Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

minis33

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 21 Nisan , 2012, 09:26:54
kızlaaaaaaaaaar ya bişi sorucam.burdaki anneler emzirmiyormusunuz artık.nasıl diyet yapıosunuz. :dontknow: :dontknow: ben bi kaç gün azaltayım dedim sütte aksamalar oldu.bu yüzden napcamı bilemiyorum.aslında sölemesi ayıp 10 kg fazlam var  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

bende bu soruyu soruyorum sizlere :)
emziriyorum kızımı ve evdeyim sürekli kesemiyorum boğazımdan sütüm azalır diye kokuyorum ekmeği artık kepek yiyorum asitli içecekler içmiyorum ancak bunlara dikkat edebiliyorum benimde 5 kilo fazlam var eskiye göre :(

tweety0555

emzırende var emzırmeyende arkadaslar ...ama su bır gercek sutu yapan sudur ...su ıctıgınız muddetce hıc bırsey yemesenızde sutunuz olur...ama kesene kadar bekleyedebılırsınız...

Dilara Ebrar

21 Nisan , 2012, 13:40:22 #5372 Son düzenlenme: 21 Nisan , 2012, 13:42:18 Dilara Ebrar
Alıntı yapılan: tweety0555 - 21 Nisan , 2012, 12:45:34
emzırende var emzırmeyende arkadaslar ...ama su bır gercek sutu yapan sudur ...su ıctıgınız muddetce hıc bırsey yemesenızde sutunuz olur...ama kesene kadar bekleyedebılırsınız...

evet süt olur ama dusduru bişi olur.ben bakıyorum mama bembeyaz benim sütüm sapsarı.duru duru süt çocuğu tok tutmaz aynı zamanda çokta besleyici olmaz.tabi tercih meselesi.sadece su iç hiç bişi yemem nasıl süt oluyorsa  :dontknow: ama her bünye farklı demek . :tongue3: :tongue3: :tongue3:

yeşillik su ve süt çok süt yapıyor sadece bunları tüketin diyenlerde var ama ben çok mantıklı bulmuyorum.löp löp ekmek yemekte olmaz mutaka.ama süt için dengeli beslenme olması gerek.diyetisyenlerin çoğu emziren annelerin zaten belli bi kalori fazla almaları gerekiyor diyor.buda diyetteyken mümkün olacak bişi deil. ??? ??? ???

tabi kimi sadece su içer dolu dolu süt olur bebiş bol bol emer.öle bi bünyede malesef bende yok  :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Dilara Ebrar

şu da bir gerçekki 10 kg fazlam var  :cildir: :cildir: :cildir:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

susanna

kızlaaaaaaaaaar ya bişi sorucam.burdaki anneler emzirmiyormusunuz artık.nasıl diyet yapıosunuz. :dontknow: :dontknow: ben bi kaç gün azaltayım dedim sütte aksamalar oldu.bu yüzden napcamı bilemiyorum.aslında sölemesi ayıp 10 kg fazlam var  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
canimcim benim enbuyuk diyetim kizimi emzirmek  :love9: aburcuburu kesmek haricinde yememden kesmiyorum  :hungry: saglikli bana ve sutume yariycak seyler yiyorum tabii abartmadan  ::)

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: susanna - 21 Nisan , 2012, 14:25:43
canimcim benim enbuyuk diyetim kizimi emzirmek  :love9: aburcuburu kesmek haricinde yememden kesmiyorum  :hungry: saglikli bana ve sutume yariycak seyler yiyorum tabii abartmadan  ::)

canım benimde şuan yaptığım bu zaten .ama sadece bunu yaparak kilo veremiyorum haliyle.hani emzirdikçe kilo verirsin falan deniyorya bende bi yerde okumuştum aslında insan bünyesi 2-3 aydan sonra emzirme modunada alışıyormuş. :-\ :-\ :-\ keşke ev hanımı olsaydımda bende dolu dolu yiyip oğlumu emzirseydim .ama iş olunca sadece gündüz 2 kez sağarım bide akşamları emer o kadar.böle bölede zaten bırakır gider  :y25: :y25: :y25: :y25:

Lă_Tăhzen!

Emziren anneler bence sizler şuanda bebeginizi dülşünün ve kılolarınızı unutun elbet gıdecek o kılolar yeme içmenizden kısmayın sutunuz azalırsa uzulursunuz  bebeginiz emzirdikten sonra baslarsınız dıyete

fıstık

LEEEEEEYYYYYYNNNN BURANIN SORUMLUSU KİMMMMMM  :caca: :caca: :caca: :caca:

ÇABUK GELSİN BURAYAAAAAAAAAAAAAAA :director: :director: :director:

BEBEĞİ 6 AYLIK OLANA KADAR KİMSE REJİM LİSTESİNE ALINMIYO BİLMİYOMUSUNUZZZZZZZ

HEY GİDİ HEY BENİMZAMANIMDA BÖYLEMİYDİİİİİ

°•.ℓανιηуα.•°

canım acele etme.. ben oğlum 8.5 aylık olduğunda bi spor salonuna yazıldım. ama yeme içmeden hiç kesmedim  :k06:

bir ayda 4 kilo verdim ve 40 cm inceldim. şimdi doğum öncesi kiloma dönmeme sadece 1 kilo kaldı.

daha da vereceğim :icon_thumright: ama spor yaparak. aksi taktirde sütüm bol su içerek olur ama sütün kalitesi de önemli. aç kalarak verme kilo. hem zaten aç kalarak verirsen bölgesel kiloların kalır.

bebeğin 1 yaşına gelene kadar bence kiloları dert etme.

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 21 Nisan , 2012, 19:14:03

canım acele etme.. ben oğlum 8.5 aylık olduğunda bi spor salonuna yazıldım. ama yeme içmeden hiç kesmedim  :k06:

bir ayda 4 kilo verdim ve 40 cm inceldim. şimdi doğum öncesi kiloma dönmeme sadece 1 kilo kaldı.

daha da vereceğim :icon_thumright: ama spor yaparak. aksi taktirde sütüm bol su içerek olur ama sütün kalitesi de önemli. aç kalarak verme kilo. hem zaten aç kalarak verirsen bölgesel kiloların kalır.

bebeğin 1 yaşına gelene kadar bence kiloları dert etme.

evet tatlım bencede öle.her ne kadar yaz gelsede bu kilolar beni bunaltsada yapmamam gerek. :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3: hamilelik öncesi kiloma dönmem için 4 kg vermem gerek.ama işin kötü tarafı ben kiloluyken hamile kaldım.bu yüzden 10 kg verme başka bahara kaldı  :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

nehirmiray

kızlar ben 1 kilo almışım ya...ama emzirdiğim için diyet yapmıyorum...işe de başladım...6 aydan sonra göbek iner diyorlar...görcez bakalım...daha adet de olmadım...ama yinede az da olsa mekik çekmeye çalışıyorum...umarım daha fazla kilo almam ...  :crybaby2: :sad1: :dontknow:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: nehirmiray - 21 Nisan , 2012, 22:47:30
kızlar ben 1 kilo almışım ya...ama emzirdiğim için diyet yapmıyorum...işe de başladım...6 aydan sonra göbek iner diyorlar...görcez bakalım...daha adet de olmadım...ama yinede az da olsa mekik çekmeye çalışıyorum...umarım daha fazla kilo almam ...  :crybaby2: :sad1: :dontknow:

anaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam ben yine işe başlayınca o tempoyla gider kilolar diyodum yaaa  :-ooo :-ooo :-ooo  ama çok şükür benim adet  2 ay sonra düzene girdi.her ay oldu yani.göbek bıngıl bıngıl sarkma göbeği var.oda sporla gider.ne diyet nede adet  :cildir: :cildir: olsun yarım mekik işe yarar belkim  :tongue3: :tongue3: :tongue3:

susanna

kizlar bu sirkeli su nasil yapiliyo bileniniz uygulayaniniz varmi  :icon_scratch:

sirtim yuzunden 2-3 gundur mekikte cekemez oldum bide sansimi sirkeli suda deneyeyim  :dontknow:

susanna

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 21 Nisan , 2012, 16:36:26
Alıntı yapılan: susanna - 21 Nisan , 2012, 14:25:43

canım benimde şuan yaptığım bu zaten .ama sadece bunu yaparak kilo veremiyorum haliyle.hani emzirdikçe kilo verirsin falan deniyorya bende bi yerde okumuştum aslında insan bünyesi 2-3 aydan sonra emzirme modunada alışıyormuş. :-\ :-\ :-\ keşke ev hanımı olsaydımda bende dolu dolu yiyip oğlumu emzirseydim .ama iş olunca sadece gündüz 2 kez sağarım bide akşamları emer o kadar.böle bölede zaten bırakır gider  :y25: :y25: :y25: :y25:
hic oyle dusunme en yakin arkadasim calistigi halde hem emzirip hem sagdigi sutlerle 2 yasina kadar besledi oglunu sen emzirmek iste yeterki
ben 5. aydan sonra zayiflamaya basladim oyle cok cok gitmiyo tabiki ama yavas yavas eridigimi hissediyorum  :k06:

muhribe

şu an 63.5 kiloyummmmm  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

son 500 gram kaldı hedefime  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

beni bu şekilde ekleyin kızlar sayfaya

tatilden dönüşte tekrar devam edicem  :opucuk: :opucuk: :opucuk: