28 Nisan , 2024, 17:00:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Misafirliğe gittiğiniz yerde nelere sinir olursunuz :))

Başlatan βαlκιz, 04 Şubat , 2010, 01:56:36

« önceki - sonraki »

.:.Zamansız.:.

SiRiNe

temizlik hastasi paranoyak ev sahiplerinden hic hoslanmiyorum,bir komsum vardi evine gittimde devamli ay canim koltuguma yavas otur , seyy duygucum masaya dikkat aman cay felan dokulmesin....duygucum kizim korkuyor fazla yuksek gulmeyelim :igrenc: :igrenc: cok yazik oldu cunki hic gitmiyorum artik ona , demekkki hastalik olmus artik onda bu pisikolojik kadinin evinde bir dantel ters dursa vitrinde illa duzeltecek onu ???

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ°Duygu°ღ♥ღ° - 08 Mart , 2010, 23:05:06
temizlik hastasi paranoyak ev sahiplerinden hic hoslanmiyorum,bir komsum vardi evine gittimde devamli ay canim koltuguma yavas otur , seyy duygucum masaya dikkat aman cay felan dokulmesin....duygucum kizim korkuyor fazla yuksek gulmeyelim :igrenc: :igrenc: cok yazik oldu cunki hic gitmiyorum artik ona , demekkki hastalik olmus artik onda bu pisikolojik kadinin evinde bir dantel ters dursa vitrinde illa duzeltecek onu ???

:ehi: sıyrık kadın

Bende temizlik hastası bi insanım ama temizlerken ..yani misafirim gelmiş dğaıtmış sçmış hiç umrumda olmaz :ehi: gidince hallederim nasıl olsa diye düşünürüm. misafirimi huzursuz etmek istemem...

βαlκιz

Alıntı yapılan: SiRiNe - 08 Mart , 2010, 23:05:06
:-ooo :-ooo ayyy öyle bi tanıdıgım falan olsaaa
amma dalga geçerdim onla
heryeri batırırdımm  :ehi: :ehi: kalpten giderdi kesinn  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

ツgöçmen_54 ツ

elif35

evin temiz olmamasına sinir olurum,misafirliğe gittimmi ikram olcak ben genelde misafirliğe gittim mi karnım aç giderim huyum böle  :ehi: :ehi: kimi insanalrda var yeni bebekleri varsa insan ister istemez sevmek ister sakınan insanlara sinir olurum ayy biz sessiz konuşuyoruz bebek rahatsız olmasın korkup sıçrıyo sonra ayy şimdi uyuttum valla kucağa alışmasın diye biz kucağa almıyoruz ben en çok bunlara sinir olurum kalkıp bebeği hallaç pamuğu gibi ordan oraya atmıcaz ya biraz koklayıp yerine koycaz gıcık şeyler nolcak  :caca:

βαlκιz

Alıntı yapılan: yağmur10 - 23 Mart , 2010, 01:19:14
evin temiz olmamasına sinir olurum,misafirliğe gittimmi ikram olcak ben genelde misafirliğe gittim mi karnım aç giderim huyum böle  :ehi: :ehi: kimi insanalrda var yeni bebekleri varsa insan ister istemez sevmek ister sakınan insanlara sinir olurum ayy biz sessiz konuşuyoruz bebek rahatsız olmasın korkup sıçrıyo sonra ayy şimdi uyuttum valla kucağa alışmasın diye biz kucağa almıyoruz ben en çok bunlara sinir olurum kalkıp bebeği hallaç pamuğu gibi ordan oraya atmıcaz ya biraz koklayıp yerine koycaz gıcık şeyler nolcak  :caca:
aynen canım bikaç kere banada oldu bebek görmeye gidiyoruzz haberleri var bebegi uyutmuşlarr
sonra bebek büyüdü yine gittik bebek 7 aylık falan ee nerdee şimdi uyuttuk sabahtan beri uyumadııı falan filaann  :-\
du bakim yarın bebek görmeye gitcezzz bakalım orda napcaklarrr  :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

✿sweet_sweet✿

ben misafirlige gitmeyi pekk sevmemm.. ama davet etmeyi cokk severimm..  :D :D :D :D :D birisine gittigim zamandaa en sinir oldugum sey insanlarin herhangi bir  konuyla ilgili merakli sorular sormasi olur 8) 8)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ...sema... - 04 Şubat , 2010, 11:14:17
gıttıgım evde
ıkramdan sonraa
sankı arkasından kovalıyorlarmış gıbıı
mutfaga gırıp tabakları toplamalarından gıcık olurum
:icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:
eğer ben misafirim 1-2 saat sonra gidecekse hiç toplamamda toplatmamda,gidene kadar vakit geçirelim derim
ama yameğe gelirse ve ardından çay tatlı,meyve ikram edeceksem kimse kusura bakmasın ama mutfağımı toplamak zorundayım
en azından makinaya koyarım bulaşıkları,çünkü tezgahın üstü dolu olursa,rahat ikram edmem diğerlerini...
bazende misafir kaşınıyo,geçen gündüz oturmasına geldi komşulr,burda 6da hava kararıyo,yarısı kalktı 6da falan.diğer yarısı ,5 oldu gitmiyorlar,6oldu hala evdeler,7 oldu kıpırdayan yok,eee akşam oldu mutfak dağınık akşam yemeği yapılacak,onlar otururkn şakur şukur mutfağı toplamaya başladım,biri kalktı çok şükür diğeri hala duruyo,offf
gelde misafir varken iş yapma,gündüz gelipte akşama kalana gıcık oluyorum,oda kaldı akşama

elif35

Alıntı yapılan: ☆☆BaLkIzZ☆☆ - 23 Mart , 2010, 01:23:09
Alıntı yapılan: yağmur10 - 23 Mart , 2010, 01:19:14
aynen canım bikaç kere banada oldu bebek görmeye gidiyoruzz haberleri var bebegi uyutmuşlarr
sonra bebek büyüdü yine gittik bebek 7 aylık falan ee nerdee şimdi uyuttuk sabahtan beri uyumadııı falan filaann  :-\
du bakim yarın bebek görmeye gitcezzz bakalım orda napcaklarrr  :k06: :k06:

valla bilmiyorum ben neden öyle yapıyorlar ama ben gerçekten çok sinir oluyorum geçen sene eşimin bir arkadaşı var eşi doğum yaptı gittik aldık hediyemizi de çok tatlıydı bir kızı olmuştu kaynanası falan vardı kadının neyse ben aldım kucağıma seveyim biraz diye ben bebekleri kolay kolay öpmem koklarım yüzünü severim kucağımda duruyo kadın geldi ayy ben bir alayım sen yorulmuşsundur  :cildir: anaa bir sinir oldum ne yorulcam ben altı üstü 3 kilo bişey dicektim al çıktığı yere sok tövbe tövbe sonra biz gidene kadar kadın kucağından kimseye vermedi  yazık arkadaşda sinir oldu ama napsın kaynanası bişey diyemedi bende o kadın ordayken bir daha gitmedim o yokken gittim bol bol sevdim  :ehi:

βαlκιz

bende şimdi geldim ilk defa gitmiştik evlerine
gayet güzel agırladılarr
bebegi pek kucaklamadım çok aglıyoduu
:-ooo :-ooo
ama anası iyi davrandıı
bende kucagıma vermezlerse alırlarsa sinir olurumm
ben gelene hiç öyle yapmadım
gelende zaten kucaklamazdı küçükler diyee  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

Wunsch

Ben de misafirlik sırasında maç ya da haber açılmasından, ya da politik sohbetlerden hoşlanmıyorm.
Ayrıca ben istemediğimi söylediğim halde gene de hazırlanan yiyeceklerin ya da çayın getirilmesine
sinir olurum. Bir de başka evde su içemem. Çünkü genelde çeşme suyu getiriliyor. 

Demet_dk

bi yere davet edildiysem yemeğe vs
eğer benden başka misafirlerde varsa ve beim bundan hebrim yoksa çok sniri olurum

mesela eşimin abisi yemeğe davet etti bizi bi gittim bizden başka bütün sülale orda
zaten küçük bebeğim var rahat olamıyorum milleti ne diye çağırıyosun  :violent1: :violent1:

βαlκιz