♥kucuk abla ve minnak kardesin maceralari♥

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 03 Temmuz , 2010, 18:00:16

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ne kadar da guzel anlatmış duygularını benım prensesım :opucuk: masallahhh  :nazar: buyumusde abla oluyor  :k06: azracım yusuf kardesını cok sev annene yaptklarını sakın yapma yoksa kullahları degışırız haa  :ehi: kardesın çok tatlı olacak aynı hakan nışanlın gıbı  :nazar: hadı allah annenın yardımcısı olsun sende annecıgıne yardım et uzattım ellerımı op  :opucuk: :ehi: yavrum gorusuruz allaha emanet olun  :amin:  :wave:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 25 Eylül , 2011, 22:44:18
çok tatlı olmuş azramın yazdıkları,bayıldım
begendigine sevindim gulum :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 25 Eylül , 2011, 23:13:25
O dunyalar guzeli prenseside koca gobusun icindeki prenside yerimmm  :love9: :love9: :love9:
az kaldi gelinim biraz sabret, annenin agrilari yakinda dinecek sana dunyalar guzeli bi kardes gelecekkk  :nazar: :nazar:
sen anneyi uzme yeterki, bu aralar sevgili nisanlinda beni uzuyor  :ehi: :ehi: hic durmuyor...
:ehi: :ehi: :ehi:

dunurumm ben yarin gidiyorumm insallah nete girdigimde dogum yapmis olursun
kendine gelinimeeee iyi bak gocaman opuyorummm... Hoscakal bitanecik dunurcuk ツ

cok sagol eda teyzecim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: ben o nisanlimin kulaklrini cekerim  :caca: :laughing7:
ay edam nasil sevindim ya gule gule git insallah yolunuz acik olsun Allaha emanet olun sagsalim insallah  :amin: :amin: :amin: :amin: insallah cnm bidahaki girdiginde hayirli haberimialirsin  :amin: :amin: bol bol hasret gider ananla sevdiklerinle opuyorum ikinizide  :-* :-* :-*

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 25 Eylül , 2011, 23:22:22
ne kadar da guzel anlatmış duygularını benım prensesım :opucuk: masallahhh  :nazar: buyumusde abla oluyor  :k06: azracım yusuf kardesını cok sev annene yaptklarını sakın yapma yoksa kullahları degışırız haa  :ehi: kardesın çok tatlı olacak aynı hakan nışanlın gıbı  :nazar: hadı allah annenın yardımcısı olsun sende annecıgıne yardım et uzattım ellerımı op  :opucuk: :ehi: yavrum gorusuruz allaha emanet olun  :amin:  :wave:
oyle sibel teyzecim annemden guzel yazarim evellalah  :basardim: :basardim: tamm uzmem senin gul hatrin icin ahada opuyorum  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ARTIK IYCE SIKILDIM DINMEYEN AGRILAR DUZENSIZ SANCILAR UYKUSUZLUK IYICE BUNALTTI BENI  :cildir: MAESEF BUNU SANA COK YANSITIYORUM MELEK KIZIM  :sad1: SENDE COK ETKILENIYORSUN STRESIM VE YENI EVE TASINDIGIMIZDAN IYICE UYKU SISTEMIN DEGISTI BUGUNDE SABAHIN KORUNDE UYANIP DELI ETTIN BIZI UFAK BEBEK GIBI  :cildir: DUR KIZIM YA BARI SU GUNLERDE AZCIK UYUYAYIM ZATEN KARDESIN UYUTMUCAK BIZI  :'( ALLAHIM SAGSALIM GELSIN YUSUFUMUZDA DUZENIMIZI KURALIM ARTIK  :amin: :amin: :amin: HERGUN SORUYORUM SANA MELEK KIZIM BUGUN GELCEKMI DIYE IIII DIYOSUN  :D BUGUNDE SORDUM III DEDIN GALIBA BEKLICEZ  :cussing: 5 EKIMDE DOGSUN DIYE DUA ADIYO BABAN ONUN DOGUMGUNU YA  :laughing7: INSALLAH SUNUN SURASINDA 5 EKIME NE KALDI  :ehi: COK GUZEL HEDIYE OLUR BABISE DIMI KIZIM HADI BAKALIM YUSUF BEY  :director: SUANA KADAR DOGMADIN BARI BABA SOZU DINLEDE 5 EKIMDE DOGG  :caca: :caca:
CANIM KIZIM 18 AY 11 GUNLUKSUN  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
NAZLI YUSUFUM TAM 39 HAFTALIKSIN  :nazar: :nazar: :nazar:

tweety0555

ayyy yaaa senı cok ıyı anlıyorum....uykusuzluk ve son agırlık ınsanı cok yoruyor..allahım yardımcın olsun ve yusufcuk 5 ekımde gelsın ınsaalh

✿گสЯเ_ќĮż✿

AY CANIM ARKADAŞIM NE KADAR ZOR GÜNLER GEÇİRİYORSUN. :opucuk: RABBİM YARDIMCIN OLSUN İNŞALLAH :amin: :amin: HAYIRLISIYLA SAĞ SALİM DOĞUMUNU YAPIP BİR KURTULSAYDIN  :-\ HERŞEY YOLUNA GİRERDİ TATLIM.ANNE OLMAK NE KADAR ZORMUŞ YAA.SİZLERİN SAYESİNDE ANNE OLMADAN ZORLUKLARINI ÖĞRENDİM  :'( :'( AZRAMADA GÜZEL HUYLAR VERSİN YÜCE RABBİM SENİ DAHA FAZLA ÜZMESİN  :amin:
HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUZ AYNURCUM  :love9: :love9:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

RABBİM HAYIRLISIYLA SAGLIKLI SIHATLI KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN ZOR GUNLER YASIYOSUN RABBİM YARDINCIN OLSUN  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: tweety0555 - 02 Ekim , 2011, 22:24:45
ayyy yaaa senı cok ıyı anlıyorum....uykusuzluk ve son agırlık ınsanı cok yoruyor..allahım yardımcın olsun ve yusufcuk 5 ekımde gelsın ınsaalh
amin canim benim sagol  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 02 Ekim , 2011, 22:54:42
AY CANIM ARKADAŞIM NE KADAR ZOR GÜNLER GEÇİRİYORSUN. :opucuk: RABBİM YARDIMCIN OLSUN İNŞALLAH :amin: :amin: HAYIRLISIYLA SAĞ SALİM DOĞUMUNU YAPIP BİR KURTULSAYDIN  :-\ HERŞEY YOLUNA GİRERDİ TATLIM.ANNE OLMAK NE KADAR ZORMUŞ YAA.SİZLERİN SAYESİNDE ANNE OLMADAN ZORLUKLARINI ÖĞRENDİM  :'( :'( AZRAMADA GÜZEL HUYLAR VERSİN YÜCE RABBİM SENİ DAHA FAZLA ÜZMESİN  :amin:
HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUZ AYNURCUM  :love9: :love9:

cok sagol aysenim Allah razi olsun  :opucuk: :opucuk: tez zamanda senin yuzunude guldursun hep dualarimdasin insallah dogumdada unutmayacam seni  :amin: :amin:

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Ekim , 2011, 18:28:15
RABBİM HAYIRLISIYLA SAGLIKLI SIHATLI KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN ZOR GUNLER YASIYOSUN RABBİM YARDINCIN OLSUN  :amin:

amin sagol kevsercim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

uzuuuuuuuuuuun zamandan sonra yazabiliyorum nihayet  :D :D 4 kisilik bir aile olmanin tadi baskaymis desemde inanmayin  :ehi: acayip yorgun bezgin ve cildirmis vaziyetten nihayetten azcik siyrilabildim  :k06: :k06: benim kucuk cadicigim hergun dahada hircinlasiyosun kiskacligin bitmek bilmedi  :-\ :-\ arkami donsem kardesinin ustune cullaniyosun vallahi atmaca gibisin  :ehi: guldugume bakma cok kiziyorum sana  :caca: cocugun cizilmedik tarafi kalmadi tum vucudunu yorgan gibi sariyosun nefesini keseceksin cocugun kalkkkkk  :caca: :caca: kilonu pek bilmiyorum iki hafta once 11 kilo 200 grdin boyunda gecen olctum 85 cmdi  :nazar: :nazar: iste hergunum ikinizin arasinda mekik dokuyarak geciyo  :honk: yemek evisi derken nasil aksam ediyorum bilmiyorum  :dontknow: :dontknow: cok sukur boyle boyle 2,5 ayi devirdik  :nazar:
benim tatli tombik oglusum gecen gun ikinci asini yaptirdik nasilda agladin kiyamam  :-* masallah kilon 5 940 gr boyunda 60 cm olmus  :nazar: :nazar: :nazar: bas olcunu duyamadim  :icon_scratch: acini unutman icin disarda baya gezdirip eve getirdim seni unutmustun guluyodun taki atmaca ablan bacaklarinin ustunde tepininceye kadar  :cussing: azraaaaaaaaaaa kalk cocugun ustundeeennn  :BangHead: bu cumleyi gunde 20 kere kullaniyorum biktim  :sad1: neyse oglusum kaderin buymus yemedigin dayak kalmadi  :'( :'( napalim hayata karsi daha direncli buyuyorsun en azindan  ::) ::) imza polyana annen  :ehi: :ehi: :ehi:
azram 21 ay 4 gunluksun  :nazar: :love9:
yusufum 2 ay 15 gunluksun  :nazar: :love9:

Aytii

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

doğangüneş

ayy valla bende gülsemmi ağlasammı bilemedim  aynen böyle oldum okurken  :y25: :k06: :tongue3: :ehi:
rabbim sağlık kolaylık ve çokk büyük sabırlar versin tatlım sana bana ve cümlesine.. :amin:

Balböceği

Bacim sen beni guldurdun allah'da seni guldursun  :opucuk:
Okurken gozumde canlandrdimda hic bana gore degil  :ehi: :ehi: :ehi:
Allah sana buyuk sabr versin  :amin: cok yoruluyorsun tahmin ediyorum  :sad1:
insallah dondikim akillidir  :icon_scratch: hani karnini falan doyur miray'in dedigi gibi gelinimle ilgilen.
Masallah oglumun kilosunu iyi  :nazar: azra'da nisanlisindan zayif cikti  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Rabbim kuzularima hayirli omur versin bacim, seni ve kuzularimi cok optu(k)  :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: doğangüneş - 26 Aralık , 2011, 23:19:22
ayy valla bende gülsemmi ağlasammı bilemedim  aynen böyle oldum okurken  :y25: :k06: :tongue3: :ehi:
rabbim sağlık kolaylık ve çokk büyük sabırlar versin tatlım sana bana ve cümlesine.. :amin:
canim ya  :opucuk: cok sagol aysecim sanada hayatim senin durumun bi kat daha zor  :-ooo :-ooo

Alıntı yapılan: sekerlik - 26 Aralık , 2011, 23:26:45
canım ya okurken kendimi gördüm  :k06:
bende hemen hemen aynı durumlardayım  ;)
fazla bağırma azrama kız  :caca:  ;)
oda küçük sonucta ilgiye ihtiyacı var onunda
ufaklıgı emzir yatır daha cok azrayla ilgilen annesi  :k06:
Allah kolaylık versin aynurcum kolay değil tabi
ama büyüyünce iyiki dogurmusum dicez  :k06:
öp yerime kuzuları  :k06:
caim benim operim tabi bende sari sekerlerimi opuyorum  :k06: :k06:
mirayim anlarsin beni bagirmicam diyorum bazen patliyorum cok uzuluyorm sonra  :'(
napalim gececek insallah  :amin: :amin: rabbim sanada sabir versin cnm  :-* :-*

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 27 Aralık , 2011, 23:45:59
Bacim sen beni guldurdun allah'da seni guldursun  :opucuk:
Okurken gozumde canlandrdimda hic bana gore degil  :ehi: :ehi: :ehi:
Allah sana buyuk sabr versin  :amin: cok yoruluyorsun tahmin ediyorum  :sad1:
insallah dondikim akillidir  :icon_scratch: hani karnini falan doyur miray'in dedigi gibi gelinimle ilgilen.
Masallah oglumun kilosunu iyi  :nazar: azra'da nisanlisindan zayif cikti  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Rabbim kuzularima hayirli omur versin bacim, seni ve kuzularimi cok optu(k)  :opucuk:

aminnnn dunurcum napalim hayat espirisiz cekilmiyor  :ehi: :ehi: iki cocuk anasi olduk diye agirdan satamicam kendimi  :toothy10: :toothy10:
aynen sekerim oglani kucagima almiyorum ama oda artik herseyin farkinda ilgi istiyo pofff  :sad1:
evet ya 2,5 aydir azranin kilosu ilerlemiyo malesef uzuntuden galiba  :-\ neyseki boydan kurtariyoruz  ::) bizde opuyoruz canim  :k06: :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

aynurcum maşallah miniklerine  :nazar: . eminim çok zordur ama bi o kadar da keyifli. Allah yardımcın olsun  :amin: