♥kucuk abla ve minnak kardesin maceralari♥

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 03 Temmuz , 2010, 18:00:16

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Haziran , 2011, 14:49:46
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 08 Haziran , 2011, 14:47:24
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Haziran , 2011, 14:43:36
kiz Aynur bu profil resmini yiyesim geliyo baktikça  :D

Allahim yaa minnusa bak  :k06: :nazar: masallah çok sevimli  :love9:

YE AYTENCIM YE  :laughing7: :laughing7:
:opucuk: YAKINDA SENINKI GELINCE BIIMKININ YUZUNE BAKMAZSIN  :suclu:

ask olsun  :opucuk: ben çocuklari çok seviyorum  :love9:

özelliklede böyle senin kizin gibi minnos olduklari zaman çizgi filmdeki farelere benzetiyorum  :k06: :k06: :love9: çok dadlu kiz bakilmazmi bunun suratina suratini yedigim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

AY SAGOL HAYATIM  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
BENIM KIZ COK YAGLIYO KENDINI HERKESE YEDIRIYO  :ehi: DUN AVMDEYDIK HER GECEN MAKAS ALIYORDU  :ehi: KIRIK ZOMBILER GIBI YURUYUP KAHKAHLA AVMYI INLETTI  :ehi:  BAKALIM SENIN MINNOS NEYE BENZICEK  ;D ANASI GIBI GUZEL OLSA TADINDAN YENMEZ  :hungry:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Aytii

yerim ben onu  :k06: :opucuk: ee koç burcu nede olsa  8)

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

25 Haziran , 2011, 15:37:55 #438 Son düzenlenme: 25 Haziran , 2011, 15:39:35 °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°
Coktandir yazmiyorum buraya kuzucuklarim yaz geldi sicaklar bunaltti bizi benim tontos oglum kipir kipirsin icerde keyfin yerinde heralde :ehi: biz ablanla bunalim geciriyoruz kuzucuk oda surekli gezmek tozmak istiyor ama annisi cok yorgun ve bitkin eee diceksin ,,anne benim kilom kacki tasiyamiyosun yorgunsun,, oglusum oyle deme sicaklarda hic cekilmiyosun be kuzum  :ehi: :ehi: saka saka kurban olim findigima gelecegin gunu iple cekiyorum cok merak ediyorum seni oglusum  :love9: :love9: evet kuzucuklar temmuzun 16sinda memet amcaniz evleniyor ve galiba 15 gunlugune tatile gidecegiz  :hieyt: :hieyt: neneleri dedeleri amcalari dayilari gorcez insallah  :hello2: :hello2: zaman az ama olsun bu kisa tatildordumuze iyi gelcek  8) babada cok istiyor ee nede olsa abisi evleniyor  :occasion5: :occasion5:
azracik 15 ay 4 gunluksun  :nazar:
yusufcuk 24 hafta 6 gunluksun  :nazar:

Aytii

yirim ben o tepinen Yusufçugu  :nazar: :love9: ablasinida yerim  :nazar: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Balböceği

Gule gule git bacilik  :love9: :love9: :love9:

Emin ol cok iyi gelecek sana ... sag salim git gel gelinime kayincoma iyi bak  :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 27 Haziran , 2011, 00:24:56
Gule gule git bacilik  :love9: :love9: :love9:

Emin ol cok iyi gelecek sana ... sag salim git gel gelinime kayincoma iyi bak  :k06:

sagol guzel dunurum Allah razi olsun  :amin: :opucuk: :opucuk:

Aytii

gözün aydin Aynurum  :opucuk: kavusuyosun annecigine insallah  :amin: :love9: Rabbim kazasiz belasiz gidip gelmeyi nasip etsin  :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 28 Haziran , 2011, 18:09:22
gözün aydin Aynurum  :opucuk: kavusuyosun annecigine insallah  :amin: :love9: Rabbim kazasiz belasiz gidip gelmeyi nasip etsin  :amin:
cok sagol cnm benim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: insallah  :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

benim guzel kizim bugun asimiz vardi tam 4 tane igne yedin bacaklarina cok agladin kuzum  :y25: :y25: ama kucagima alir almaz sustun benim seker akilli kizim  :aferin: kilon 9 kilo 200 gr di boyunda 80 cm di bebegim  :nazar: :nazar: masallah yasitlarina gore uzunsun kuzum babana cekecen galiba  :nazar: :nazar: :nazar: surekli dusuyorsun cok hareketlisin dizlerin morluk icinde kuzucum azcik akilli ol bakim  :caca: seni cok seviyorum bitanecik kizim benim  :love9: :love9:
15 ay 9 gunluksun  :nazar: :nazar: :nazar:

gelelim size yusuf bey herzamanki gibi haeketliginiz ustunuzde masallah  :nazar: :nazar: :nazar: benim kucuk baligim kipris kiprissin icimde kimbilir nasil biseysin nasil tatlisindir  :love9: ablana cekersen cok sirin olacagin belli  :k06: :k06: babis ablanin serrinden korktugu icin pek sevemiyor seni ama merak etme oglusum oda seni coooook seviyor merakla ve sevgiyle bekleniyorsun kucuk pasam  :love9: :love9:
25 hafta 4 gunluksun  :nazar: :nazar:

hüzünden_gelme

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

İKİ MELEĞİDE YERIM BEN  :nazar: :nazar: KIYAMAM AZRAMA ÇOK MU AĞLADI  :sad1: AYY BIR BEBEK AĞLAYINCA BENIMDE İÇİM TUAF OLUYOR :crybaby2: DAYANAMIYORUM  ..

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ANNENI VE BABANI ÜZME OLUR MU AZRA SULTAN ÇOK ÖPTUM SENI  :opucuk: :opucuk:

GELELIM YUSUF PAŞAYA  :nazar: :nazar:

NE KADAR BUYUMUS ÖLE RABBIM SAĞ SAĞLIM KUCAGINA ALMAYI NASIP EDER INSALLAH BITANEM :love9: :love9: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 30 Haziran , 2011, 23:14:24
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

İKİ MELEĞİDE YERIM BEN  :nazar: :nazar: KIYAMAM AZRAMA ÇOK MU AĞLADI  :sad1: AYY BIR BEBEK AĞLAYINCA BENIMDE İÇİM TUAF OLUYOR :crybaby2: DAYANAMIYORUM  ..

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ANNENI VE BABANI ÜZME OLUR MU AZRA SULTAN ÇOK ÖPTUM SENI  :opucuk: :opucuk:

GELELIM YUSUF PAŞAYA  :nazar: :nazar:

NE KADAR BUYUMUS ÖLE RABBIM SAĞ SAĞLIM KUCAGINA ALMAYI NASIP EDER INSALLAH BITANEM :love9: :love9: :love9:
cok sagol ozge teyzesi  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Allah sanada once hayirli es sonra hayirli evlatlar nasip etsin guzel yureklim  :amin: :amin:

hüzünden_gelme

Balböceği

Kiyamam onun bacaklarinaaa operim ben onun her yerini  :love9: :love9: :love9:

duse kalka buyuyecek annesi ama anne olmak kolay degil iste bi yerlerine bisi olsa icimiz eriyor  :y25: :y25: :y25:

Yusuf'uma masallahh gunler gittikce azaliyorr ...  :hieyt: :hieyt: :hieyt: