♥kucuk abla ve minnak kardesin maceralari♥

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 03 Temmuz , 2010, 18:00:16

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 28 Ağustos , 2011, 15:22:02
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Yerım onları benn Yusuf paşanın gelmesşne ne kadar az kalmıs öle  :love9: :love9: :love9:
sağ sağlım kavussun inşallah size  :amin: :amin:  :love3: :love3: :love3:

prensese  kocaman  :nazar: :nazar: :nazar: dişlerini yesın teyzesi onun  :opucuk: :opucuk:

rabbim hiç ayırmasın sizi  :amin: :amin: hep mutlu olun  :love9: :love9:

cok tesekur ederiz ozge teyzemiz   :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: Rabbim sanada once iyi bir es sonra guzel evlatlar nasip etsinnn  :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Artik yusuf efendinin gelmesine az kaldii  :love9:
cok merak ediyorumm yaa nasil olacak kime benzeyecekk  :k06:
Rabbim hayirli dogum nasip etsin insallah kolay bi dogumun olur bacim  :amin:
Azra gelinime gelirsek onu cok osledik ana-ogul  :y25:
eskisi kadar gelemiyoruz nete seninde islerin oluyor  :'(
artik sipalar biraz buyuyene kadar idare edecez sanirim..  :)
Dogumunda tr'de olacammm simdiden dusunuyorummm seni  :opucuk:

Aytii

maşallah az kalmış Aynur sende bitiriyosun hamileliği inşallah  :amin: :nazar:

Azraya çok güldüm demek uyudu 3 gün boyunca denizde  :k06: :k06: :k06: yerim onu ben  :opucuk:

sende oralarda yalnızsın ya kıyamam  :'( nasıl zordur  :-\

benim valide var çok şükür yoksa gerçekten çok zor oluyo temizliği yemeği bebek bakımı felan seni düşünemiyorum bile  :sad1: Allah yardımcın olsun canım inşallah sağlıkla kavuşursun Yusufuna  :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 28 Ağustos , 2011, 19:37:11

bende cok merak ediyorum  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Allah razi olsun cnm  :amin: :amin: bizde cok ozluyorz cnm inan su gunlugu yazip uyuya kalmisim  :ehi: :ehi: cok yorgun ve bitkinim  :sad1: sen gule gule git gel bacim Allah yolunu acik etsin bu tatili coktan hakettin  :hello2: :hello2:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 28 Ağustos , 2011, 19:40:31

Azraya çok güldüm demek uyudu 3 gün boyunca denizde  :k06: :k06: :k06: yerim onu ben  :opucuk:

benim valide var çok şükür yoksa gerçekten çok zor oluyo temizliği yemeği bebek bakımı felan seni düşünemiyorum bile  :sad1: Allah yardımcın olsun canım inşallah sağlıkla kavuşursun Yusufuna  :amin: :amin:

sagolasin cnm bitiyor cok sukur  :amin:
evet aytencim uyudu zilli  ;D
napalim cnm Allah yardimcim olur elbet tek siginagim o en cok azrayi kafaya takiyorum hastanedeyken kim bakicak diye  :sad1: :sad1:

Aytii

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 28 Ağustos , 2011, 21:13:37

napalim cnm Allah yardimcim olur elbet tek siginagim o en cok azrayi kafaya takiyorum hastanedeyken kim bakicak diye  :sad1: :sad1:

oyyy  :-\ keşke ben yakın olsaydım sana bakardım ben o minnoşa  :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 28 Ağustos , 2011, 21:14:57
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 28 Ağustos , 2011, 21:13:37

oyyy  :-\ keşke ben yakın olsaydım sana bakardım ben o minnoşa  :love9:

Allah razi olsun cnm  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
ilk kirk gunu atlatsam gerisi kolay olur insallah  :amin: bide yusufcuk ins ablasi gibi uykucu ve rahat bir bebek olur  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 28 Ağustos , 2011, 21:11:40
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 28 Ağustos , 2011, 19:37:11

bende cok merak ediyorum  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Allah razi olsun cnm  :amin: :amin: bizde cok ozluyorz cnm inan su gunlugu yazip uyuya kalmisim  :ehi: :ehi: cok yorgun ve bitkinim  :sad1: sen gule gule git gel bacim Allah yolunu acik etsin bu tatili coktan hakettin  :hello2: :hello2:
Oyle valla hele bi gideyimmm insallahh  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Merhaba sevgili gunluk bugun sana ben yaziyorum ben kimmiyim sayfanin asil sahibi kucuk tatli dunyalar guzeli azra  :k06:
Annem son gunlerde iyice sinirli cekilmez biri oldu  :cildir: ne yapsam gozune batiyorum en ufak seyde kiziyo bana  :y25: surekli agrili bir sekilde uzaniyo ahliyo vahliyo  :( artik nerdeyse hic gezmeye cikmiyoruz ben gezmek kosmak eglenmek istiyorum elinden tutup cekiyorum gelmiyo bugun olmaz diyo  :sad1: peki nezaman anneee  :director: nezaman gezcez  :-\ Ama ben biliyorum buna kim sebeb oluyo o koca gobegi  :cussing: ne olduysa o gobek sistikten sonra oldu  :crybaby2: oysa her sabah opuyorum oksuyorum gobegini bugun annemide benide uzme diyorum ama nafile  :cildir: gerci niye optugumu bende bilmiyom babam ogretti sahi niye opuyorum  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
bazen sabah erkenden veya ikindi vakitleri buyukk bir binaya gidiyoruz hastane diyolar orda kucuk odalarda biseyler yapiyolar anneme pek anlamiyorum  :dontknow: gecen cok bagirdi annem sesini duydum bende agladim cok korktum ne yaptilarki anneme  :y25: sanirim hep o koca gobek yuzunden neyse sayesinde azcik geziyorum yoksa disari cikcagimiz yok  8) evde hep bir kardes lafidir gidiyor ne demekki kardes  ::) insallah guzel biseydir ama sanmiyorum burnuma kotu kokular geliyo  :-ooo :-ooo neyse gunluk hadi ben kactim uyucam  :sleepy1: :sleepy1:
bu arada ben 18+3 aylik oldum :muzz: buyuyorum beee  :nazar: :nazar:
koca gobekte 38 haftayi doldurmus nedemekse o :icon_scratch:

aydinays

Ayy ayy ben azranın duygularını yerim. Kıyamam ben azrama. Hayırlısı ile kurtulsaydın canım,ikisiyle uğraşmak daha zor olucak ama bu halinden sanırım daha iyidir. Koca göbek yusufu çok sevecek azra ablası.  :love8: :love8: :love8:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: aydinays - 24 Eylül , 2011, 21:35:16
Ayy ayy ben azranın duygularını yerim. Kıyamam ben azrama. Hayırlısı ile kurtulsaydın canım,ikisiyle uğraşmak daha zor olucak ama bu halinden sanırım daha iyidir. Koca göbek yusufu çok sevecek azra ablası.  :love8: :love8: :love8:
sagol canim  :k06: :k06: :k06: :k06: insallah cnm bi kurtulsamm sihhatim yerinde olsun basederim insallah boyle cok zor  :'( insallah sever kardesini bakalim ne tepki vercek cok merak ediyorum  ;D ;D

aydinays

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 24 Eylül , 2011, 21:40:10
sagol canim  :k06: :k06: :k06: :k06: insallah cnm bi kurtulsamm sihhatim yerinde olsun basederim insallah boyle cok zor  :'( insallah sever kardesini bakalim ne tepki vercek cok merak ediyorum  ;D ;D

ilk başlarda kıskanabilir. Sonuçta oda küçük annesi oda ana kuzusu, ama sonra alışacaklar birbirlerine, bakıcak evden giden yok  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: aydinays - 24 Eylül , 2011, 21:44:08
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 24 Eylül , 2011, 21:40:10

ilk başlarda kıskanabilir. Sonuçta oda küçük annesi oda ana kuzusu, ama sonra alışacaklar birbirlerine, bakıcak evden giden yok  :k06: :k06: :k06:
insallah canim aminn  :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çok tatlı olmuş azramın yazdıkları,bayıldım

Balböceği

O dunyalar guzeli prenseside koca gobusun icindeki prenside yerimmm  :love9: :love9: :love9:
az kaldi gelinim biraz sabret, annenin agrilari yakinda dinecek sana dunyalar guzeli bi kardes gelecekkk  :nazar: :nazar:
sen anneyi uzme yeterki, bu aralar sevgili nisanlinda beni uzuyor  :ehi: :ehi: hic durmuyor...
:ehi: :ehi: :ehi:

dunurumm ben yarin gidiyorumm insallah nete girdigimde dogum yapmis olursun
kendine gelinimeeee iyi bak gocaman opuyorummm... Hoscakal bitanecik dunurcuk ツ