kızlar bu yeni bir cinsiyet belirleme takvimi deneyelim bakalım doğru mu?

Başlatan duyguduygu, 24 Aralık , 2009, 16:38:12

« önceki - sonraki »

duyguduygu

http://www.thelaboroflove.com/chart/pred.html   otomatik hasaplayıcı var ilk bölüme kendi doğum gününüzü giriyorsunuz, ikinci bölüme ise adet tarihinize 14 gün ekleyip yazıyorsunuz yani adet tarihiniz 10 eylül ise oraya 24 eylül olarak yazıyorsunuz bakalım sonuçlar nasıl olacak?

zelis

buda kiz diyor canim  :-*

ultarasondaki kadin da , kiz goruyorum bence kiz demisti ......ama kesin kiz dememisti ... gerci burdakiler hic bi zaman kesin demiyorlar.... yinede bilmiyorum , yanilma paylari da var , o yuzden ben kendimi her iki durumada hazirladim ......

bi oglum var kiz olursa da fena olmaz yani....... :)

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

duyguduygu

мiŁenα.

duyguduygu

birinci hatayı bulduk:) hayırlı uğurlu olsun şeker isim ne düşünüyorsunuz?

мiŁenα.

SiRiNe

aysecim banada kiz dedi sanada sebebi ise bizim son regl ayniydi ondandir ;D  ikizleri hic bilemez bu hesaplayici , zaman gecirmek icin kullanilabilecek bir sey ama inanmayin yani ;D doktorlar bile ultrasyonda yanilabiliyorlar uzun yillar tecrubeleri oldugu halde bebis dogunca belli oluyor cinsiyeti

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 24 Aralık , 2009, 18:43:00
banada kız çıktı ama oğlum varr  ;D ;D ;D
  ;D bak böyle bir hesaplayici yapmak cok kolay biraz net sayfasi acma bilgisi varsa insanin bende bir tane yapacagim, beklenen adet tarihinden önce neler yedin c vitamin +demir+ b12 agirlikli ise erkek degilse kiz  ;D sayfama her tikladiklarinda baya kazanirim herhalde helede reklam suponsörum varsa bir iki firmadan

мiŁenα.

βαlκιz

Alıntı yapılan: ѕιяιηє - 24 Aralık , 2009, 18:46:48
Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 24 Aralık , 2009, 18:43:00
banada kız çıktı ama oğlum varr  ;D ;D ;D
  ;D bak böyle bir hesaplayici yapmak cok kolay biraz net sayfasi acma bilgisi varsa insanin bende bir tane yapacagim, beklenen adet tarihinden önce neler yedin c vitamin +demir+ b12 agirlikli ise erkek degilse kiz  ;D sayfama her tikladiklarinda baya kazanirim herhalde helede reklam suponsörum varsa bir iki firmadan

::) ::) ::) ::) ::) ::)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

✿sweet_sweet✿

selmay

bana erkek dedi ama doktorun demesiyle kiz hangisi yalan sölüyor acaba?...........yanlis cikti demekki