27 Nisan , 2024, 21:54:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Misafirliğe gittiğiniz yerde nelere sinir olursunuz :))

Başlatan βαlκιz, 04 Şubat , 2010, 01:56:36

« önceki - sonraki »

SiRiNe

ev sahibi benimle ilgilenmezse gercekten cok kirilir ve rahatsiz olurum, madem ilglenmeyeceksin misafir kabul etme degilmi :-\

___kıymık___

sadece kendı konuşan
bana fırsat  vermeyen ev sahıbınee
bırde;
ıkram ettıgınden kendı almayıp benım yememı seyreden evsahıbıne
gıcık olurum
:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

Balböceği

Alıntı yapılan: ...sema... - 06 Şubat , 2010, 12:05:57
sadece kendı konuşan
bana fırsat  vermeyen ev sahıbınee
bırde;
ıkram ettıgınden kendı almayıp benım yememı seyreden evsahıbıne
gıcık olurum
:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

gökkusağı

bende balkıza katılıyorum kendini evini çocuklarını kocasını öven ev sahiplerine sinir olurum başka konuşacak konu yokmuş gibi.bide benden büyük birinin evine gittiğimde bana ev hayatıyla ilgili nasihat vermeye kalkan ev sahiplerini sevmem.demirden korksam trene binmezdim sana mı kaldı bana akıl vermek demek geliyor bazen içimden  :cildir: :cildir: :cildir:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

bakın size bişi anlatım ben burda 3 komşumla çok samimiyim hadi çay koy ben geliyom kahve yap ben geliyom yada çat kapı gelir gideriz geçtiğimiz yaz berdivenleri yıkıyorum 3 kat yıkıyorum birde aşada çiçekler var onalrı yıka temizle pakla baya yoruluyorum sıcaktan beynime güneş bile geçiyor samimi oldugum komşunun kızı kola almış geliyorgeliyom sie kola içmeye dedim gittim kola geldi afedersiniz sidik ğibi gazı ğitmiş bune ya dedim evelsi ğünkü kola dedi içmedim hadi ben kaçar dedim geldim evime  :ehi:

gökkusağı

Alıntı yapılan: ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ - 06 Şubat , 2010, 12:59:38
bakın size bişi anlatım ben burda 3 komşumla çok samimiyim hadi çay koy ben geliyom kahve yap ben geliyom yada çat kapı gelir gideriz geçtiğimiz yaz berdivenleri yıkıyorum 3 kat yıkıyorum birde aşada çiçekler var onalrı yıka temizle pakla baya yoruluyorum sıcaktan beynime güneş bile geçiyor samimi oldugum komşunun kızı kola almış geliyorgeliyom sie kola içmeye dedim gittim kola geldi afedersiniz sidik ğibi gazı ğitmiş bune ya dedim evelsi ğünkü kola dedi içmedim hadi ben kaçar dedim geldim evime  :ehi:

inanmıorum yaaa bide sölemiş yüzsüz   :violent1: :violent1:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

βαlκιz

gittiğim yerde ev sahibinin dizisine yada filme dalamsına sinir olurum ....
misafirin var kapat tv izleme  :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

nisan rüzgar

bende .... sanki diken üstünde oturan ...hadi kalk git diycekmiş gib davranan ...bnm yanımda iş güç yapanlara sinir olurum..... çok yakın bile olsa bu ayıpp çünkü bende dayanama hadi beraber yapalım derim bütün gün gider :toothy10: :toothy10: böle bişi geldide basıma artık yalnız gitmiyom oraya :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

ya ben geçen gün  çocukları eşime bırakıp arkadasımın dogum gününe gittim 1 sokak var aramızdaa.
orda tanımadıklarımda vardı hiç konuşmadım onlar konuşsa konuşıurdumm.geçen gün yine bir araya gelmiş ordaki kadınlar birtanesi gülşah çok güzel kızz demiş..digeride oneki kadın olsun yaa öyle süslenip püslenince karı olunmaz demiişş  :cildir: çocukları eşime bıraktım diyee ohhhhhh nerden bulmuş öyle kocayı söylesin bizde sipariş verelim demişş ..
deli oldumm kadını görsemm azının payını vercemm ..yollim kocamı birgün sana dicem valla. azmışmı nee sataşıcak yer arıyo benim karılım ona kaldı sankiii. :caca: :caca: :caca: :caca:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 16 Şubat , 2010, 20:11:14
ya ben geçen gün  çocukları eşime bırakıp arkadasımın dogum gününe gittim 1 sokak var aramızdaa.
orda tanımadıklarımda vardı hiç konuşmadım onlar konuşsa konuşıurdumm.geçen gün yine bir araya gelmiş ordaki kadınlar birtanesi gülşah çok güzel kızz demiş..digeride oneki kadın olsun yaa öyle süslenip püslenince karı olunmaz demiişş  :cildir: çocukları eşime bıraktım diyee ohhhhhh nerden bulmuş öyle kocayı söylesin bizde sipariş verelim demişş ..
deli oldumm kadını görsemm azının payını vercemm ..yollim kocamı birgün sana dicem valla. azmışmı nee sataşıcak yer arıyo benim karılım ona kaldı sankiii. :caca: :caca: :caca: :caca:

kız sabah sabah ne güldürdün beni  :ehi: hasetinden çatlamıştırda o ondan öle demiştir :ehi:
böyle insanlara bende sinir oluyorum.

ben titiz bir insanım. her yerde birşey yiyemem. gittiğim evde temiz olması gerekiyor. yoksa ağzıma lokma koymam. tualetede gitmem.
misafiri severim, ilgiliyimdir, dökerim herşeyi, gittiğim yerde de aynısı olucak diye bir kaide yok ama kuru çaydan nefret ederim  :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: ☆☆BaLkIzZ☆☆ - 16 Şubat , 2010, 20:11:14
sok oldummm mahalle karisi nolcak o diyen salla ama yuzune vur anacimmm
yerde kalmasin lafinnnn sukur bizim burda dedikodu yok birbirimizi yiyoruzzzz  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

SiRiNe

gulsahh canimm kiskanmislar seni bes belli  ;D kiskanclar ne olacak, kesin yaslari biraz ilerlemis karilardir bunlar nedense onlar yaski kucuk bayanlarla ugrasiyorlar ezmeye calisiyor uste cikmaya calisiyorlar guyya hayat tecrubeleri var . :igrenc:

βαlκιz

evet canım yaşı 35 falan vardı kocaman iki çocugu vardıı
daha önceden hiç muhabbetim yoktu orda gördüm
arkamdan öyle demeside üzdü beni hiçmi başka biyerde yüzyüze gelmicezz sankii
ozaman sorcam ben ona ney8e dayanarak konuştu öylee  :caca: :caca:

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: ☆☆BaLkIzZ☆☆ - 07 Mart , 2010, 19:24:15
evet canım yaşı 35 falan vardı kocaman iki çocugu vardıı
daha önceden hiç muhabbetim yoktu orda gördüm
arkamdan öyle demeside üzdü beni hiçmi başka biyerde yüzyüze gelmicezz sankii
ozaman sorcam ben ona ney8e dayanarak konuştu öylee  :caca: :caca:

ayy ne yüz vericen şekerim sen onlara..
hasetlerinden daha çok çatlasınlar diye hiç bişi olmamış gibi davranıcaksınki görücekler günlerini :k06:

βαlκιz

doğru daha bi havalı davranm hatta becerebilirsemm  :ehi: :ehi: :ehi: