27 Nisan , 2024, 09:45:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

doğum korkusu

Başlatan duyguduygu, 14 Mayıs , 2010, 16:07:39

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Herkez sezeryana sanki kötüymüş gibi bakıyor çok ağrılı sızılı işte zor oluyormuş gibi..

Tabiki normal sağlıklı olanı ama durum el vermiyorsa tabiki sezeryan olcaksın.

Bende ne ağrı ne sızı oldu sezeryan ağrısı hiç çekmedim kolay ve rahattı. ;D

:love9: :love7: :love9:

fıstık

valla ben narkozdan uyandığım anı hatırlıyorumda sanki o an kestiler beni ya ne berbat bir acıydı o hemşire ağrı kesiciyi zor yetiştirdi ki acıyla uyanıp

kolumda ne serum bırakmışım nede altımda sonda hepsini fırlatıp atmışım 40 günde ağrı çektim abartmıyorum herkesinki bir değil işte

SiRiNe

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 26 Eylül , 2010, 16:46:27
Herkez sezeryana sanki kötüymüş gibi bakıyor çok ağrılı sızılı işte zor oluyormuş gibi..

Tabiki normal sağlıklı olanı ama durum el vermiyorsa tabiki sezeryan olcaksın.

Bende ne ağrı ne sızı oldu sezeryan ağrısı hiç çekmedim kolay ve rahattı. ;D

Iste canim kisiden kisye degisiyor bazilari cok rahat bazilarida cok kötu geciyor bunyeye bagli
Normal dogumdada böyleymis bazilari diyorki cok kolay oldu hemen cikti :k06:
Benim Anneannem ikinci cocugunu fark etmemis bile köyde hani evlerde evin önunde bir kac tane merdiven olur ya yusek degil ama alcak ordan inerken dayim cikmis yuvarlanmis
Hic ne bir sizi aci hissetmedim diyor tam inerken suyum geldi oglan cikti diyo :k06:

Balböceği

Tas gibiyim tas mubarek  :ehi: :ehi:

Catir catir doguracam anasini satim  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

SiRiNe

Alıntı yapılan: // BaLböceği // - 26 Eylül , 2010, 18:26:45

:ehi: :ehi: dogurr canimm dogurrr :toothy10:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

dogur bakem nası dogurcan  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

Taktim kafaya sanirim esim dogumda yanimda olcak

Mecbur girmesi gerekmis bu aralar valla icim bir hos  :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Biri dogururken bacaklari catir catir etmis ya  :ehi: :ehi:

o aklimda kalmis cok merak ediyorum en cok merak ettigimde bu  :ehi: :ehi:

birgül87

sadece bacaklarımı etmiş ilginç dogum yapan kadının butun heryeri çatırdıyo valla  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :toothy10:

Uploaded with ImageShack.us

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:hep catırdayacaz
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

**yeliz**

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: ççok güzel hareketler bunlar
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Alıntı yapılan: birgül87 - 26 Eylül , 2010, 22:06:26
sadece bacaklarımı etmiş ilginç dogum yapan kadının butun heryeri çatırdıyo valla  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :toothy10:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: oylemi bak bilmiyordum valla hazirlikliy olmaliyim ogune kadar zeyna olmam lazim kuvvet macunu yemem lazim  :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

eda büyük konuşma kız bi bakmışın sezeryan oldun  :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 26 Eylül , 2010, 22:14:03
eda büyük konuşma kız bi bakmışın sezeryan oldun  :-\
yok kiz ya zaten en cok tirstigim konu sadece sezeryan
kesilip dikilmegi kaldiramiyor dusuncelerim karnimi gordukce korkarim ben daha su yasima kadar dikisim yok  :nazar: :nazar: alttarafi onemsemiyorum en azindan agrisini ceksemde gormem  :-\

Balböceği

kendime gaz veriyorum ben gazi almassam nasil motive olurum kiz  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: