İlk Dişimiz Çıktı ve Yaşımıza da Gırdik......

Başlatan serra_emine, 12 Ocak , 2010, 18:17:21

« önceki - sonraki »

βαlκιz

bizimkilerde erken yattılar bugun ama gece çok uyandılar su içirdim pışpışladım süt verdim..uyudularr yinee..
erkenden ayaga diktiler bizii...
kayınvaliden yenimi geldi hiç gelmemişmyidii..boşver sinirlenmee..
şunlarda uyuusa bende kestircem birazz  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

valla dogumda burdaydı bı daha gelmedı o gıttıgınden bu yana..dogum gunune bıle gelmedı.neymiş benden davet gelmemiş davet edılmeyen yere helvacı gıdermiş..anne oglunun evıne gıtmek için davetıye beklersen daha çok beklersın dedım.buraya gelmek için davete ne gerek var ıstedıgın zaman çık gel deıdm..yanı şuan ben fırçaladım dıye gelıyo ses çıkarmasam belkı daha yaza kadar gelmezdı.yaa onun harıcınde çok ıyı ama işte bızımkını hiç düşünmuyor ona sınır oluyorum.hiç bişey yaptıkları yok... :violent1:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

teşekkür ederim eminecim saol,bu arada fayda etmemiş olabilir aman salla sende adamına göre muamele yaparsın canım benim :opucuk:

serra_emine

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 13 Şubat , 2010, 13:20:10
bizimkilerde erken yattılar bugun ama gece çok uyandılar su içirdim pışpışladım süt verdim..uyudularr yinee..
erkenden ayaga diktiler bizii...
kayınvaliden yenimi geldi hiç gelmemişmyidii..boşver sinirlenmee..
şunlarda uyuusa bende kestircem birazz  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:
gülşah ne kız bu üç bebiş...
üçüncümü gelıyor yoksa???? :k06: amman haaaa  :D
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: 2 ündür rüyamda bebek görüyorumm..dün eşimin teyzesi bebek yorganları battaniyeleri yapmış rüyamda onları gösteriyo bana bende çok güzeller diyoroum fotosunu çekiyorumm..size gösterim diyee.en son bi battaniye getiriyo oda pembee..ama teyze bu pembe diyorum bişey demiyo alıyo gidiyoo  ::) ::) ::)
canım ikiz bebek bulamadım bende 3 tane yaptımm öylee  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: serra_serra - 18 Şubat , 2010, 00:35:54
http://yfrog.com/jvsany0117j

http://yfrog.com/jvsany0115jhttp://yfrog.com/jvsany0113wj

http://yfrog.com/jvsany0119j

kızlar bebegım artık buyuyor yurumeye basladı yavaş yavaş..parklarada başladı.salıncaga bındıgı gıbı kendını salıyor ama uyuyacak oluyor ellemesem uyuyacak. :ehi:

[/quote

aaaa yavruuummm öle olurlar o yaşlarda kıyamamm :binkybaby: :binkybaby:  :opucuk: :opucuk:
.   

βαlκιz

ayyyyyyyy ben gelinim salıncaga binmişşşş oyy maşallah bizimkiler daha tanışmadı salıncaklaa  :ehi: :ehi:
bak kıskandımm hee hava güzel olsa bende götürdümm..ikisini zor zapdederdimm  :k06: :k06:
maşallah serrama kız boyu uzamışş bununn  :nazar: :nazar: :nazar:

βαlκιz

tokada takmış kafaya. :k06: :nazar: :nazar: :nazar:
sende güzelsin herzamanki gibiim :nazar:

serra_emine

bır ara msn den görüşelım gulşah..
gostereyım serra yı bende senınkılerı goreyımevet tokayada başladık...
sagol canım senın guzellıgın..valla sade oldugum gıbıyım. :opucuk:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

masallah serraya emınecım
benım kızımda yaza artık bıncek salıncaklara
yazın 1 yasında olcak ıns allahın ıznıuyle
nasıl anlıyomu pekı parka gıtııgını falan  :icon_scratch: :icon_scratch:

serra_emine

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 18 Şubat , 2010, 00:45:41
masallah serraya emınecım
benım kızımda yaza artık bıncek salıncaklara
yazın 1 yasında olcak ıns allahın ıznıuyle
nasıl anlıyomu pekı parka gıtııgını falan  :icon_scratch: :icon_scratch:
anlıyor evet çocuklar dıkkatını çekıyor ama oyuncaklardan zıyade...sonra oyuncaklara daldımı çıglık atıyor hoşuna gıttıgınden..çok guzel yaa zevklı oluyor muş parka göturmek..inşallah sızde gıdersınız yazın.burda havalar çok guzeldı ıkı gundur valla hep çıkardım sıkıldı kızım evde odada durmuyo zaten artık..

βαlκιz

tamam yarın açarız msn görüşürüz..
ayy canım şapkasını yesinlerr..
seerra tam yürüyo maşallah bizimkii okadar degill bırakıp kedni başına gitmiyoo.. :-\
burda bugun güzeldi hava ama gitmedim parkda eşimin dükkanının önü hemen  :k06: giderim birgün bendee

βαlκιz

aynı gün iki keremi çıktınız dışarıı..  ???
fotolarda üstü degişik bi kot takım var bi turuncu takımm  :k06: parktamı değiştin üstünüü

miray

masallh serra hanım a  :nazar:
büyümüşte parklara gidermiş  :nazar:
allah bahtınıda güzel eylesin inş

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

masllah serraya yorulmus yavrum oynadı ya pusetıde kuculmus artık abla oldu