BEBEKLERİNİZİ ÖPTÜRÜYOR MUSUNUZ?

Başlatan ) SaMiRa (, 17 Mayıs , 2010, 12:59:08

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

evet kızlar bebeklerinizi öptürüyor musunuz,kucağa veriyormussunuz,başkasının tenine dokunmasına izinveriyormusunuz vs vs..??

gülfer

daha bebeğim doğmadı ama ben asla öptürmem ya sonra bebişlerin ciltleri kızarıyo kıyamam ben onlara

AککORTįє

17 Mayıs , 2010, 13:09:01 #2 Son düzenlenme: 17 Mayıs , 2010, 13:13:31 __İSO 2010__
öptürmüyorum ben. çok yakınlarım annem kayınvalidem haricinde öptürmüyorum. onlarda daha yeni yenii öpüyorlar 4 aylık olduk. ondan önce onlarada öptürmüyordum zaten öpmüyorlardı. mesela geçende bi akrabamız ay canım benim maşallah dedi yaklaştı ve öptü e şimdi onada naptın sen  :caca: de demiyor  ;D insanlarla münasebeten konuşurken pek yakın tutmuyorum, mesela sevmek için yaklaştıklarında arada benim kafam oluyor  :ehi: o yüzden de yaklaşmıyorlar. geçende bi komşu kızı yaklaştı ay canım maşallah cart curt böle yaklaştı bende refleks haliyle çocuğu çekmişim  :tongue3: ay ayıp oldu biraz ama napim bebek daha o ! ayrıca annem kayınvalidem alırlar kucaklarına onlar için değil ama genelde kimsenin kucağına vermemeye çalışıyorum.versem bile hemen alıyorum; pek güvenemiyorum...

.:.Zamansız.:.

şu anda sadece anne adayıyım, yiğenlerim, kuzenlerim oldu ...ellerini öperim, saçlarını öperim, alınlarından öperim ama yanaklarından öpmeye kıyamıyorum...karşımdaki insanda böyle düşünürse mutlu olurum , ama öpünce de öpme diyemem ben ..ayıp olur diye , onlaırn düşünmesi lazım :s

gülfer

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 17 Mayıs , 2010, 13:09:01
öptürmüyorum ben. çok yakınlarım annem kayınvalidem haricinde öptürmüyorum. onlarda daha yeni yenii öpüyorlar 4 aylık olduk. ondan önce onlarada öptürmüyordum zaten öpmüyorlardı. mesela geçende bi akrabamız ay canım benim maşallah dedi yaklaştı ve öptü e şimdi onada naptın sen  :caca: de demiyor  ;D insanlarla münasebeten konuşurken pek yakın tutmuyorum, mesela sevmek için yaklaştıklarında arada benim kafam oluyor  :ehi: o yüzden de yaklaşmıyorlar. geçende bi komşu kızı yaklaştı ay canım maşallah cart curt böle yaklaştı bende refleks haliyle çocuğu çektim ay ayıp oldu biraz ama napim bebek daha o Allah Allah  ! ayrıca annem kayınvalidem alırlar kucaklarına onlar için değil ama genelde kimsenin kucağına vermemeye çalışıyorum.versem bile hemen alıyorum; pek güvenemiyorum...

en iyisini yapıyosun canım ben bebşlere kıyamıyorum daha çok küçükler ve mikrop kapabilirler

AککORTįє

ırmak184

bende öptürmüyorum dikkat ediyorum ama anlayıssızlar cokkkk... alt kattaki komsumuz hem yanagından hem dudagından öptü kızımı yaslı ama darılısada darılsın dedim kızdım ona hiç dudaktan öpülürmü ya ben bile dogru düzgün öpemiyorum kıyamıyorum kaldıki dudaktan öpmek  :violent1:  :violent1:
yine aynı kişi terasta otuyorduk kayınvalidemdeydi kızım yine aldı kızımı hoplaya hoplaya seviyor yani yukarı dogru atarak,yine kızdım ona allah korusun bir elinden düşşe asagıya düşecek düşüncesi bile korkunc  :cildir:  :cildir: ben vermek istemiyorum ona kızımı ama birde anlasa..

