28 Nisan , 2024, 15:25:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

♥kucuk abla ve minnak kardesin maceralari♥

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 03 Temmuz , 2010, 18:00:16

« önceki - sonraki »

aydinays

Aynurcum allah sana yardım etsin cnaım. Azra çok kıskanç çıkmış. Rabbim yardım etsin yusufa, azraya ve sana.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

aynurcum ALLAH YARDIMCIN OLSUN KÜÇÜK CADI KISKANC  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

:k06: :k06: :k06:

koptum okurken  :laughing7:

ben Azraya hak veriyorum

çocuk sen hamile kalınca mecburi sütten kesildi

sana yardım eden kimse yok ve haliyle hamileyken zorlandın çocuk normalinden fazla ilgisiz kaldı

ee bide doğum yaptın Yusufçukla ilgilencen mecburen yine ilgisiz kaldı

o daha 2 yaşında bile değil nasıl anlasın ki miniğim benim  :opucuk:

tabi Yusufumun da günahı yok oda ne yapsın  :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Balböceği

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

13 Mayıs , 2012, 03:14:48 #515 Son düzenlenme: 13 Mayıs , 2012, 03:27:28 °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°
UZUN BI ARADAN SONRA YENIDEN YAZMA FIRSATIM OLDU GUNLUGUMUZE  :k06: OGLUSUM GUZEL KIZIM 2,5 AYDIR TURKIYEDEYDIK HERZAMANKI GIBI BURNUMDAN GETIRDINIZ AFERIN SIZE  :caca: AZRACIK ONCE SEN HASTANELERE DUSTUN YINE BRONSIT ISHAL VE KUSMA  :( MAHFETTIN BENI  :sad1: SONRA YUSUFCUK SEN AYNI SEKILDE OLDUN  :cildir: HEM ORDAKILERI HEM KENDIMI UZMEKTEN VE SIZIN SAGLIGINIZIN BOZULMASINDAN BASKA ISE YARAMIYOR TURKIYE TATILI VE TOVBE ETTIM NIHAYET  :honk: :honk: ARTIK SIZ BUYUMEDEN ZORUNLU OLMADIKCA GITMICEM TRYE  ::) NEYSE SAGSALIM GELDIK EVIMIZE COK SUKUR USTELIK UCAKTA AZDAHA KAZA YAPIYODU  :-ooo UCAGA BIDAHA BINEBILECEGIMI DUSUNMUYORUM AMA O AN SADECE SIZ AKLIMDAYDINIZ SADECE SIZIN ICIN KORKTUM BI YERINIZ ACIRMI DIYE  :y25: :y25: :y25:
NEYSE YAZSAM SAYFA DOLAR TASAR BIRAZDA GUZEL SEYLERDEN BAHSEDELIM  :k06: YUSUFCUK IKI DISIN CIKTI  ;D ARTIK EK GIDAYA BASLADIK KOCA DELIKANLI OLDUN  :k06: HERYERIMI PARCALIYON BUGUNDE NASIL YAKALADIYSAN BELIMI ISIRDIN  :-ooo :ehi: :ehi: O NE DISLER YAHU MUBAREK BICAK GIBILER  :nazar: ;D
COK TATLISIN SEN YA YIYOM YIYOM DOYAMIYOM  :love3: TRDEKI KIZLAR PASAM DIYE DIYE YICEKLERDI SENI ZOR ALDIM ELLERINDEN  :violent1:  :violent1: :violent1: SIMDIDEN KISKANIYORUM SENI ONA GORE  :ehi: :ehi: KILONU BOYUNU BILMIYORUM DRA GIDEMEDIK DAHA 6 AYLIK ASINDA DURUYOR  :-ooo DR HANIM TATILE CIKMIS ERTELEDI  :cussing:
AZRACIK SENINDE BOYUN UZADI YAVRUM ELBISELERINDEN BELLI GECEN YAZLIKLAR OLMUYO MASALLAH KUZUMA  :k06: :nazar: KARDESINIDE COK SEVIYON OPUYON DOYMUYON VALLA AFERIN BENIM AKILLI KIZIMA  :aferin: MASALLAHHHHHHH ARANIZDAN SU SIZMIYO  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
SENINLEDE TUVALET SORUNUMUZ VAR LAZIMLIK ALDIM GUN BOYU OTURDUN AMA SONUNDA MUTFAGA YAPTIN TISINI YINE  :BangHead: BIR HAFTADIR TUVALETEDE YAPMIYON LAZIMLIGADA ALLAH SONUMUZU HAYRETSIN EVI B..K GOTURECEK BU GIDISLE  :ehi: :ehi:
SIZI COK SEVIYORUM ASKLARIMMMMMMMMMMMMMM  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
YUSUFCUK 7 AY 3 GUNLUKSUN  :nazar: :nazar:
AZRACIK 2 YAS 1 AY 22 GUNLUKSUN  :nazar: :nazar:
ANNELER GUNUM KUTLU OLSUN BU ARADA  :ehi: :ehi: ANNEYIM OZELIM GUZELIM  ;) :) BUNLARI BIRGUN SIZIN SOYLEMENIZ DILEGIYLE.... :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Aynur, canimsin vallahi  :love9:

bu bolumu genellikle unutuyorum, icimden bir ses bak ve aynusumun anneler gununu kutla dedi  :love9:
aa bi baktim mesaj yazmissin cok mutlu oldum canim  :love9: anneler gunu kutlar bebislerin yanaciklarindan opuyorum  :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 13 Mayıs , 2012, 16:24:43
Aynur, canimsin vallahi  :love9:

bu bolumu genellikle unutuyorum, icimden bir ses bak ve aynusumun anneler gununu kutla dedi  :love9:
aa bi baktim mesaj yazmissin cok mutlu oldum canim  :love9: anneler gunu kutlar bebislerin yanaciklarindan opuyorum  :love9:

sagol edam Allah razi olsun  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: biraz gec oldu ama bende anneler gununu kutlarim cnm  :flowers:

Balböceği

Yusuf'um paşamın dogum gunüne de az kaldı  :hieyt: :hieyt:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Balböceği

Yusuf'um dogum gunun kutlu olsun paşam, nice senelere annen ile babamla ve ablanla  :nazar: :nazar: :nazar:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

uzuuuunnn bir aradan sonra yaziyorum nihayet  ::) eda teyzemiz dogumgunumuzu unutmamis cok tesekkur ediyoruz gec oldu ama  :suclu: cok sukur findigim yasini doldurdu, boyu uzadi haliyle zayifladi 6 tane disi var hala yurume konusunda tembel totosu yerden kalkmiyor  :sad1: azracik buyudu koca kiz oldu saclar belinde dil pabuc gibi bir saga bir sola kosup duruyoruz  :nazar: ;D hala duzgun konusamiyor ve totosunda koca bezi var :cildir: ama havasindanda gecilmiyo  :k06: bizden bukadar olsun simdilik soranlara selam olsun  :hello:

Balböceği

Öyle böyle büyüyecekler iste  :k06: saglık olsun dünürüm  :love7:

xxcansuxx

dünürüm daha tatil bitmedi mi nerelerdesin
merak ettim yusufla azranın arasında kaç ay var diye  :k06: :k06: :k06: başıma geldi ya  :ehi: :ehi:
sen büyüttün yusuf paşa da yaşına girdi ohhh rahatsın darısı bana  :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Aynur tatile gitmedi ki Cansu ama şimdi nasıllar bilemiyorum  :dontknow:

İyi ki doğdun dünür  :opucuk: