Balım Oğlum

Başlatan yeliz&osman, 24 Kasım , 2007, 02:32:30

« önceki - sonraki »

esra_yesiloz

KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN  :flowers:

yeliz&osman

saolun canım arkadaşlarım sizlerinde kurban bayramı mübarek olsun hepinizi  :opucuk: :opucuk:

yeliz&osman

-Butterfly-

Ayyy ayy resimler cok guzelmis annesi bayramliklarida pek yakismis  allah nazardan korusunnn  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: yerim onun tombik yanaklarinii :hungry:

sevda

:nazar: :nazar: :nazar:maşşallahh  paşammaa annesiii maşşalllahhh allah nazarlardan saklasın kuzumu... :amin:

bengü

masallah cok tatli cocugun var insallah izine gelince görüsürsek bi güzel isiririm onu.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

yeliz&osman

Alıntı yapılan: bengü - 24 Aralık , 2007, 19:28:25
masallah cok tatli cocugun var insallah izine gelince görüsürsek bi güzel isiririm onu.

İnşallah canım sen gel tanışalım bi ısırığın lafımı olur ama sende meleklerini saklamıycan bende onları  :hungry: :hungry: olurmu anlaşalım

bengü

-Butterfly-

yelizcim bende yemek istiyorum ama olmaz oyleeeeeeeeeee bensiz yiyemezsinizzzzzzzzzzzz nayirrrrrrrrrrr nolamazzzzzzzzzzzzz :caca:

bengü

napalim teyzesi azbucuk hemseriyiz yani hemseri kiyagi bu bana.sende gel zonguldaga ye yiyebildigin kadar :k06:

sevda

Yaa ama olmazkiii buuu.... :-[

yeliz&osman

busecim sevdacım bengücüm buyrun hepbirlikte gelin oğluşumun maşallahı var hepinize yeter siz gelin yeter ay ne güzel olur siz benim oğluşumu yerken bende sizin tatlı kuzularınıza saldırrım  :ehi:

duru boncuk

maşallah çok tatalı canım benimm allah nazardan korusunn :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

bende istiyommmmmmm :hungry: :hungry: :hungry:

yeliz&osman

Alıntı yapılan: özgül-duru - 29 Aralık , 2007, 23:21:15
maşallah çok tatalı canım benimm allah nazardan korusunn :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

bende istiyommmmmmm :hungry: :hungry: :hungry:
Amin canım cümlemizin bebeğini ALLAH nazardan korusun RABBİM gönlüne göre versin  :amin: :amin:

duru boncuk

sağol canım ama ben seninkini yemek istiyorum demek istedim  :hungry:yanlışmı anlaşıldı acabaa :icon_scratch: :icon_scratch: