28 Nisan , 2024, 02:01:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Balım Oğlum

Başlatan yeliz&osman, 24 Kasım , 2007, 02:32:30

« önceki - sonraki »

duru boncuk

belli olmaz canım bebekken yaramaz olan sonra çok uslu olur derler doğrumu yalanmı bilmem amaa umarım seninkide düzelir akıllı uslu annesini üzmeyen bi velet olurrr :k06: :k06: :k06: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

yeliz&osman

Alıntı yapılan: özgül-duru - 08 Aralık , 2007, 18:21:44
belli olmaz canım bebekken yaramaz olan sonra çok uslu olur derler doğrumu yalanmı bilmem amaa umarım seninkide düzelir akıllı uslu annesini üzmeyen bi velet olurrr :k06: :k06: :k06: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

umarım öyle olur canım  :opucuk: :opucuk:

yeliz&osman

arkadaşlar bugün güzel bir haber aldım ablam 8 aylık hamileydi ama neyi olcak bilyorduk bugün öğrendik kızımız oluyormuş cok güzel ya hep erkek yiğenlerden sonra bir kız yiğenim oluyo cok mutluyum  :occasion14: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hello2: :muzz: :occasion5: :occasion14:
ALLAH isteyen herkese versin  :amin: :amin:

duru boncuk

çok sevindim canım allah analı babalı büyütsünn :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

yeliz&osman

ALLAH RAZI OLSUN canım cümlemizin 

sevda

Yaa ne güzelll allah analı babalı büyütsünnn sağlık sıhhat versinnnn.... ;) :opucuk:

bengü

allah saglikli güzel dogumlar nasip etsin canim.bugün bende bi arkadasin hamile haberini aldim ama kendisi pek sevinmemis cok agladi 4 ye hamile kiz dedim ne isteyipte kalamayanlar var allahin gücüne gider dedim ama 4 tanede kolay degil tabi allah isteyen herkeze nasip etsin.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

yeliz&osman

4. mü  :cildir: ALLAH yardımcısı olsun işi gercekten cok zor

pelinim

Canım ablan adına çok sevindim.hayırlı olsun bebeğiniz inşallah..güle güle büyütün kızınızı..

yeliz&osman

saat gece yarısına geliyo ve bizim velet kalktı bu saaten sonrada biraz zor yatar vay benim halime maşallah cin gibi pc ye bakıyo  :(

yeliz&osman

yarın aşımız var bakalım oğluşumu nasıl etkiliycek çünkü her aşıdan sonra biraz daha mızmızlaşıyor inşallah bu aşıdan fazla etkilenmez  :amin:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

canim ablanin melegine cok sevindim.Allah anali babali buyutmeyi nasip etsin :muzz:
pasamizin da asisi insallah kolay gecer iyi dusunursen iyi seyler olur canim  :amin: :opucuk:

bengü

insallah etkilenmez benimkininde tam bayram günü asisi var bende düsünüyorum simdiden ogün mizmiz olur napcam diye valla.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

sevda

Amanada yerim ben bu ciniii belli dönemlerde uyku düzenleri bozuluıyorr merak etme her zaman aynı olmıycaktırr sen üzülmee... ;) :opucuk:

-Butterfly-

karkopcum senin ismini bilmiyorum balim oglunun isminide!!

bizdede her ay 1 hafta bir duzensizlik oluyor  sakin sikma canini sonrasinda yine duzene giriyorlar . simdi nasil balimin uyku hali normale ondumu.. :opucuk: