28 Nisan , 2024, 01:29:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Misafirliğe gittiğiniz yerde nelere sinir olursunuz :))

Başlatan βαlκιz, 04 Şubat , 2010, 01:56:36

« önceki - sonraki »

Demet_dk

___kıymık___

bazı tembel ev sahıbı kadınlar 2 mısafır de aradan cıksın dıye bırbırlerıyle alakası olmayan başkasını cagırmalarından nefret ederım

gecnlerde bı tanıgım ev aldı
gıtmek ıcın aradım aa tabı gel ıı olur oturur muhabbet ederız dedi
bı gıttım şoook yenı apartmandakı komsularıda gelmek ıstıyomuş
onlarıda cagırmış :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

aslında ıı oldu onunla sohbet edecegıme
tesadüfen lıse arkadasımda komşusuymuş
hep onunla sohbet ettık :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

Balböceği

Benim en cok sinir eden sey temizlik

gittgim yerinde benim gibi temiz olmaisni isterimmm yoksa midemde almiyor yediklerimii

oldu bitti pis insanalrdan gicik aldimmm eltimin biride cok piss ya rabbim el ayak vermiss deterjan diye bisey

var yan gel yatmak nedirki kalksan iki evini temizlesen biyerinmi incir allahin mallari gerzeklerrrr  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

Bide beni tiye almayan ev sahiplerine uyuz olurummm yada seninle degilde baska biseyle ugrasanana uyuz olurummm

yada ogun geldigini gelecegini bile bile ya bisey harlamamis olmasi yada evi pis olmasiii  :cildir: :cildir: :cildir:

çağınım

beni en sinir eden şey kalabalık ise herkesiz bi ağızdan konuşması bide herkesin nedense başka mevzulardan konuşması ne alakaysa bi türlü anlayamam o olayı  :toothy10:

___kıymık___

ikram tabagımı bıran önce kaldırmak isteyen ev sahibesinden nefret ederım :cildir: :cildir: :cildir:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

nisan rüzgar

sürekli çay  dökeyimmi diyen ev sahibine sinir olurum ..ben içmesem çay kasıgımla kapatırım zaten :k06: :k06: :k06:

cemre58

mutfağı banyosu üstü başı kirli ise sinir olurum bi daha da gitmem..
kendini çocuklarını sürekli övüyorsa sürekli kocasını anlatıyorsa deliririiimmmm :cildir: :caca:

Balböceği

Alıntı yapılan: __sema__ - 20 Nisan , 2010, 09:43:08
ikram tabagımı bıran önce kaldırmak isteyen ev sahibesinden nefret ederım :cildir: :cildir: :cildir:

aman sen yeee bende oyleyimdirrr bide senden medet umandan yardim iyidir tamada

hep yardim olmazkkiiii valla gecen birine gittim hicbisi yapmadimmmm kendiside ay yoruldum suram agridi buram agridi diyor utanmadannn

nisan rüzgar

şu sıalar birine çok sinir oluyorumm...gidince evinin hali perişan zaten pislik içinde :k06:daahala hava atmıyomuu...şunu yaptrcam yok bilememne sen önce evini bi temizle piss karıı :cildir: :ehi:

yildiz168

ben gittiğim yerde tuvalet temizliğine çok ama çok takılırım, bide baştan sağma yapılmış yemeklere, masada peçete olmamasına , sürekli yere bişi dökülmesin diye kollayanlara , bide sevmediğim istemediğim bişeyi zorla tabağıma koymaya çalışanlara :laughing7:

asalet05

bende ağzımdan laf almaya çalışan ev sahibinden sürekli aile ilişkilerimizi inceler açık ararmışcasına soranlardan benimle sohbet edeceği terde mutfakta zaman geçirenlerden nefret ederim
Allah herkesin gönlüne göre versin...

tuba_hkn

10 Haziran , 2010, 16:22:38 #56 Son düzenlenme: 10 Haziran , 2010, 16:27:39 tuba_hkn
Alıntı yapılan: Mother of Twins - 08 Mart , 2010, 23:05:06
temizlik hastasi paranoyak ev sahiplerinden hic hoslanmiyorum,bir komsum vardi evine gittimde devamli ay canim koltuguma yavas otur , seyy duygucum masaya dikkat aman cay felan dokulmesin....duygucum kizim korkuyor fazla yuksek gulmeyelim :igrenc: :igrenc: cok yazik oldu cunki hic gitmiyorum artik ona , demekkki hastalik olmus artik onda bu pisikolojik kadinin evinde bir dantel ters dursa vitrinde illa duzeltecek onu ???

ben de sinir olurum böyle temızlik hastasi kişilere. bir komşum vardı evde tüm odaların terlikleri ayrıydı :ehi: yeni yanıştıgımız günlerde  kek  yaptım götürdm kadın tabagımı yıkamıs poşetede sasrmıs koymus masanın üstüne cıkıyorum kapıdan "saol cnm" dedi.  ben de ayakkabımı giyecegım ya, vestıyerın ustune koydum alllahhım kadın bi çığlık attı "ne yaptın oraya konur muuuu" diye  korkudan ne yapacagımı bılemedım  "ne oldu kı?"  dedım neymıs orası vestıyermıs! sanki üzerinde kirli ayakkabılar var ben de onun üstüne koydum ki poşette tabagım :ehi: sanki poşette mikrop yok!!! gerci böyle kişiler posetı bile camasır suyunda yıkıyorlardır  :k06: zaten o ilk ve son gidişim oldu kadına.

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

**fatoş**

sürekli kendini evini eşini öven habire ( olmayan ) aşk hikayelerini vs anlatan ayy şekerim eşim bana şunu aldı deyip getirip gözüme  sokan herşeyi kendi çok bilir edasıyla dolaşan aslında yemekten temizlikten bihaber olup seni görünce prof. kesilenlerden nefrett ederimm :cildir: :cildir:

fıstık

çok titiz insanların evine gitmeyi sevmiyorum dikkat ettikçe bişeyler dökersin çünki

çok konuşup sana fırsat vermeyen kendi söyleyip kendi dinleyenlerin evinede gitmekten hoşlanmam

birde pis insanların evine gitmem

Demet_dk

Alıntı yapılan: fıstık - 11 Haziran , 2010, 01:41:06
çok titiz insanların evine gitmeyi sevmiyorum dikkat ettikçe bişeyler dökersin çünki

çok konuşup sana fırsat vermeyen kendi söyleyip kendi dinleyenlerin evinede gitmekten hoşlanmam

birde pis insanların evine gitmem
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

devamlı benim çocuğum bunu yapıyo böyle yiyo böyle içiyo her haltını dinlemekten hoşlanmam
akıl vermeye çalışanlardan hiçççç hoşlanmam