Hamileliğinizin Kaçıncı Haftasında Karnınız Çıkmaya Başladı

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 09 Kasım , 2009, 19:24:37

« önceki - sonraki »

✿sweet_sweet✿

ben 15.haftadayim ancak henuz belirgin birsey yok gibi.. sizlerde durumllar nedir.. sanirim ilerleyen zamanlarda sisecegim :D simdilik beklemedeyim..

DER!N

12.haftamda kendim farkedeceğim şekilde çıkmıştı örtülü olduğum için giysilerim zaten bol insanların farketmesi biraz daha sürdü  :k06:

мiŁenα.

19+4 um bıraz cıktı gogus altımdan baslayan o belırgınlık cıkıyor :hello2: :hello2:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Bu arada hala herkes erkek olacak diyor  :honk: :honk:

ve artık doğum yaklaşıyor karnım aşağı inmeye başladı  :nazar: :nazar:

мiŁenα.

✿sweet_sweet✿

sekerim merhaba, genellikle 17. haftanin sonlarina dogru baslar artik cikmaya diyorlar.. sendede baslamis ne guzel :nazar: bende geceleri karnimda gerilme cok oluyor.. sabah kalktigimda ise hic bir belirginlik yok gibi.. sadece kasinti oluyor karin bolgemde kakao yagi ve bebek yagi suruyorum simdiden.. derin senin dogumuna azmi kaldi kac haftalik bilmiyorum..

ırmak184

Demet_dk

мiŁenα.

benım karnım kasınıyor bole elım karnımda esım dıyorkı aynı kaba adamlara benzıyon cek elını :ehi: :ehi:

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

Uploaded with ImageShack.us

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 09 Kasım , 2009, 22:11:20
benım karnım kasınıyor bole elım karnımda esım dıyorkı aynı kaba adamlara benzıyon cek elını :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: alemsin sekerimm.. al bendende okadar.. her an tetikteyimm..

bu arada efsunlu kac kilo aldin bende cok kilolu degilim diyetisyenim 10 ila 12 kilo alirsin hamileligin boyunca diyorr.. bakalim gorecegiz artikk

DER!N

Alıntı yapılan: sweet_sweet - 09 Kasım , 2009, 20:19:57
sekerim merhaba, genellikle 17. haftanin sonlarina dogru baslar artik cikmaya diyorlar.. sendede baslamis ne guzel :nazar: bende geceleri karnimda gerilme cok oluyor.. sabah kalktigimda ise hic bir belirginlik yok gibi.. sadece kasinti oluyor karin bolgemde kakao yagi ve bebek yagi suruyorum simdiden.. derin senin dogumuna azmi kaldi kac haftalik bilmiyorum..

Evet tatlım az kaldı. Bugün itibariyle 23 gün  ::)

мiŁenα.

aman sweet ne yapım kasınıyor :ehi: :ehi: :ehi:

allaha sukur karnımı sabahları oksuyorum bebegımı hıssedıyorum...

ben kılo aldım dıyprum ama herkez dıyorkı kızım sen hamıle deılsın...bır de kılodan bahsedıyon ıns hep bole olur ::) ::)

sunga25 ((( Serpil )))

benımde karnım 5 . ayımdan sonra belli olmaya basladı
onun öncesınde hamile olduguma kimse ınanmıyor aksıne sen bugunlerde kılomu aldın dıye soruyolardı  :ehi:

мiŁenα.