BEBEKLERİNİZİ ÖPTÜRÜYOR MUSUNUZ?

Başlatan ) SaMiRa (, 17 Mayıs , 2010, 12:59:08

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

cok sukur benım yakınlarım dusuncelı gerci cocougumu henuz goren olmadı ama zıyaretıme gelenler sadece kokluyorlar öpen sadece annem onada öpme dıyemem öpulmeden de olmuyor insanın içine katası gelıyorr

мiŁenα.

ya benim çevremde öpecek olan 3 kişi gerisi dokunmaz.

kayınvalidem
kayınpeder
eltim

ne bilim inan çok samimi sölüyorum bırakıpta lavaboya gidemiuorum .kahvatı hazırlıorum iki dk bir odaya gidiyorum ne yapıyorlar diye ;D kayınvalidem kayınpedere kızar zaten her kucagına aldığnda sakın öpme diye.ama paranoyaklık işte bendeki :aferin:

:love9: :love7: :love9:

tweety0555

ay arkadaslar ya yazdıklarınız bana bıraz abartılı gelıyor ya bebek halını opmeyıpte yok su zamnı bekleyelım ,aman gelen ılk banyoya gıtsın kımsenın kucagına gıtmesın bana cok abes gelıyor kımse kusura bakmasın bız ıkı arkadas dogum yaptık ılk oglumda o cam fanusta gıbı buyuttu ve oglu sureklı hasta olur mızmız kımsede durmaz okula gıtmek ıstemez kendını annesıne bagımlı hısseden kımseye kendını svedırmeyen yabanı bırsey oldu annesı aynen benım oglum yabanı dıyor...bense ınsanlar kucaklarına aldıkca ay benım oglum cok guzel sevımlıkı sevıyorlar dıye mutlu olan bır tip :toothy10:nerde olursa olsun sapur supur severım operım cocuklarımı hala opmekten kendımı alamam .gercı sadece cocuklaeım degıl herkesı operek dokunarak sevmekten hoslanan bır tipim...bırde cocukların kesınlıkle mıkroba ıhtıyacı oldugunu dusunuyorum bagısıklık sıstemı kuvvetlensın dıye...
ne olur kımse bana kızmasın bu benım fıkım...ıyıkı sızın guzel bebelerınız benım yanımda degıl vallahı dayanamaz operdım..ama sımdılık sanal alemden opuyorum hem sızı hemde kzuzularımızı... :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

DİLVİN

öpmesinlerr öpmesinlerr istemıyormmmmm  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Alıntı yapılan: tweety0555 - 27 Mayıs , 2010, 10:00:02
ay arkadaslar ya yazdıklarınız bana bıraz abartılı gelıyor ya bebek halını opmeyıpte yok su zamnı bekleyelım ,aman gelen ılk banyoya gıtsın kımsenın kucagına gıtmesın bana cok abes gelıyor kımse kusura bakmasın bız ıkı arkadas dogum yaptık ılk oglumda o cam fanusta gıbı buyuttu ve oglu sureklı hasta olur mızmız kımsede durmaz okula gıtmek ıstemez kendını annesıne bagımlı hısseden kımseye kendını svedırmeyen yabanı bırsey oldu annesı aynen benım oglum yabanı dıyor...bense ınsanlar kucaklarına aldıkca ay benım oglum cok guzel sevımlıkı sevıyorlar dıye mutlu olan bır tip :toothy10:nerde olursa olsun sapur supur severım operım cocuklarımı hala opmekten kendımı alamam .gercı sadece cocuklaeım degıl herkesı operek dokunarak sevmekten hoslanan bır tipim...bırde cocukların kesınlıkle mıkroba ıhtıyacı oldugunu dusunuyorum bagısıklık sıstemı kuvvetlensın dıye...
ne olur kımse bana kızmasın bu benım fıkım...ıyıkı sızın guzel bebelerınız benım yanımda degıl vallahı dayanamaz operdım..ama sımdılık sanal alemden opuyorum hem sızı hemde kzuzularımızı... :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

sen benim çocuk sevmemi görme bende mıncıklayarak ısırarak severim.

ama daha çok küçükler biraz büyüyecekelr tabiki sevilcek öpülcek ;ama yinede dışardan bilmediğim komşumda olsa istemem öpmesini.

benim babam kızıyor anneme kardeşime ablama sakın çocugu öpmeyin küçük diye.

daha cildi neki; şöyle  5-6 aylık olsun tam sevilme öpülme ısırılma zamanı.

