Balım Oğlum

Başlatan yeliz&osman, 24 Kasım , 2007, 02:32:30

« önceki - sonraki »

yeliz&osman

24 Kasım , 2007, 02:32:30 Son düzenlenme: 24 Kasım , 2007, 02:35:39 karkop
OSMAN BURAK paşa 07.08.2007 tarihinde saat 9:30 da özel  safa hastanesinde sezeryanla dünyaya gözlerini actı

sayfamızı ziyaret eder ve bizleri yanlız bırakmazsanız oğluşumla çok seviniriz   şimdiden ilginize teşekkür ederiz

sevda

Sevgili karkopcum canım yeni sayfanız hayırlı olsun ve hep mutluluklar sevinçler ve yeniliklerle dolsun aa birde çok güzel resimlerle tabiki .... :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

-Butterfly-

karkopcum sevgili balinin sayfasi hayirli olsun en guzel ilklerle dolsun... Ziyaret etmezmiyiz ama siz resimsiz birakmayin sayfayi yeter.. :opucuk:

adalet

sayfaniz hayirli olsun  :flowers:
balinin nice ilkleri paylsma dilegiyle

sibell&gökhan

HAYIRLI OLSUN CANIM SAYFANIZ OSMAN BURAK  :nazar: ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN CANIM TABİYKİ VAKİT BULDUKÇA SAYFANIZA UĞRUYACAĞIZ SİZLERİ YANLIZ BIRAKMIYACAĞIZ OĞLUM GÖKHAN VE BEN SİZLERİ KOCAMANNNNNNN  :opucuk:

İYİ PAYLAŞIMLAR DİLİYORUM   

duru boncuk

sayfanız hayırlı olsun canım balının güzel resimlerini bekliyoruzzz :opucuk: :opucuk:

pelinim

Hoşgeldiniz canım.sayfanız hep mutlu ilklerle dolsun.oğlun çok tatlı maşallah. :nazar:

jbdun

sayfanızn hayırlı olsun canım, resimlerinizi ve güzel ilklerinizi bekliyoruz, sayfanızı takipteyiz :icon_thumright:

yeliz&osman

İyi dilekleriniz için teşekkürler en kısa zamanda resimleri ekliycem bizde balım birlekte hepinizi kocamannnnnnnn  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:  :flowers:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

hos geldiniz........ :flowers:

sayfaniz hayirli olsun  masallah cok tatli minik prens :nazar: :nazar:

minigide kocaman :opucuk: :opucuk:

burcu-emir

osman burak paşa hoşgelmiş aramıza  :flowers: tabii anneside  :opucuk:

yeliz&osman

Teşekkürler teyzeleri  :flowers:

Almiş'inAnniş'i

sayfanız hayırlı olsun  :hello2:

yeliz&osman

Saol teyzesi oğluşumun resmini eklemek istedim ama beceremedim ya  :'(

yeliz&osman

arkadaşlar oğluşum bugün 3 ay 22 günlük bi kaçgündür eline aldığı şeyleri agzına götürüyor ve agzı sulanıyor acaba diş yerlerimi kaşınıyo bilen anneler yardımcı olurmusun dişimi cıkacak oğlumun erken deyilmi  :dontknow: :dontknow: