İlk Dişimiz Çıktı ve Yaşımıza da Gırdik......

Başlatan serra_emine, 12 Ocak , 2010, 18:17:21

« önceki - sonraki »

miray

eminecim masallah boyu uzamıs sanki serra sultanın süt içiyormu   :nazar:  :nazar:  :nazar:

serra_emine

Alıntı yapılan: ♫♥♪.ραραтуαм.♫♥♪ - 18 Şubat , 2010, 00:56:53
masallh serra hanım a  :nazar:
büyümüşte parklara gidermiş  :nazar:
allah bahtınıda güzel eylesin inş
amin canım sagol.. :nazar:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

serra_emine

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 18 Şubat , 2010, 00:57:49
masllah serraya yorulmus yavrum oynadı ya pusetıde kuculmus artık abla oldu
evet buyudu artık... :k06: :nazar:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

Alıntı yapılan: ♫♥♪.ραραтуαм.♫♥♪ - 18 Şubat , 2010, 00:57:56
eminecim masallah boyu uzamıs sanki serra sultanın süt içiyormu   :nazar:  :nazar:  :nazar:
evet süte basladık tam yaşına gırdıgınde.güzel içiyor.yumurta yıyor peynır pekmez valla ne buldu yemıcem demıyor göturuyor.şi gücü yemek. :ehi: :ehi: :nazar:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:masallah canım allah bana da o gunlerı gostersın ıns bızımkı pek nazlı bısey yemıyor :'( :'(

miray

Alıntı yapılan: serra_serra - 18 Şubat , 2010, 01:04:09
Alıntı yapılan: ♫♥♪.ραραтуαм.♫♥♪ - 18 Şubat , 2010, 00:57:56
evet süte basladık tam yaşına gırdıgınde.güzel içiyor.yumurta yıyor peynır pekmez valla ne buldu yemıcem demıyor göturuyor.şi gücü yemek. :ehi: :ehi: :nazar:
oh masallah yarasın serra sultana  :nazar:  :nazar:  :nazar:

serra_emine

inşallah yer canım ya :binkybaby:
kızlar maşallah demeyı unutmayın kızıma bakalım :director:  :nazar: :nazar: :nazar: bı ıkı gun dursun kaldırcam resımlerı zaten . şuan sızlerle paylaşmak ıstedım o yuzden koydum sagolun sızlerde..

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

bence de kaldır canım nazara ben de cok ınanırım allah korusun meleklerımızı :amin: :amin:

miray

allah nazarlardan saklasın  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

serra_emine

amın sagolun arkadaslar...evet kaldırcam eşimde kaldır dedı zaten..

serra_emine

bu saatte uyuması mumkın degıl.şimdi düştude agladı sallıyor babası uyucak gıbı yoksa uyumazdı..

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

:nazar: :nazar: :nazar:masllah babasına da benım kocam hayyatta sallamz kalk sen salla der