yinede bildiğim annem babam kayınvalide kayınpederim eltim kaynım yani aile iinden kişiler öpeblir dşardan öptürmem.

pis mi temiz mi ne bilim :-\

tweety0555

ılahı ayse ben beklıyemem dogumdan cıkar cıkmaz sarıla sarıla bogazlarının altından gıdısından opmeye basladım bırak yanakları :toothy10: :toothy10: :toothy10:dayanamamma bennnn opmeden duramammmmmmmm

< ESLAL >

bende öpüyorumda öptürüyorumda bazen annemi uyarmak zorunda kalıyorum abartıyor azcık  :laughing7: onun dışında sorun yok bebek yaa öpülcek tabe öpmeden  olurmu hiçç sıka mıncıra hemide oyy  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ilk günler genelde kokluyordum mis gibi kokuyordu çümki ama babası doğduğu gün başladı şap şup  :k06: :k06:

мiŁenα.

kız öpmediğimi kim dedii yiyorum öpmek ne kelime yalayıp yutuyorum.ben diğer kişier için dyorum. ;D

@ssemra@

oğlum doğduğu gün kucaktan kucağa gezdi, hemde daha ben kucağıma alıp emzirmeden millet kucağına alıp sevdi, bozuldum ama ayıp olmasın diye bişi diyemedim. hijyen takıntılı pimpirikli bir anne olmadım hiç bir zaman, oğlum hep kucakta mıncıklanarak büyüdü, ama rahatsız olduğum şeyler de çok oldu hala da oluyor.. Sokaktan gelen insan mutlaka elini yıkamalı, sokaktan gelip vıcık vıcık terlerini ellerine silip çocuğa atlayanlara uyuz oluyorum, tuvaletten sonra elini yıkamayanlara, çocuğu sulu salyalı öpen yalayanlara, parmaklarını kulaklarını emenlere.. Yakın olduklarım zaten kızıdığımı bildikleri için yapmıyorlar ama söyleyemediklerim çok. Çocuğunu sakınmayan çok rahat bi tip olduğum halde beni bile çilden çıkaracak kadar b.kunu çıkaranlar oldu, oluyor ve olmaya devam edecek ne yazıkki..

✿sweet_sweet✿

ben toplu bir ortama gittigimde beni opme diye bir onluk takiyorum ogluma herkes anliyorr.. :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

oyle bu konuda tutucu degilimdirr sevdigim insanlar opunce kizmam ama kalabalik ortamda open olursa uyariyorumm oyle birinin gucune gidecek alinacak diye bir derdimm yookk oyle seyleri kafama takmam..

zaten kalabalik yere bebegimi goturmuyorumm cokk nadir giderim o zamanda bebegi uyuturumm odada kimse gidip opemezz isin puff noktaari bende  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

ya tabi öpülcek ama yanaklar kıpırmızı olana kadar degil
kaynanama bi gidiyo çocuklar yanaklar kırmızı geliyolar
eşime neden öptürdün diyorum işte ozaman  :caca: :caca: :caca:
beyaz tenliler zaten hemen belli oluyo kızarınca
zaten kucağa alıp öpemiyolar kaçıyo benimkiler  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

AککORTįє

27 Mayıs , 2010, 18:04:55 #57 Son düzenlenme: 27 Mayıs , 2010, 18:11:00 __İSO 2010__
ben doğdu doğalı şakkudu şukkudu öperim ama sadece ben ve babası! onun dışında kayınvalidem annem den pek sakınmıyorum. sakınmamama rağmen  onlarda daha yeni yeni öpüyorlar yanağından oda çok nazikçe. anne diyorum lütfen çok kibar öp lütfen hemen kabarıyo hönkürüyo pünkürüyo  :ehi: kimsenin yanında göstermiyorum nasıl öptüğümü.  :k06:  kayınpederim hala elinden öper.  onun dışında da sakınırım herksten çünkü daha çok küçük. evt mikrop almalı öyle nazik yetişmemeli ama daha küçük bunlar için. bugün  eşimle yürüyoruz;eşimin arkadaşıyla karşılaştık. tanımıyorum . arkadaşı aldı kucağına pat diye öptü . ne denir şimdi.
düşüncesizlik   :cussing: hemen sildim suratını  :caca:  kucağına veremiyorum kimsenin, versemde atmaca gibi başında bekliyorum. ıhı dese ay ağlıcak aliim diyorum  :k06:  

βαlκιz

daha mınik bunlay ya öpülüymü yaaa  :D :D
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.