İlk Dişimiz Çıktı ve Yaşımıza da Gırdik......

Başlatan serra_emine, 12 Ocak , 2010, 18:17:21

« önceki - sonraki »

serra_emine

çok teşekku ederım sagol canım....bu çarşamba yaşıa gırıyor.
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

Demet_dk

maşallah serra ya  :nazar:
dişi çıkmış gezmelere başlamış
Allah nazarlardan korusun yeni yaşı sağlık mutluluk ve huzur getirsin serraya ve ailesine :amin:

serra_emine

çok sagol teyzesii...Allaha emanet tum yavrularımız :nazar: :nazar:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

remoş

inci şermin 5 buçuk aylık alttan ilk iki dişi çıkıyooorrr :muzz:

serra_emine

oo senınkı erken çıkarmaya başlamış..allah yardımcın olsun  :nazar:

ertl

merhaba kızlar bizde dişimizi erken çıkarıyoruz
9 aylık olduk ama 6 dişimiz var
;D

serra_emine

oo sendemii iyii :nazar: bız geç kalmışız o zaman gerçi bır yaşından sonrada çıkaranbıle oluyomuş..bızım 11 inci ayda ılk ıkı çıktı şimdi yınemı çıkcak bılmıyom çok huzursuz huysuz bu ara uyuyamıyorda şöyle dalgınca

ertl

6. dişimiz tam çıkmadı daha görsen nasıl huysuz
geceleri çok uyumuyo
bugün özellikle çok yaramazdı
yavrumada acıyorum aslında  :aferin:
allah sabır versin
:y25:

βαlκιz

Alıntı yapılan: serra_serra - 21 Ocak , 2010, 16:55:29
http://img340.imageshack.us/img340/3112/sany0400k.jpg
ayyy bayıldımmmmm kızz o oyuncak ne güzell yürüteç gibii çabuk yürümesini saglar ben ilk arabam aldım onun gibi itiyo yürüyoo  :k06: ama buda güzelll eşime gösterim bundan yapsınn kızzz  ;D ;D maşşallah serraya yerim onun ayaklarınııı
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

yaa sagol gülşah beyendıgıne sevındım.. :D babam yaptı onu serra evde hep yuruyor valla onunla ıyı oldu yapabılırse yapsın yaptırsın tabı eşinde.çok ıyı oluyo sokakta bugun bı yurudu onunla varyaa hem yuruyor hem çıgırıyor tam da okuldan çocuklar çıkıyodu .anneannesıde ayakkabı aldı da onları gıydı ılk kez çıktı bugun sokaga. :nazar:

βαlκιz

maşallah eşime gösterdim yaparım  diyoo arkadası marangoz onun dükkanda yapar
çok güzel ayakkabılarıda cicileride  :nazar: :nazar: :nazar:
biz daha dışarı çıkıp öyle yürümedik istanbuldan bugun geldik burda çıkarlar belkii hava güzel burdaa hala kar yokkk  ::) ::)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

hava guzel oldumu çıkar tabı çok sevındı serra sokaga çıkınca yavrum yaa kıyamam nasıl çıglık attı var yaa :ehi: ıkı tane yaptırır eşin artık bu yuru arabasından . bızde serra yurudumu ahmet faruk a vercez humeyranın kıne o yurumeyı ogrensın bızden sonrada dıye.. :ehi:bebegim yaa buyumeyede ne heves edıyorlar dımı :ehi: :ehi: kıyamam :nazar: :nazar:

βαlκιz

bizde bitane var bitane de yapar haksızlık olmasın  :k06:
biz dışarı çıktık ama yere koymadım hiç bi hava alanında bugun yürüttü eşim elinden tutup çinliler falan bakıyo seviyoo  :ehi: :ehi: :ehi:
tabi ahmet farukta kullansın dime yanii ayıp olurr  :nazar: :nazar:

Balböceği

serracim gozun aydin olsun mutlu yillar dilerim bebisineee iyiki dogmus senin bebisin olmuss  :nazar: :nazar:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

serra_emine