08 Mayıs , 2024, 17:55:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: doğangüneş - 13 Aralık , 2012, 13:42:33
Ecesu basın sagolsun Cnm

Mekanı cennet olsun inşallah anneciğinin  :amin:

tşk ederim, amin inşallah

doğangüneş

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 13 Aralık , 2012, 14:44:51
:ehi: :ehi: :ehi: kız özo dayanamıyom ben her gün sabah okul kıyafetlerimi giyinmeden önce mutlaka tartılırım  :ehi: alışkanlık. baş ucumdan komodinimi kaldırdım baskülü koydum  :ehi:

Bendensin  :opucuk: :k06:

Balböceği

tweety0555

ılahı benımde banyomda ama pyle her gunde tartılmıyorum :suclu:

doğangüneş

ya uzmanlar tartılmayın diyorlar ama

bende şöyle bişey oluyor

tartılıyorum ya bakıyorum ki bi kaçyüz gr fazla geldim hemen daha az daha dikkatli yiyorum

bakıyorum ki bi kaçyüz gr az geldim sevinip ayy diyorum hazır vermişken daha da dikkat edeyim

yazık verdiğim boşa gitmesin daha da azmetmeme vesile oluyor

o yüzden her gün tartılıyorum ben de  :k06:

Balböceği

Yok be hiç iyi değil  :-\

Vücutta ödem oluyor o bile yansıyor tartıya  ::)

ayy

slmmm kızlar...size bişey dicem belki biliyosunuzdur.....
regliyken ne yersen ne kadar yersen kilo almıyormussun bi uzman demiş tv de arkadaşım izlemiş..ben denedim gördüm hakketen inandımm....
kaçamaklarınızı regl dönemine bırakınnnn :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Bilmiyorum hacı, genelde regl iken dikkat edin kilo alırsınız diye biliyorum.  :icon_scratch:

ayy

uzmanın biri demiş sankim dogru gibi geldi bana .yiyom yiyom bişey olmuyo  :ehi: :ehi:

kuzucuk

ayşecim ben de yemek yemeyi çok seven bir insanım sonunda 56tıyı da görü tartılar artık rejime başlayacağım  ama öyleyse şuan regli döneminde olduğum için biraz daha kaçamak yapam o zaman  :hungry:  :hungry:  :hungry:

ayy

yap annem yap  :ehi: :ehi: :ehi:sanırım metobalizma fazla çalışıyor bu dönem ondan almıyoz.
bende 53-54 gidip geliyorum rejim yapmıyorum ama kiloda almak istemiyorum..hoş saldım gitti ben kendimi yiyorum içiyorum kilo falan almıyorum çok şükür bu aralar :k06: :k06: :k06:

kuzucuk

iyiymiş senin kilon canım  :nazar:  ben su içsen yarıyor bu aralar sinir stres kendimi yemeğe verdim anam ne olcak benim halim  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

Balböceği

Maydonoz limon kürü varmış kızlar, onu deneyeceğim..

Ocak ayı icinde  :muzz:  işe yarıyormuş bakalım  :suclu:

ayy

Alıntı yapılan: kuzucuk - 15 Aralık , 2012, 13:44:47
iyiymiş senin kilon canım  :nazar:  ben su içsen yarıyor bu aralar sinir stres kendimi yemeğe verdim anam ne olcak benim halim  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:
kafayı neye takarsan beyinde o yönde etkiliyor kuzum unutma ..
beyne de çaktırmadan olmuyorki anacım  :k06: :k06: :k06:
bende öleydim bir ara ne yersem yarıyor araya başka dertler girince ve kiloları unutunca  ip gibi oldum rabbim büyük dertler vermesin kimseye :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kuzucuk

Aminnnnn canım Allah  büyük dert vermesin  :amin:  :amin:  :amin: ben de evlenmeden önce inceciktim evlenip çocuk istemeye başlayınca biraz kilo aldım eşimin de benden kalır tarafı yok bebiş var gibi göbüş oldu   :ehi:  :ehi:  :ehi:  eve koşu bandı aldık ne zaman spora başlasam hep acaba bebiş var mı zarar verir mi falan düşünceleriyle bırakıyom ama bu hafta başlıyom spora  :basardim: gitsin kilolar gelsin bebişler  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby: