♥kucuk abla ve minnak kardesin maceralari♥

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 03 Temmuz , 2010, 18:00:16

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 28 Aralık , 2011, 17:07:10
aynurcum maşallah miniklerine  :nazar: . eminim çok zordur ama bi o kadar da keyifli. Allah yardımcın olsun  :amin:
tesekur ederim oznurcum  :opucuk: :opucuk: aynen  ;D

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 28 Aralık , 2011, 17:06:27
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 27 Aralık , 2011, 23:45:59
Bacim sen beni guldurdun allah'da seni guldursun  :opucuk:
Okurken gozumde canlandrdimda hic bana gore degil  :ehi: :ehi: :ehi:
Allah sana buyuk sabr versin  :amin: cok yoruluyorsun tahmin ediyorum  :sad1:
insallah dondikim akillidir  :icon_scratch: hani karnini falan doyur miray'in dedigi gibi gelinimle ilgilen.
Masallah oglumun kilosunu iyi  :nazar: azra'da nisanlisindan zayif cikti  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Rabbim kuzularima hayirli omur versin bacim, seni ve kuzularimi cok optu(k)  :opucuk:

aminnnn dunurcum napalim hayat espirisiz cekilmiyor  :ehi: :ehi: iki cocuk anasi olduk diye agirdan satamicam kendimi  :toothy10: :toothy10:
aynen sekerim oglani kucagima almiyorum ama oda artik herseyin farkinda ilgi istiyo pofff  :sad1:
evet ya 2,5 aydir azranin kilosu ilerlemiyo malesef uzuntuden galiba  :-\ neyseki boydan kurtariyoruz  ::) bizde opuyoruz canim  :k06: :k06:
Kiloyu hic takma yemesi iyiyse  :nazar: Masallah boyuda super  :nazar:
e daha ne olsun dimi  :laughing7: bizde seni kokulu kokulu gocaman optuk  :opucuk:
ayyy seda sayan geldi aklima  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Artik bir psikologa gorunecem galiba  :cildir: laftan anlasan senide goturecem kizim kiskancligin huysuzlugun yedi bitirdi beni  :violent1: :violent1: artik cok yoruldum coook beni cok uzuyosun  :crybaby2: gozlerime kan doldu kizim yeter artik ya eridim bittim bukadarda olmaz herkesin kardesi varya  :BangHead: bazen diyorum keske dogurmasaydim ama onun sucu neki hicbi zarari yokki kuzumun kucagima bile almiyorum senin yuzunden  :caca: yere koysam vuruyosun yanima koysam vuruyosun napim cocugu camdan asagimi atim  :cussing: ama bigun bunu yapacaksam onuda senide degil kendimi camdan asagi atacam sende kurtulursun kizim  :y25: :y25: :y25: dun seninde boy kilona baktik kilon 12.400 grdi boyunda 86 cmdi  :nazar:
dun asi oldun oglum cok agladin :y25: bugun tam 4 aylik oldun  :nazar: masallah kilon 7.120 gr boyunda 66 cmmmis bascevreni gene duymadim  :icon_scratch: buyuyorsun oglum goccaman oldun bile  :nazar: hadi ayaklanda canavar ablanin sacini basini yol yoksa ben yolacam  :ehi: :ehi:

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 11 Şubat , 2012, 00:06:08
Artik bir psikologa gorunecem galiba  :cildir: laftan anlasan senide goturecem kizim kiskancligin huysuzlugun yedi bitirdi beni  :violent1: :violent1: artik cok yoruldum coook beni cok uzuyosun  :crybaby2: gozlerime kan doldu kizim yeter artik ya eridim bittim bukadarda olmaz herkesin kardesi varya  :BangHead: bazen diyorum keske dogurmasaydim ama onun sucu neki hicbi zarari yokki kuzumun kucagima bile almiyorum senin yuzunden  :caca: yere koysam vuruyosun yanima koysam vuruyosun napim cocugu camdan asagimi atim  :cussing: ama bigun bunu yapacaksam onuda senide degil kendimi camdan asagi atacam sende kurtulursun kizim  :y25: :y25: :y25: dun seninde boy kilona baktik kilon 12.400 grdi boyunda 86 cmdi  :nazar:
dun asi oldun oglum cok agladin :y25: bugun tam 4 aylik oldun  :nazar: masallah kilon 7.120 gr boyunda 66 cmmmis bascevreni gene duymadim  :icon_scratch: buyuyorsun oglum goccaman oldun bile  :nazar: hadi ayaklanda canavar ablanin sacini basini yol yoksa ben yolacam  :ehi: :ehi:

iyi deilsin hemşo bian önce görün kime görüneceksenn  :ehi: gülüyonmu ağlıyonm u belli diil  :k06:
.   

Balböceği

kız dünür Allah yardımcın olsun  :amin:

İnan ne diyeceğimi bilmiyorum  :'( maalesef oluyor..

Rabbim sabr versin inşallah gelinim girdiği kıskançlık depresyonundan

Tez vakitte çıkar  :k06: herşey onun elinde  :ehi:

Sizi seviyorum, bu arada kilolar süper  :nazar: :nazar:

Gelinim bize yetişemedi ama  :ehi:

ღ♥ Nilda♥ღ

bu arada hayırlı olsun yeni ayınız kilonuz boyunuzz  :opucuk:
.   

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

nildacim guluyorum aglanacak halime  :y25: :ehi: :ehi: sagol canim  :opucuk: :opucuk:

dunurum sagol canim  :opucuk: azonce kendisine kaban almaya gittim bir saatte denetmek icin ugrastim  :violent1: takilmis bi cocugun pesine ortaligi yiktilar bu arada yusuf bagira cagira agliyo deli olacaktim  :cildir: guya yusufa biseyler alacaktim gene tum parayi azraya harcadim geldimm  :-\ :-\ genede yaranamiyorum  :BangHead: kilosu nasil yetissin huysuzluktan kilomu alir  :caca:

Lă_Tăhzen!

Senin buz yazdığını görunce 2.çocuk meselesini uzattıkca uzatıyorummm annem gelemem ben böyle şeylere kafayı tırlatırım Allah yardımcın olsunnn

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 11 Şubat , 2012, 20:19:58
Senin buz yazdığını görunce 2.çocuk meselesini uzattıkca uzatıyorummm annem gelemem ben böyle şeylere kafayı tırlatırım Allah yardımcın olsunnn
valla nurcum kizin kiskanc yapisi varsa ertele derim  :cildir: ben kizimin bukadar kiskanc oldugunu bilmezdim icinde canavar varmis megerse  :cussing:

Balböceği

Allah yardım etsin valla :/(

Seni böyle görünce çok üzülüyorum :(

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 12 Şubat , 2012, 16:56:33
Allah yardım etsin valla :/(

Seni böyle görünce çok üzülüyorum :(

sagol dunurum  :opucuk: gececek insallah  :amin:

asya81

canım maşallah kuzularına :nazar: :nazar: demek azra hanım kıskanıyor :k06: bende 2.çocıukta ondan korkuyorum :cildir: zaman akıp gider inşallah unutur cadı :k06:annesini üzmez

Balböceği

Lă_Tăhzen!

Hayırlarla  ulaşırsın inşallah yerine iyi tatillerin olsun bol bol deşarj ol

Bizleride unutma bak arada Allaha emnat olunn  :opucuk:

xxcansuxx

aynur çok üzüldüm bu halinize ayyy ya kıyamam ben damadımı bu kadar mı kıskanıyor azra hanım  :icon_scratch: :icon_scratch: gönder sen yusufu ben müstakbel karısıyla birlikte büyüteyim azrada kurtulsun ne onla oluyor ne onsuz der mutlaka geçer inş. bu kıskançlık krizleri  :aferin: :aferin:

bende nedense 2-3 gündür kızıma "kızımmm sen abla olmak ister misin sana bir erkek kardeş gelsin mi" diye konuşuyorum huysuzda kaç gündür kıskandı mı ne şimdi burayı okuyunca aklıma geldi  :ehi: :ehi: şimdiden alışsın kardeşlik duygusuna kıskanmasın  :toothy10: :toothy10:   :suclu: