28 Nisan , 2024, 04:57:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Misafirliğe gittiğiniz yerde nelere sinir olursunuz :))

Başlatan βαlκιz, 04 Şubat , 2010, 01:56:36

« önceki - sonraki »

βαlκιz

bennngittiğimiz yerde ev sahibinden herhangibirinin uyumasınaaaa sinir olurumm..
evsahiplerinin tartışmasına sinir olurum...
evini anlata anlata eşyalarının markasını fiyatını saya saya bitiremeyenlere sinir olurum...
eve şunu alcam bunu yapcam diyene sinir olurum..
bana ne kardeşim ne yaparsan yap ben mimarmıyım bana ne anlatıyosunn başka konuşcak bişey yokmuuu  :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

balkızın soyledıklerıne katılıyorum ekstradan bı kaç bısey ekleyeyım  :k06: :k06:

aynı yemegı ıkı gun yedırırse yemem   :igrenc: :igrenc:

banyosunun kırlı olmasına sınır olurum :cildir: :cildir:

ben gelmeden sofrayı hazır etmesını ısterım eksık bısey bırakmasın ama ben geldıkten sonra yemek yapmaya başlarsa benden kırık not alır bı daha da gıtmem

çocukları yaramaz olmamlı çok ses çıkarmamalı  :caca: :caca:

çunku bana gelen mısafıre asla iş yaptırmam herseyını mısler gıbı yaparım çok ıyı mısafırperver oldugumu soylerler annemden geçmiş bana  :muzz: :muzz:

selmay

...........kendini ve cocuklarini surekli oven ev sahipleri cok sinir...... ve aldiklarini ve lacaklarini sayip duran insanlar en önemliside misafirinden sikilipda ssaate bakana ev sahibleri cok sinirime gidiyo..

selmay

en nefret ettigim seyi aciklayayim burda kendi evinde cocugu bisey ellerse döven ama misafirlikte ellerse görmemzlikten gelen annelere sinir oluyorummmmmmmmmmmmmmmmm.........

βαlκιz

bide evinde çocukları varsa benim çocuklarımı kucaklamaya çalışmalarına elleyip rahatsısz ettikleri halde ses çıkarmayanlaraa sinir olurum...
bide beni bırakıp yemek yapmaya kalkarsa çamaşır asarsa sinir olurummm
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

mısafırlıge gıttıgımde nedense ıstahım çok acık olur hıç aklımda olmayan seyler canım çeker  :BangHead: :BangHead:

selmay

benim tam tersi  huyumdur  kimsenin evinde tuvalete girmem ve asla istahim olmaz zor zar ucundan falan bakarim  ..........

βαlκιz

bende yemek yiyince karnım agrır küçüklüğümden beri böylee
azıcık koyun dememe ragmen ye ye iki çocuk bakıyosun ye yee demezlermiii sinir oluyorummm  :cildir:

___kıymık___

gıttıgım evde
ıkramdan sonraa
sankı arkasından kovalıyorlarmış gıbıı
mutfaga gırıp tabakları toplamalarından gıcık olurum
:icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

dynamis

yazılanları okudukça daha önce sinir olduğum şeyler aklıma geldi.ben gittiğim ev temiz değilse sinir olurum tuvalet,mutfak vs.içimden birşey yiyip içmek gelmez.eskiden o kadar aldırmıyordum ama oğlumdan sonra kolay kolay kimselere gitmiyorum.insanlar çocuklarını uyarmıyor bebeğe dikkatli davranın diye.dışarıdan gelen elini yüzünü yıkamadan bebeği kucağına almaya kalkıyor  :caca: :caca:vs.en iyisi bebekli insanın samimi olmadığı bir yere gitmemesi

ZyNp

bende temız olmayan evlerden cocuk oyuncaklarının ortalarda dolandıgı evlerden ,ıkramlar yendıkten sonra hemen masayı kaldırırlar ya ona sınır olurum bide gıdıp yıkamaya falan kalkanlar var.ay durun ıkı dk keyıf yapalım mısafırın gıtsın yıkarsın ayy

Balböceği

bir temiz olcak iki misafire iyi davranan yani misafir perver olcak  :opucuk:

ponçik

ben pek kolay sinir olmam ama, yemekli misafirliğe gittiğimde karnımızın aç oldugunu bile bile saatlerce muhabbete tutan o sırada ikramda bulunmayan, en azından bir kahve bile yapmayan ev sahibine sinir olurum, hele bir de sofra hazır değilse  :caca:
aslında sinir olmak denmez ama kendimi gergin ve huzursuz hissederim  :-\

βαlκιz

Alıntı yapılan: ...sema... - 04 Şubat , 2010, 11:14:17
gıttıgım evde
ıkramdan sonraa
sankı arkasından kovalıyorlarmış gıbıı
mutfaga gırıp tabakları toplamalarından gıcık olurum
:icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:
he bak bunu çoğu gittiğim yerde yapıyolar hemen toplayıp yıkamaya başlarlar bekle biz gidelim acelen ne öyle olunca kalkıp giderim valla hiç beklemem onu