kızlar bu yeni bir cinsiyet belirleme takvimi deneyelim bakalım doğru mu?

Başlatan duyguduygu, 24 Aralık , 2009, 16:38:12

« önceki - sonraki »

SiRiNe

ÖYLEMII HAMILEMIII

BENDE DUN EVDE SIBELIM HAMILE DIYE BAGIRDIM  :k06: :k06: :k06:

NASIL SEVINDIM YAAAAAA

CANIM ARKADASIMMMMMM BENIM

HERSEY GÖNLUNCE OLUR DILERIM, VE BEBEGINI  SAGLIKLICA KUCAGINA ALIR

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Sorma bende gecenin bir vakti öğrendim de bağırıverdim az daha rüz uyanıyordu  :ehi: :ehi: :ehi:
Nasıl mutlu oldum ama sevinç patlaması yaşadım resmen  :nazar:
Allahım sağlıklı bir hamilelik geçirmesini nasip etsin güzel yüreklime  :amin:
Sağ salim bebeğini alır kucişine inşallah  :amin:
Tabii tüm anne adayları bir avazda sağlıkla kucaklarına alırlar bebişlerinizi inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

Aytiiiiii cim vallahi sanırım hepiniz aynı zamanda doguracaksınız hemen hemen  :ehi: :ehi: esra da 2 aylık 8 haftalık vari gibi filan galiba ama sibeliminkini bilmiyorum  :dontknow:

SiRiNe

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

elif nisa

tugba)

dirtymoom

yaşasın eğer doğurabilirsem ve doğru hesapladıysam oğlum olcak hesaplarken adetin başladığı tarihe 14 gün ekledim oğluşum olcakmışş :hieyt:
S&D

beynâ

DoctorGunel

bana kiz dedi,bakalim hayirlisi ...saglikli olsunda bebegim,hic fark etmez...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

KONYALI

Demet_84

Bende yaptım testi kız çıkıyooo işallah kız olur birtane oğlum var kısmetse birde kızım olsun :amin: :binkybaby: :nazar:
D.Ç.Y :)

°•.ℓανιηуα.•°

ben böyle testlere mestlere inanmam, güvenmem de.

her şey yaradanımdan gelir. o ne derse o olur...

Demet_84

:basardim:Bende baktım kız çıkıyor işallah doğrudur  çünkü birtane oğluşum var .birde  :k06:cici bir kızım olsa çok  :occasion14: :hieyt:mutlu olurum varmı başka öğrenme metotları teşekkürler. :hello:
D.Ç.Y :)

serserim

Alıntı yapılan: Demet_84 - 22 Mart , 2012, 09:53:38
:basardim:Bende baktım kız çıkıyor işallah doğrudur  çünkü birtane oğluşum var .birde  :k06:cici bir kızım olsa çok  :occasion14: :hieyt:mutlu olurum varmı başka öğrenme metotları teşekkürler. :hello:

http://www.cintakvimi.gen.tr/cin-takvimi-2012.html böyle çin takvimisde var canım bakabilirsin genelede doğru çıkıyor inşallah gönlüne göre olurrrrrrrrrrrr :amin: :amin: