İlk Dişimiz Çıktı ve Yaşımıza da Gırdik......

Başlatan serra_emine, 12 Ocak , 2010, 18:17:21

« önceki - sonraki »

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

ayy gülşaahh çok guzelmişş sagol çok mersi :k06:eflın valla zaten vakıt geççiremıyolar pek.barı arada bı sallasınlar yanı dımı :ehi:
bızımkı de herzaman sallamaz şimdı canı ıstedıde oyle o düşürdü çünkii :ehi: :ehi:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

miray

Alıntı yapılan: serra_serra - 18 Şubat , 2010, 01:17:57
bu saatte uyuması mumkın degıl.şimdi düştude agladı sallıyor babası uyucak gıbı yoksa uyumazdı..
ah canım ya kıyamam uyur inş
zamanla düzene girer uykusu inş
gündüzleri fazla uyutma gece uyusun

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: serra_serra - 18 Şubat , 2010, 01:21:53
ayy gülşaahh çok guzelmişş sagol çok mersi :k06:eflın valla zaten vakıt geççiremıyolar pek.barı arada bı sallasınlar yanı dımı :ehi:
bızımkı de herzaman sallamaz şimdı canı ıstedıde oyle o düşürdü çünkii :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi:hee suclu ya ondan anladım

serra_emine

Alıntı yapılan: ♫♥♪.ραραтуαм.♫♥♪ - 18 Şubat , 2010, 01:22:02
Alıntı yapılan: serra_serra - 18 Şubat , 2010, 01:17:57
bu saatte uyuması mumkın degıl.şimdi düştude agladı sallıyor babası uyucak gıbı yoksa uyumazdı..
ah canım ya kıyamam uyur inş
zamanla düzene girer uykusu inş
gündüzleri fazla uyutma gece uyusun
valla çok ugraştım duzene sokmak için olmadı naptıysam..uyutmuyom zaten gunduz fazla en fazla 1saat uyuyor.hatta bazen uyandırıyom bıle.amaaann çekecegım varmış çekıyom napım.sallamaktan ayaklarım agrımaya başladı artık zaten...
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

serra_emine

arkadaşlar çok sagolun yanlız bırakmadınız prtak oldunuz.ben musadenızl eçıkıyorum serra uyudu bend eyatayım çok yorgunum bugun..eşim oturuyor daha izinlıydı bugun.tabı yorulmadı oturuyor ama ben dayanamıcam uyukum geldı..haydın allaha emanet olun..serra ma çok dua edın.sıze bol ıyı sohbetler...

miray

Alıntı yapılan: serra_serra - 18 Şubat , 2010, 01:32:07
arkadaşlar çok sagolun yanlız bırakmadınız prtak oldunuz.ben musadenızl eçıkıyorum serra uyudu bend eyatayım çok yorgunum bugun..eşim oturuyor daha izinlıydı bugun.tabı yorulmadı oturuyor ama ben dayanamıcam uyukum geldı..haydın allaha emanet olun..serra ma çok dua edın.sıze bol ıyı sohbetler...
güle güle canım yine gel  :wave:
allah rahatlık versin  :k06:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

serra_emine

çok sagolun baybaylar için :k06: :k06: haydı ben çıktım ıyı geceler.. :opucuk: :opucuk:   :wave: :wave: :flowers: :flowers:

βαlκιz

emine byebye yarın açarız msn gelinime iyigeceler sanada tabii iyiuykularr..
görüşürüzz allah rahatlık versin bende çıkıyorum çocuklara anason verdim uyudularr ..bende yemek yiyim yatimm  :hungry:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

miray

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 18 Şubat , 2010, 01:36:43
emine byebye yarın açarız msn gelinime iyigeceler sanada tabii iyiuykularr..
görüşürüzz allah rahatlık versin bende çıkıyorum çocuklara anason verdim uyudularr ..bende yemek yiyim yatimm  :hungry:
gülşah  masallah bu saatte yemek yiyip yatıyosun ve kilo almıyosun ya bravo  :hello2:

βαlκιz

kız söylemesi ayıp tavuk kanatı haşladım şimdi..
suyuna pilav pişiyo şimdii..pişsin yicem daha yemedim..pilavım oluyo tavuklarıda sabah fırında patates falan bişey yaparım oh oldu bitti ..iş kalmadıı sabaha  :k06: :k06:

serra_emine

bebegım artık yuruyor.. :muzz: :muzz: ellerınıde açıyor böyyle yelken gıbı destek alıyor heralde bayaa yuruyor bazen kendısı yurudugunun farkında bıle olmuyor.. :k06: kapıyı açık buldumu tamam hemen dışlarıya sokaga çıkacak yazın çekecegım var.şimdı bıle yurumeye baslayalı durmuyo arkamdan..ılk uzun adımı 13 adımdı  :ehi: ben vıdeo çektım kısacık.facede kardeşim gormüş saymış ben saymamıştım abla bu bayaa yurumuş 13 adım atmış dedı.not aldım onu serra nın gunluk defterıne :k06: tam dolu dolu 13aylık olduyaa buyuyor kerataa :nazar: :nazar:

βαlκιz

oyy maşallah gördüm ben vidyoyu  :k06:
yelkeen gibi açıyoo elleriinii ayy yerim çok tatlı
bi ara bende sevindim umut yürüyo adım atıyo diyee daha atmıyoo  :'(
çekyattın kenarında dururken birden iki adım atıp kendini yere atıyo bilerek ugurun üstüne atlıyo..çekyata çıkıyo hoooooooop atıyo kendini bide gülüyoo.. :k06:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: serra_serra - 02 Mart , 2010, 10:35:29
bebegım artık yuruyor.. :muzz: :muzz: ellerınıde açıyor böyyle yelken gıbı destek alıyor heralde bayaa yuruyor bazen kendısı yurudugunun farkında bıle olmuyor.. :k06: kapıyı açık buldumu tamam hemen dışlarıya sokaga çıkacak yazın çekecegım var.şimdı bıle yurumeye baslayalı durmuyo arkamdan..ılk uzun adımı 13 adımdı  :ehi: ben vıdeo çektım kısacık.facede kardeşim gormüş saymış ben saymamıştım abla bu bayaa yurumuş 13 adım atmış dedı.not aldım onu serra nın gunluk defterıne :k06: tam dolu dolu 13aylık olduyaa buyuyor kerataa :nazar: :nazar:

gözün aydın canım inşallah koştuğu top oynadığı günleride görürsün :amin:

darısı başımıza :amin: