27 Nisan , 2024, 10:57:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

doğum korkusu

Başlatan duyguduygu, 14 Mayıs , 2010, 16:07:39

« önceki - sonraki »

Balböceği

hayirlisiyla su 9 ay geceydi benim icin dogumda neymisss  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
catir catir bagira bagira doguracam elbette  :ehi: :ehi:

su1023

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Bu korku sanırım beni" henüz çocuk sahibi olmaya hazır değilim'e" itiyor  ???  :k06:

Balböceği

Bu korku ben bekarken vardi  :ehi: :ehi: ya biri hamile diye duysam ben ne bilim sanki evliymisimde
benim niye olmuyor der gibisine tobe tobe  :ehi: :ehi: :ehi: simdi aman dogumda ney ben gayet gucluyumdur
hicmi anama cekmemisim dislerini SIKA SIKA dogurmus bizi  :ehi: :ehi: :ehi:

su1023

Umarım doğum kapıyı çalıncada aynı şeyleri düşünürsün  :ehi:
Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inş :amin:

Balböceği

ay insallah normalde guclu bir yapim vardir  :k06: :k06:
bi dusuk yaptim kurtaj oldum nerden baksan aksam yediden sabah 4 5 kadar sanci cektim oda ilac almasam
hala cekerdim ay allahim gostermesin ogunleri elimden gelse yorganlari yirtacaktim  :y25: :y25:

su1023

Kucağına yavrunu alınca acını unutursun (öyle diyorlar) ::)  :toothy10:
Düşük yapmanın sancısını duydum.doğumdan betermiş....Allah bir daha yaşatmasın :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: su1023 - 23 Temmuz , 2010, 00:27:03
Kucağına yavrunu alınca acını unutursun (öyle diyorlar) ::)  :toothy10:
Düşük yapmanın sancısını duydum.doğumdan betermiş....Allah bir daha yaşatmasın :amin:
insallahhh insallah  :amin: :amin: :amin: rabbim kimseye vermesinnn  :amin:

CeRoXiMo

Hafta 38, doğum korkusu yavaştan sarmaya başladı,
korku da değilde aslında, ne olacak, nasıl olacak bilmemenin
gerginliği. Bir durumu başkasında gözlemlemek ayrı,
birebir yaşamak ayrı. Ahhhh nasıl olacak acaba  :dontknow:

Balböceği

Sezeryandan cok tirsiyorum ben yafff  :-ooo

gülfer

doğumdan düşük beterse o zaman korkmam doğumdan çünkü saatlerce ne ağrıar ne sancılar çektim ıkına ıkına

çıkardım parçaları içimden düşük yaparken zaten benim normalde düşük yapar gibi adet sancım olurdu ve ilaç iğne bana vız gelirdi

kesmezdi ağrımı yani eğer o çektiğim sancılar gibiyse korkarım birde teyzem birgün ben  adet

olurken yanımdaydı yorgan yastık yatak parçalamadığım bir yer kalmamıştı o ağrılar içinde bana doğum sancısı bunun on

katı demişti o zaman çok korkmuştum

her ay çektiğim sancıların sonunda birşey yoktu ama bu ağrının sonunda meleğimi kollarıma alıp onun o mis kokusunu

içime çekmek var  :love7: bende kendimi böyle teselli edeyim  :'(

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: .·´¯`·-> BaLBoceqi - 15 Ağustos , 2010, 15:41:40

Aynen Balböceği, ben de
Herşey normal başlasa, öyle devam edip bitse keşke
Razıyım doğum sancısına, ameliyat, neşter, ameliyathane fikirleri beni çok geriyor.

Balböceği

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 15 Ağustos , 2010, 19:30:40
Alıntı yapılan: .·´¯`·-> BaLBoceqi - 15 Ağustos , 2010, 15:41:40

Aynen Balböceği, ben de
Herşey normal başlasa, öyle devam edip bitse keşke
Razıyım doğum sancısına, ameliyat, neşter, ameliyathane fikirleri beni çok geriyor.
aynen oyle valla  :icon_pale: :icon_pale:

Balböceği

Alıntı yapılan: gülfer - 15 Ağustos , 2010, 16:18:53
doğumdan düşük beterse o zaman korkmam doğumdan çünkü saatlerce ne ağrıar ne sancılar çektim ıkına ıkına

çıkardım parçaları içimden düşük yaparken zaten benim normalde düşük yapar gibi adet sancım olurdu ve ilaç iğne bana vız gelirdi

kesmezdi ağrımı yani eğer o çektiğim sancılar gibiyse korkarım birde teyzem birgün ben  adet

olurken yanımdaydı yorgan yastık yatak parçalamadığım bir yer kalmamıştı o ağrılar içinde bana doğum sancısı bunun on

katı demişti o zaman çok korkmuştum

her ay çektiğim sancıların sonunda birşey yoktu ama bu ağrının sonunda meleğimi kollarıma alıp onun o mis kokusunu

içime çekmek var  :love7: bende kendimi böyle teselli edeyim  :'(
insallah kolay dogum yapacannn  :amin: :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

hem normal dogum sancısı cektim hemde sezeryan oldum bu sanırım daha kötü  :-[ :-[ama en önemlisi suan melegim kucagım saglıklıyız ikimizde sonucta her acı unutuluyo her sıkıntı geciyo rabbim saglık versin yeter ki  :amin: :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

elif35

ben normal doğumdan değilde sezeryandan çok korkardım sezeryan olma ihtimalim çok yüksekti ama çok şükür normal doğum yaptım... elbette ağrın sancın olucak canından can kopuyor sonuçta ama bebek doğduğunda ne ilginçtirki bütün sancılar bıçak gibi kesiliyor sanki o anda doğan bebek değil sizsiniz aniden kesilir mi o sancı yaa acılı zor gerçekten çok zor ama muhteşem tarif edilemez bir duygu hani derler ya yaşayan bilir diye hakkatende öyle yaşayan bilir ....ve ben doğum yapalı 22 gün oldu annelik tarif edilemez derecede mükemmel bir duygu,derlerdio ağladımı sende ağlarsın diye doğruymuş o ağlarken bende çok ağladım sanki içim parçalanıyor o ağlarken  :y25: