarp. siyah beyazzz cok hosss, severim  :love9: is gorusmelerimdede hep siyah beyaz giydim ve cogu zaman ise yaramistir  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

bende siyah beyaz sevmeme ragmen hep renkliler benimkiler yaa  :ehi: alıcam bende  siyaah
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: βαlκιz - 10 Mayıs , 2011, 20:44:53
yeni sezonda bişey farketmez zannedersem gülşahcım eski sezondan hiç bişey bırakmıyorlar zaten dükkanda..

hüzünden_gelme

hüzünden_gelme

βαlκιz

ayy özge eklediklerin süper tam benlik en sevdigim desenler modelelr renkler  :love7:

hüzünden_gelme

evet benımde çok hoşuma gıttıııı o modeller bugun alısverıs merkesıne gıttım armıne mağazasına gırdım bu modellerden gördum kendı gıbı fıyatlarıda güzeldı dıye almadım :ehi:

βαlκιz

elif35

kız bizim burda şirinyerde saten eşarplar var modelleri de harika kumaşları dafiyatları da sadece 5 tl'cik 50-70 bir eşarpa verilir mi ben kapalı olsam şahsen vermem  :icon_scratch:

Demet_dk