AککORTįє

iyi yapmışsın kırmamak gerekiyor fakat bi yere kadar

) SaMiRa (

bende öptürmüyorum söylüyorumda herkese kucağada vermek istemiyorum ama 2 haftadır kaynanamlar falan teyzemler alıyo dün maşallah herkes gezdirdi kucğında bi ona bi ona eşimde çok saknma çocuğu diyor onada kızıyorum...testislerinde şişlik varya o yüzden korkuyorum  vermek istemiyorum ama anlamıyor işte insanlar sıkıştırmamak gerekiyo başka türlüde olmuyo dik durmak istiyor çocuk.. eşime kızıyorum bende sizin tarafa sen söyle beni zıt bellemesinler(ki zaten zıt görüyorlar)diye oda bişey demiyo  :cildir: :cildir:  hatta kendi teyzemin kızı öptürmüyorum diye daha çocuğu görmeye gelmedi

) SaMiRa (

ya kızlar kaynanam hasta kemoterapiye giriyor 4.ye nüks etti tümör.. ama temiz bi insan değil wcye girince el yıkama alışkanlığı yok bende çok titizimm onada vermek istemiyorum yüzüne dokunuyo çünkü dün dışardan geldi görümcemler el yıkamakyok çocuğun çesiyle oynuyo :cussing: :cildir: deli olacam kaynanama bişey diyemiyorum ne yapcağımı şaşırdım kafam karışıyorr yardımcı olun lütfenn :sad1:  bu aradA Sülalede adım çıktı çocuğuna ellettirmiyo diyee :)

н∂vv∂ ツ

en hassas olduğum konu bu
daha 15 haftalık hamileyim ama şimdiden bu konuyu düşünmeye başladım
çok kızıyorum bebekleri öpenlere
elini yıkamadan bebeklere yaklaşanlara
şakayla akrabalarıma söylemeye başladım ben bebeğimi öptürmem diye
nazım geçenlere söylerim ama söyleyemeyeceğim insanlarda var
biri gelse şap öpse nasıl tepki veririm acaba
en iyisi beni öpme yazan bebek kıyafetlerinden bol bol almak   :k06: :k06:

Uploaded with ImageShack.us

AککORTįє

Alıntı yapılan: fudayl - 17 Mayıs , 2010, 14:38:19
ya kızlar kaynanam hasta kemoterapiye giriyor 4.ye nüks etti tümör.. ama temiz bi insan değil wcye girince el yıkama alışkanlığı yok bende çok titizimm onada vermek istemiyorum yüzüne dokunuyo çünkü dün dışardan geldi görümcemler el yıkamakyok çocuğun çesiyle oynuyo :cussing: :cildir: deli olacam kaynanama bişey diyemiyorum ne yapcağımı şaşırdım kafam karışıyorr yardımcı olun lütfenn :sad1:  bu aradA Sülalede adım çıktı çocuğuna ellettirmiyo diyee :)

canım ama söylemen gerekiyor olabildiğince kırmadan ve nazikçe tabi. ama asıl söylemesi gereken eşin bence. sen söyleyince yanlış anlayabilirler. .

Demet_dk

bende bu konuya dikkat ederim ama bizm dikkat ettiğimiz kadar karşımızdaki insanlarında dikkat etmesi gerekiyo

yapma desen alınıyolar insan ne yapacağını şaşırıyo
ben mesela öyle sulu sulu öpmem hoşlanmam kaldı ki başkasının çocuğuna hiç öyle davranmam

mesela babam gıdığından öper bıyıkları Doruk un ağzında yada kendi kaşığıyla bişey vermek ister bi kaç defa uyardım ama devam ediyo
kırılır diye de bişey söyleyemiyorum işte napim

kaynanamda bi defa kulağını yaladı uyardım sonra yine yaptı arsız
neymiş hoşuna gidiyomuş
benim hoşuma gitmiyo yapma dedim ben öpülmesine zor izin veriyorum sen emiyosun yalıyosun dedim
senin yaladığım yeri ben öpmek zorunda değilim ayrıca doruk daha çok küçük mikrop kapmaya çok müsait dedim
o gün küstü dahada gelmedi annemlere hiçte umrumda değil çok arsız ve pis bi insan

annemlerde kaldığım zaman haftada 1 yada 15 günde 1 görüyodu şimdi kendi evime geçtim
ama kurallarım hala gecerli bakalım ne kavgalar edicez

nesrin_beyza&berrin

Bende öptürmemeye çalışıyorum ama güzel insanlarımız anlamıyor. Bebek öpülmezmiymiş neymiş neymiş.... ben öpmeye kıyamıyorum ve öpmüyorumda kokluyorum. Güvendiğim insanlara veriyorum ama çocuklara asla. büyük kızım nekadar kucağıma ver desede vermiyorum. bu da bizim hassasiyetimiz ne yapalım elimizde değil...

мiŁenα.

öptürmüyorum...

annem kayınvalidem herkez dahil kimse öpemiyor...ben hamileyken sürekli diyordum öpmicek kimse diye onun için doğduğunda soru  yaşamadım...1 kez kayınpeder öptü yakaldım söledim onada :-\ dahada görmedim :aferin:

:love9: :love7: :love9: