08 Mayıs , 2024, 15:45:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Alıntı yapılan: tuğba rana - 23 Eylül , 2010, 00:47:47
bende yapim ya çocuklarla iyi olur ama ben böyle bişe yapacak olsam üzerime çıkarlar sanırım
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:k06: :k06:
yap kizz seninkiler yuruyorlar guzel halay cekerler, bizimkilerle henuz mumkun degil :k06: :k06: :k06:

gökse

slm arkadaşlar herkese iyi geceler ... yaaa ben zayıflayamıycam galiba bu gidişle .sıkıldığım zaman hemen bişeyler yemek istiyorum.yeme isteğini bitürlü kafamdan atamıyorum sıkılıp bunaldığım zaman yemek çekiyor aklımdan.gecenin bu saatinde bile çikolatalı ekmek yedim hemde kocaman :'( bu düşünceyi nasıl atarım kafamdan ya .sürekli aklıma yemek geliyo yaaaa :cildir:

βαlκιz

zamanla alışırsın canım hemen olmuyo herşey
bende en çok gece yiyorum valla poçalar çikolatalar gece gece canım makarna çekiyo yapıp yiyorum
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

meliss

duyguuuuuuuuuu ne zaman başlıyoruz haniiiiiiiiii  :k06: :k06:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

DİLVİN

Alıntı yapılan: gökse - 23 Eylül , 2010, 23:35:57
slm arkadaşlar herkese iyi geceler ... yaaa ben zayıflayamıycam galiba bu gidişle .sıkıldığım zaman hemen bişeyler yemek istiyorum.yeme isteğini bitürlü kafamdan atamıyorum sıkılıp bunaldığım zaman yemek çekiyor aklımdan.gecenin bu saatinde bile çikolatalı ekmek yedim hemde kocaman :'( bu düşünceyi nasıl atarım kafamdan ya .sürekli aklıma yemek geliyo yaaaa :cildir:
:caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

GÖKSECIMM ÇOKK KIZDIM SANAA

BENIM 4 KILO FAZLAM VAR YEMIYORUM SEN NASIL YIYORSUN ANLAMIYORUM

LÜTFEN BİDAHA YEME HEM EKMEK HEM ÇIKOLATAA  :D
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

βαlκιz

ben bi haftador kahvaltı yapmıyorum
dün yaptım okadar
akşama kadar bişey yemiyorum
akşamda az yiyorum
gündüz yiyemiyorum midem bulanıyo artık
göbekte eridi biraz  :laughing7:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

KUZEY

hımm ne güzel ben de şu koca göbeeemden kurtulmak istiyorum artık :D

DİLVİN

Alıntı yapılan: KUZEY - 24 Eylül , 2010, 10:29:56
hımm ne güzel ben de şu koca göbeeemden kurtulmak istiyorum artık :D
BENDE BENDEEEEE  :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

kızlar göbeeeeekten kurtulmanın en iyi yolu sabah aç karnına sıcak limonlu su içmek.. :icon_thumright:

benim hamile kalmadan öncce göbemm yoktu şimdi gören sezeryana göre fazla yok diyor..az kaldı oda gidecek dha zayıflim diye ayrı bir çabam yok ben şuan kendimi çok iyihiissediyorum :occasion5: :occasion5: :occasion5:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

AYNEN AYŞECIMMM

BENIMDE ÇOK ZAYIFLIM DIYE DERDIM YOK

SABAH AÇKARNINAMI İÇECEN

HEMEN İÇİM BARİ  :ehi: :ehi:

DER!N

DİLVİN

fıstık

sayın balkız hanım

kahvaltı yapmıyorum demek de ne demek kız akşama kadar aç olurmu :caca:

hastalanırsın valla bir iki lokmada olsa kahvaltını yap canım

мiŁenα.

evet sabaha ç karnına direk yağları yakıyor..

bir müddet yap farketcen selmcım.

gerek yok ama hayatim biz tıg gıbıyız :ehi:

gulooo fazla zayıflamaaa :caca:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

tamam canım içerim iş yerınde

daha kflemı bitirmedım fırsat bulamıyorum yemeğe   :)