İlk Dişimiz Çıktı ve Yaşımıza da Gırdik......

Başlatan serra_emine, 12 Ocak , 2010, 18:17:21

« önceki - sonraki »

βαlκιz

emine tekrar geçmiş olsun
penisilin vuruldu demek
doktora sorsana arayıp ayaga kalkmıyo de
iğneyi ne zaman oldu
hep uykulu diyosun iğne yan etki falan yapmıştır belki
bidaha gitseydin doktora keşke
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AککORTįє

geçmiş olsun

doktorunu arayıp sorsana canım seni bilgilendirir

) SaMiRa (

geçmiş olsun canım
penisilin ağır bi ilaç 3-4 gün ağrı yapar bende bile olmuştu ağlıyordum resmen ama vurmaylada alakalı olabilir
hemşirenin eli ağırdır mesela
sen iğne yapılan yere ıslak pamuk koy ve streçle sar veya başka birşey
bende aramıştım hemşireyi öyle söylemişti
inşallah önemli birşey yoktur :amin:

gökse

EMİNE KIZIN ÇOK TATLI MAŞALLAH  :nazar:
GEÇMİŞOLSUN CANIM

serra_emine

çok sagolun arkadaşlar desteklerınız için.
kızım bugun bıraz ıyı.dun gece yıne 40a çıktı ateşi yıne acıle götürdük.orda düşürdük ateşinı kontrol altında.sonra fıtıl verdı ateşi için .geldık eve.bacagının ustunede basmaya basladı dun gece.çok rahatladım.artık başladı konuşmaya açılıyor oda yavaşyavaş..çokzor geçirdu şu ıkı gunu ama yaa soldu çocugum yazık.inş. bıdaha olmaz.hepde hasta oldumu bademcık bogaz bademcık bogaz hep aynı yaa..çok hassas galıba
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

geçmiş olsun canım iyileşiyo fıstık maşallah
bidaha olmaz inşallah :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

kızlar pensesim çok hasta yaa çok dua edın oldumu yarın dr a behcet uz cocuk hastanesıne goturcez baklaım ne dıcek dr umuz.
aıle dr umuz onemlı oldugunu oraya goturup araştırılması gerektıgını soyledı. :'(  ıkı aydır gecmeyen oksuruk ve balgamlı oksuruk var.ve gunduz ve gece hep içinde hırıltı gızılti var kucagımda ıken bıle hıssedıyorum bunu. uykusundada aynı.astım olabılır dedı dr umuz yada alerjik astım.işte yarın goturcez bakalım nasıl araştırcaklar ne dıcek dr.varmı boyle sorun yaşayan çocugunda arkadaşlar dr unuz ne dedı  :icon_scratch: :icon_scratch:
yaa o kadar dıkkat edıyoruz yınede offf yaa :crybaby2: :crybaby2:
içerde durmuyo nolacak oturma odasında dışarı çıktınmı tamam kolıdorlar mutfak hep soguk buralar.e oda ben tuvalete gıdeyım dışarı mutfag agıdeyım hemen fırlıyor.durmuyo içerde.o uyanıkken hiç iş yapmıcan ozaman sanki. :-\  kızıyorum bu sefer aglıyo.çok aglıyo agladımıda bu seferde ruasındada aglıyo gece huzursuz oluyor.
ama çok tıkanık çocugum yaa off :crybaby2: :crybaby2: bırazda bızım ıhmalkarlıgımız ama.yanı bılhassa BABASININ  :BangHead:
ılk oksurugu başladıgında dedım goturelım dıye aman okusuruk gecer ddı oksuruk içn gıdılrmı dr a evdekı ilaçlardan  ver falan.bıraz bızım ıhmalımız bırazda serra nın yaramazlıgı soz dınlememesı falan işte.çok canım sıkkın.inşallah kötu haber almayız yaa yarın :amin: :amin: :amin:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

serra_emine

yaa bide 2 yaşını dolduru valla daha dişler kaldı oyle 12 tane ıle.
altta 4 ustte 4 yanlarda ıkı tane var hem altta hem ustte.
çok geç kaldı ara verdı dişlerı yaa.. daha geç çıkaran varmı acaba  :icon_scratch:
bugun anne acıyo dedı agzını gosterdı baktım taa en arkadan alttan bı sertlık var sankı diş gelecek gıbı onunda sıkıntısı var galıba yavrumda :-\

βαlκιz

emine çokk geçmiş olsunn kıyamam kuzuma yaa inşallah önemli birşey degildirr
gidin bakalım doktor ne diceek
hatmi çiçegi varmış onu verince geçiyomuş öksürük alda dene bakalım sütle ver tabi önce doktora gidin
dişleri düşünme zaten 1 yaşına girince çıkarttı ilk dişini çıkarlar şimdi çıkmasın hatta hasta zaten bide diş çıkarken huysuz olur dahada canı acır
evde sıkı sıkı giydir bari hatta montunu giydir mutfaga falan çıkarsaa  :sad1: