Hamileliğinizin Kaçıncı Haftasında Karnınız Çıkmaya Başladı

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 09 Kasım , 2009, 19:24:37

« önceki - sonraki »

***^^elif^^***

ben hamileliğimin 20. haftasındayım 55 klioyla hamile kaldım. 5 kilo aldım şimdiye kadar ama snki yemeği biraz fazla kaçırmışım gibi bi göbeğim var çıksın istiyorum ama malesef yok  :-\ etraftakiler hiç hamile gibi deilsin ne güzel diolar ama ben biraz belli olsun istiyorum bakalım ilerleyen haftalarda ne olcak cok merak ediyorummm :) :)

AککORTįє

AH EZGİCİM KURTULACAKSIN İNŞ, AŞERİPTE YİYEMEMEK NE KÖTÜ BİRŞEY OLSA GEREK  :opucuk:

AYŞECİM KARNIN NE GÜZEL ÇIKMIŞ ÖLEEEEEEEEE, YERİM SENİİİİİİİİ  :D

мiŁenα.

ye benı ılknur ..az fazlalıklarımı ye daha azalım azz zayıflım  :k06: :k06: :k06: :k06:

:love9: :love7: :love9:

✿sweet_sweet✿

sekerim masallahh karnin cookk cikmisss yahuu cokk tatli duruyorr :nazar: :nazar:

мiŁenα.

Zeynep_Sena

benimde gec cikti baya 6.aylarda filan tam belli deildi eger bol biseyler giysem bana belliydi tabi ama disardan birisi bilemiyordu hamile oldugumu 7.aydan sonra artik t am bi hamile oldum ondan sonra giysiler falan aldim catlaklarimda oldu arkadaslar simdi sadece gobegimin sol tarafindan oldu birden nasil oldu anlamadim 8 ayda oldu ondan once hic olmamisti olmuycak sanmistim annemde olmuyormus bende sevinirken oyle olcam diye birden oldu ama olsun napalim hayirlisi olsun

мiŁenα.

bugun ehr goren hamıel oldugumu anladı :k06: :k06: :k06:

karnım cıktı artık ıkı gundur cok net karnım :k06:

✿sweet_sweet✿

sekerim karnin zaten belirgin gayet tatli duruyorr :nazar: bu arada bende bugun doktora gittim randevum vardi kolumdan kan aldilar idrar da istediler. 16.haftadayim sanirim inceleme yapicaklar. sormayi unuttum cokk uykum vardi :ehi: :ehi:  eve gelip direk uykuya kaldigim yerden devam ettimm.. ;D bidahaki randevum allahin izniyle 20. haftada olacak.. ozamanda cinsiyetini ogrenirim paylasirim sizlerlede.. kendinize cokk cokk iyi bakin saglicaklaa.. :nazar: :amin:

мiŁenα.

swet 16 haftada  cınsıyet solenır dr solemedımı...

benım de 1 ay sonra hem dr randevum hem tekar 2.doz asım var :cildir:

DER!N

Dün aldığın cicileri giyde fotoğraf çek beklemedeyiz  :opucuk:

мiŁenα.

aksam gıydım popom bır tarafa karnım bır tarafa oldu...gıymeden ceker yolarım.yada gıyer ceker yolarım cekım ben bakımde ondan sonra :ehi: :ehi:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

kız ayse cok tatlı olmus karnın keske benımkısıde hemencık o kadar cıksaa yaa benımkıde cıkmaya basladı ama ınsallah hemcık büyür karnım  :k06:

ya keske bır sayfa olsa herkes hamısken resımlerını yollasa cok merak edıyorum ....

мiŁenα.

ĸﻪгﻪოεl

arkadaşlar bende resmımı koymak istiyorum ama nasıl koycam :dontknow:

мiŁenα.

yanıtla -ımagcshack tollbar var asagıda gozat tıkla-resmı pc den sec-hos ıt tıkla cıka ekrandan forum 1 olan kutudakı lınkı kopyala yapıstır yanıktla kutusuna :opucuk: