BEBEKLERİNİZİ ÖPTÜRÜYOR MUSUNUZ?

Başlatan ) SaMiRa (, 17 Mayıs , 2010, 12:59:08

« önceki - sonraki »

DİLVİN

bizim oğlan yalama oldu iceeee  :cussing: :cussing:

babaannesi ve dedesi sağolsunn

kaç kere uyardımm

ama ınadıma hala pis piss öpüyorlarrrr  :violent1:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Lă_Tăhzen!

ben normalde hem kıyamdıgım icin hemde o yenı dogan bebegin yuzu bi deigik oldugu için  :k06:  öpemem bakalım kendı kızımda nasıl olcak esimi falan şimdiden uyayrıyorum cocugu öpmek yok sadece koklıcaz onu bebek görmeye geldiklerinde odadan falan dısarı cıkarmayı dusunmuyorum zaten yenı dogan bebek devamlı uyur ozamnda gormemis derler ama  :suclu: ne derlerse desinlerr  :basardim:

tweety0555

vallahı bızde kısıtlama yok kım olursa olsun seven herkes oper hele bız ana ve baba ooyyyy nasıl bır opme  :ehi: :ehi:hıc kısıtlmam sonradan yuzunu yıkarım yada ıslak mendılle sılerım..seven sevsın opmeden sevöe olurmu yaw :toothy10: :toothy10:bu benım fıkrım:)

DİLVİN

valla ben başkasının kucağına bile vermıyorum kaynanam ve kayınbabam hariç

bir bebeği sadece annesi ve babası öpmelı bence   :suclu: :suclu:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Balböceği

Benimde uyuz oldugum bi konu  :cildir:
acaba kimin yuzune atlarim zamani gelince merak ediyommm  :ehi: :ehi:
opmeninde yeri zamani vardir ama daha cocuk o  :caca: :caca:
hele hele sapur supur dudaktan yanaktan kulaktan openler var cevremde kesin kavgaya kadar gotuturum ben  :violent1: anne babadan baskasi opmesine karsiyim yeri geliyor anne baba bile opmuyor mikrop kapar diye zaten o insanlarda gorgu olsa yapmazlar biz nolcaz bakalim  :suclu: :suclu:

) SaMiRa (

bidaha da götürmicem kimseye sevmek isteyen özleyen gelsin görsün iyice canım sıkılıyor bu konuya.. dün çoluk çocuk hepsi aldı kucağına çok sinir oluyorum düşündükçe acaba ben görmeden öptülermi yaa  ??? :icon_scratch: :cussing: :cussing:  kokladı bir iki kişi ama onu gördüm.. kaynanama falan da vermicem bir dahakarşıdan baksınlar.. bide dün seveyim derken nasıl sarstılar çocuğu yaa hele görümcem ttuyo ama öylesine toplanmış paçaları dizine kadar sıkışmış çocuğun bezi düzeltmiyo da sinir oldum :caca: :caca: :cildir:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: tweety0555 - 17 Mayıs , 2010, 17:03:30
vallahı bızde kısıtlama yok kım olursa olsun seven herkes oper hele bız ana ve baba ooyyyy nasıl bır opme  :ehi: :ehi:hıc kısıtlmam sonradan yuzunu yıkarım yada ıslak mendılle sılerım..seven sevsın opmeden sevöe olurmu yaw :toothy10: :toothy10:bu benım fıkrım:)

aynen özlemcim bizde böyleyiz gerçi ben ve babamız dışında pek kimseyi görmüyoruz ama bende,babamızda öpüyoruz şapır şupur hemide  :D oyy çokk dadlııı ama hmm annem çok öper bizimde öpülmesine karşı değilim amma okadar öpüyorki her defasında uyarıyorum düşünün okadar yanii benim annem tam bir çocuk delisidir sıka sarıla sever ve çocuklar onu bu yüzden sevmez  :laughing7:

memlekete gittiğimizde nasıl korucam onuda düşünmüyor değilim herkes nisayı bekliyor merakla bende artık yanımda mendil kim öpse hemencik silerim napimm

DER!N

Hamd olsun bu konuda sıkıntı yaşamadım evime her gelene unuttularsa hatırlatıyorum eller mutlaka yıkanıyor.

Öpmemeleri konusunda hiç uyarmadım kokladılar sadece.

Şimdi kızım 5 aylık bizden başka sıklıkla komşuananesini görüyor o zaten benden daha çok titizleniyor sağolsun.

Ecrin doğduğu günden beri kendini hiç salmayan bir bebek  :nazar: hırpalanmaya bayılıyor  ben de öyle seviyorum yapılmasına da müsaade ediyorum.

nesrin_beyza&berrin

Birde kişi ne kadar hassassa o karşındaki anlayışlı davranmıyor. Senin düşünceni yadırgıyor. Dün bu konudan sonra arkadaşı gördüm bir öptü ki. bir daha olmasın dedim tekrar öpmeye kalkıştı. anlamıyorum yaaaa. Kimiside gizli öpüyor.. Sinir oluyorummmmm. :violent1:

DİLVİN

Alıntı yapılan: nesrinbeyza - 18 Mayıs , 2010, 12:59:54
Birde kişi ne kadar hassassa o karşındaki anlayışlı davranmıyor. Senin düşünceni yadırgıyor. Dün bu konudan sonra arkadaşı gördüm bir öptü ki. bir daha olmasın dedim tekrar öpmeye kalkıştı. anlamıyorum yaaaa. Kimiside gizli öpüyor.. Sinir oluyorummmmm. :violent1:

gizlimiiii  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

{safişim}

valla kızlar ben sizlerle aynı fikirde değilim insan görünce öpmek ister hele hele annemden babamdan hiç esirgemem  tabi ilk doğduğunda zaten kimse öpmek istemez gibi geliyo sonradan ohoooo çok datlu oluyolar öpüyoz valla tabi hijjen koşullarına dikkat etmek gerekli fazlada  demiyorum ama insan  ailesindende esirgememeli allah herkeze yaşatsın iinş bu duyguyu allahım olmayanlara hepinizin bebişlerini sulu sulu öpüyorum da versin en kısa zamanda yolladkilerde sağlıkcakla doğsunlar ohhhhhhhh :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

eller öpülüyor eşim bile 1 aydır öpüyor çocugu şöle 4-5 aylık hatta 6 ayı geride bıraksın sonra öpsünler ::)

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

ya tabiki çok seviyolar öpmekte istiyolar ama çok öpüldüğü zaman bebeklerin yüzleri çatlak çatlak oluyo
bide ben sulu sulu öoülmesinden hiç hoşlanmam

annemden babamdan asla esirgemem çok düşkünler ama daha çok küçükler daha dikkatli olmak lazım  ::)
babamızda sulu öpüyo onada kızıyorum 

pamuk&şekerim

ben tontişimi öpmeye kıyamıyorum çünkü daha çok küçük ama babası yedi bitirdi berenimi teyzeler dayılar halalar onları hiç demiyorum öpmeyin diyemiyossun sanki onlardan esirgiyomuşun gibi bence çok fazla olmamak şartıyla bebeği hırpalammamak şartıyla olabilir.. :love3:
[link=http://lilypie.com][img noborder]http://lb2f.lilypie.com/adH2p3.png[/img][/link]

cemre58

bende öptürmüyorum Defne'yi.henüz çok küçük insanlarında biraz düşünceli olması gerekiyor tabii.. ;)