BEBEKLERİNİZİ ÖPTÜRÜYOR MUSUNUZ?

Başlatan ) SaMiRa (, 17 Mayıs , 2010, 12:59:08

« önceki - sonraki »

Mine'l Aşk

Benim bebeğim doğmadı henüz ama bu konuda bende biraz katıyım...Şöyle 6-7 aylık olana kadar öyle yanaklarından şapur şupur öptürmem..

Ben başkalarının bebeklerine karşı özenliyim bu konuda öpmüyorum...Kendime yapılmasını istemediğim şeyi başkalarına yapmıyorum...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

zelis

bende cok opulmesi taraftari degilim . birde benim kizin cildi cok hassas hemen kabariyor ,biz bile kendimizi tutmaya calisiyoruz anne baba olarak ..
ama sagolsun benim komsum ve kizi cocugu her gordugunde yaliyorlardi , sonra doktor opmeyi yasakaldi dedim  simdilik opmuyorlar ama yanaklarini elliyorlar bende cok rahatsiz oluyorum .....ben evde her dk basi ellerimi sabunlamaktan ellerim catladi , o halde elleerken tedirginim ......

bizde 30 haziranda turkiyeye gidecez annemler 4 gozle merveyi bekliyorlar bakalim orda ne yapacaz... :dontknow:

DİLVİN

Alıntı yapılan: zelis - 18 Mayıs , 2010, 21:10:58
bende cok opulmesi taraftari degilim . birde benim kizin cildi cok hassas hemen kabariyor ,biz bile kendimizi tutmaya calisiyoruz anne baba olarak ..
ama sagolsun benim komsum ve kizi cocugu her gordugunde yaliyorlardi , sonra doktor opmeyi yasakaldi dedim  simdilik opmuyorlar ama yanaklarini elliyorlar bende cok rahatsiz oluyorum .....ben evde her dk basi ellerimi sabunlamaktan ellerim catladi , o halde elleerken tedirginim ......

bizde 30 haziranda turkiyeye gidecez annemler 4 gozle merveyi bekliyorlar bakalim orda ne yapacaz... :dontknow:

yalama olcaktır kesinnn biz türkler sevgimizi uzaktan değil yalayarak gösteriririz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

--elif--

öpüyorum  :opucuk:
öpüyorlar  :violent1:
yapacak bişey yok kime ne diyecemkii  :(

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

28+1 hamişim ve bu konu beni şimdiden tedirgin yapıyo kimseye öptürmek istemiyorum bi bebek görsem ben öpmeye kıyamam öpmemde hastalanır diye :-\
valla ne kadar kızarsa kızsınlar ben öpmeyin derim doktor yasakladı derim yinede öptürmem  :(
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

balkız87

bebeğimi öpen herkesten nefret ediyorum kafalarını kırmak geçiyor içimnden ama işte kocamın 2 tane abi dediği insan war şap şup öpüolar bnde bişi y diyemiorum.. dersem ne kadar kibar dille sölesemde güceniolar bu sefer offf! kötü kadın müzeyyen olmak istemiorum

nesrin_beyza&berrin

offff erkeklerin öpmesi daha da kötü zaten... ahhhh biraz daha anlayışlı olsalar ne var. :'(

DER!N

Alıntı yapılan: balkız87 - 19 Mayıs , 2010, 12:00:31
bebeğimi öpen herkesten nefret ediyorum kafalarını kırmak geçiyor içimnden ama işte kocamın 2 tane abi dediği insan war şap şup öpüolar bnde bişi y diyemiorum.. dersem ne kadar kibar dille sölesemde güceniolar bu sefer offf! kötü kadın müzeyyen olmak istemiorum

Ama senin pıtırcığın daha çok küçük  ::)
kötü kadın olma pahasına uygun bir dille söyleyebilirsiniz bence.

мiŁenα.

bencede en azından 4-5 aylık olsun ...yaşlılar zaten şap şup öpmek istiyorlar :violent1:

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

akşam dışarı çıktık bi mağazaya girdik kot bakıyorum oğlumda babsının kucağındaydı bi baktım mağazada çalışan kızın kucağında bi tepem attı sinir oldum bide öptü sanırsam :caca: :caca:  :violent1: :violent1: bi kaç kere muck sesi duydum azda olsa.. kocamada kızdım ne veriyo çocuğu başkasına söylenecektim bişeyde diyemedim kendmede kızdım...bide anaokulu öğretmenliği okumuşş... haa bide sormadan pat diye almış çocuğu mannak kız  :violent1: :violent1:

DER!N

:-[

Pazartesi günü kötü bir şey yaptım.
Komşu ananemize indik griş kata misafirleri gelecekmiş hem yardım ettik hem de sohbete katıldık kızımla.
Kadının teki kızımı izin isteyerek aldı salondayız seviyor falan koridora çıktılar tanımıyorum kadını bir tuhaf hissettim kendimi,
seslendim kızımı alabilir miyim huzursuz oldum dedim.
Kadıncağız çok mahcup oldu.
Ananemiz açıkladı henüz kimseye vermiyor taze anne falan dedi,
üzüldüm yaptığıma ama gözümün önünden gittiler diye ne bileyim ya :(
Yapmasam iyiydi sanki :dontknow:

°o.O євяυ O.o°

valla bnm görümcemin bebeği 8 aylık ama hala öptürmüo ve evine geleni direk banyoya yolluo ellernzi ykayın die bnde öle ypcam inş millet ne der die düşünmemek lazım bebişimin sağlığğından önmli değil valla ;)

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

βαlκιz

ben öptürmüyordum kimseye
hiç öpen olmadı bi bakış atıyodum öpmekten vazgeçiyolardı
eşime bile hala öptürmem
kokla derim öpceksen ensesini boynunu falan öp diyorum
yanaklarını öptürmem mıncıklatmam
ben bile şapur şupur öpmüyorum
bazen tutamıyorum kendimi ama  :suclu: :suclu:
insan öpmek mıncıklamak istiyo ama daha küçükler hafif öpücükler kondurulur ama
şapur şupur öpülmez ya mınikler daha yanacıkları tahriş falan olur kızarır  :sad1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

ben oülumu o yüzden baabaannesine yada dedesine bırakıp lavaboya bile gitmiyorum ben yokken öperler diye :-\

:love9: :love7: :love9:

gülay t.

26 Mayıs , 2010, 10:36:30 #44 Son düzenlenme: 26 Mayıs , 2010, 18:58:10 gülay t.
Alemsin Ayşecim :D İlk 3-4 ay yabancılar öpmese çok iyi ama 5 -6 aylık olunca o kadar sevimli oluyorlar ki şöyle çok ıslak olmayan, masum bir buseden ne çıkar?? Ben öptürüyorum zaten çevremde yabancı yok yıllardır yolu gözlenen bir bebekti herkes sevmek istiyor nasıl derim öpmeyin? Hem sağolsun herkes benden çok dikkat ediyor yeğenlerim bile ellerini yıkamadan dokunmuyor.