kızlar bu yeni bir cinsiyet belirleme takvimi deneyelim bakalım doğru mu?

Başlatan duyguduygu, 24 Aralık , 2009, 16:38:12

« önceki - sonraki »

cumbba

bana da kız diyoo, benim ki kız olacak herhaldee. Tüm testler kız söylüyoo bir tanesi bile boy demedi :toothy10:  bakalım ne çıkıcakk görcezzz tabi dr.umuz prensiplerini bozarda söylerse :cildir:

vadi= muge & melis

bana da kız dedi bakalım ne olacak
KIZLAR BİLİYORMUSUNUZ BENIM BEBİŞİM BANA DOĞUMGUNU HEDİYESİ YANİ DOGUMGUNUMDE AFEDERSİNİZ O İŞ OLU  :k06:

vadi= muge & melis

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: adı armağan olsun barriiii "yavrum sen bana babanın spermlerinin armağanısın"  :k06: :k06: :k06: :k06:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

aleyna635

hamile değilim ama bir oğlum olursa birgün. adı muhammed çağan olcak inşallah....

betulyagmur

Alıntı yapılan: VADİ - 25 Aralık , 2009, 16:09:06
bana da kız dedi bakalım ne olacak
KIZLAR BİLİYORMUSUNUZ BENIM BEBİŞİM BANA DOĞUMGUNU HEDİYESİ YANİ DOGUMGUNUMDE AFEDERSİNİZ O İŞ OLU  :k06:

ne zaman olduğunu nasıl anladın ben hala çözemedim walla ??? ??? ???
HAYAT KISA GELEN BATTANİYE GİBİDİR.YUKARI ÇEKERSİN AYAK PARMAKLARIN İSYAN EDER, AŞAĞI ÇEKERSİN OMUZLARIN TİTRER. AMA YİNEDE MUTLU İNSANLAR DİZLERİNİ KARINLARINA ÇEKER, RAHAT BİR UYKU UYUMAYI BAŞARIR:))

мiŁenα.

canım gebelık org da hesaplayıcı var adet tarıhını ayzıyorsun muhtemelen hangı gun hamıle kaldıgını goruyorusn

betulyagmur

HAYAT KISA GELEN BATTANİYE GİBİDİR.YUKARI ÇEKERSİN AYAK PARMAKLARIN İSYAN EDER, AŞAĞI ÇEKERSİN OMUZLARIN TİTRER. AMA YİNEDE MUTLU İNSANLAR DİZLERİNİ KARINLARINA ÇEKER, RAHAT BİR UYKU UYUMAYI BAŞARIR:))

ZyNp

benım 11 eylu cıktı eger bu ay hamıle kalırsam dugun gunume gelıyo:)

мiŁenα.

ıns kalırsın bır gunde ıkı mutlu olayı bırden kutlarsın :D

ZyNp

Balböceği

ness

benım ılkım oglandı 8 yıl once bılgılerımı gırdım oglun olacak dedı ve oyle oldu sımdıde delı gıbı kız ıstıyorum ve test kız dıyor acaba buda dogru cıkarmı

pırıl